Transferde sessizliğimizi bozduk

Lige verilen arada çalışmalarını Bolu’da sürdüren kırmızı beyazlı ekibimiz Boluspor transferde sessizliğini bozdu. Almanya’da futbola başlayan son olarak Manisa FK’ da forma giyen 27 yaşındaki santrfor Kemal Rüzgar'ı renklerine bağladı.

Transferde sessizliğini bozan kırmızı beyazlı ekibimiz Beypiliç Boluspor golcü oyuncu ile anlaşma sağlanarak forvet bölgesine takviye yapıldı. Transfer süresi 8 Şubat’ta bitecek olan ekibimizin diğer bölgelere de en kısa zamanda takviye yapması gerekiyor. Özellikle defans hattı ve kale bölgesinde yedek kalecilerimiz Ömer Alıcı ve Sabri Can’ın transferinden dolayı bu bölgede transfer yapmamız gerekiyor.

Bir parantezde Bolu Belediyespor’un geçtiğimiz hafta oynanan Mert Grup Sigorta maçında olayları provake etmeye çalışan takım oyuncuları ve menajerlerini buradan kınıyorum. Bolu Belediyespor Başkanı Sinan Barut hafta içi yaptığı basın toplantısında gereken açıklamaları yaparak rakibin yaptığı provokasyonunu görüntülerle tek tek açıklamıştır. Rakip takım oyucularının ulusal basında gündem olma çalışmaları yaptığını gördük. Voleybol Federasyonu’nun gerçekleri göreceğini inancımız ile takımımıza bir ceza çıkmayacağını düşünüyorum. Herkese iyi haftalar.

YORUM EKLE

banner128