Terk eden sevgilinin müthiş intikamı

Almanya’dan Bolu’ya sevgilisini görmeye gelip terk edilen G.Z. sevgilisine kızıp soluğu mahkemede aldı. Sevgilisinin kendisine tecavüz etiğini söyleyerek şikayetçi olan G.Z. mahkemede ağlayarak gerçekleri anlattı.

  Terk eden sevgilinin müthiş intikamı

Haber: Aysun Beykoz

Geçtiğimiz Mart ayında Almanya’dan Bolu’ya sevgilisini görmeye gelen G.Z. kendinden ayrılmak isteyen sevgilisinden şikayetçi oldu. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan M.Y. “Cebir, Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Nitelikli Cinsel Saldırı” suçundan hakim karşısına çıktı. M.Y. savunmasında G.Z. ile 9 yıldır tanıştıklarını belirterek “G.Z. ile Almanya’dan tanışıyoruz. Kendisi doğum günüm için yanıma geldi. Burada birkaç gün kaldıktan sonra Mersin’e ailesinin yanına gönderdim. Oradayken beni aradı ve Almanya’da oturma izni evraklarını kaybettiğini bende olup olmadığını sordu. Bende evde olduğunu dönüşte nasıl olsa tekrar geleceğini o zaman alabileceğini söylediğim. Kendisinin iddia ettiği gibi gelmezsen yırtar atarım demedim. Daha sonra G.Z tekrar Bolu’ya geldi. Ona artık ayrılmak istediğimi, hayatlarımızın birbirine uymadığını benim artık evlenmeyi düşündüğümü yaşımın geçtiğini söyledim. Oda bunları duyunca çıldırdı. Sinir krizine girdi. Beni yumruklamaya başladı yüzümü çizdi. Bende sakinleştirmeye çalıştım baktım sakinleşmiyor evden çıktım gittim. Sonra döndüğümde evde yoktu. Sonradan anladım polise giderek şikayetçi olmuş. Zaten kendisiyle cinsel birlikteliğimiz oluyordu. Zorla hiçbir şey yapmadım. Ayrılık acısıyla bunları yaptı. Ben suçsuzum” dedi.

Almanya’dan duruşmaya gelen G.Z. ise mahkemede gözyaşlarını tutamayarak gerçeklerin M.Y.’nin anlattığı gibi olduğunu söyleyerek “Ben onu çok seviyordum. Benden ayrılmak isteyince çıldırdım. Ayrılmak istemiyordum. İşlerin buralara geleceğini hiç düşünmemiştim. Sonra sakinleşince şikayetimi geri almak istedim ama öyle olmuyormuş. Çok pişmanım M.Y.’yi çok seviyorum. O suçsuz. Bana zorla hiçbir şey yapmadı” dedi.

Mahkeme heyeti karar vermek için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 23:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128