ULUSUMUZUN BAŞI SAĞOLSUN

Milletçe şehıtlerimizi  karşılıyoruz  ve bağrımıza basıyoruz   bır yabancı ülkede bir baskın sonucunda canını veren  ülkemızın yanıbaşımızda  kı ülkede oluşan terorıst eylemlere engel olmak  maksadıyla   oralara gıden ana  kuzularının şehit düşmeleri    hepimizin yüreğini  derınden YARALAMIŞTIR. BU HAİN SALDIRIYI  HER KİM YAPTIYSA EN  BÜYÜK   LANETLERIMIZ  ONLARIN ÜZERİNE OLSUN.

Suriyedeki  yaşayan insanların  uğradığı mezalım uğradığı yıkım herkesçe malumdur. Yanıbaşımızda 

bu büyük dram yaşanırken bizim  buna kayıtsız kalamamız mümkün değil olduğu  zihinlerimizdedir.

Buna rağmen  büyük devletlerın emperyalıst nedenlerle oraya   gıttıkleri hatta  üşüştüklerinide  göz ardı etmek yanlış olur.Ülkemizde milyonlarca  Surıyelı mülteciyi barındırmaya  çalışıyoruz  bir yandan bu ağır yükü taşırken  BİR YANDANDA  bu garıban insanları kendi yurtlarında güvenli bir yerde  konuşlandırmak için  uğraşı vermekteyiz  hal böyle ıken  bu EMPERYALIST MEZALIMIN  gelip bizim askerımızı hedef almasıda  ne kadar acı bir durumdur.

ALLAH  KAHRAMAN ORDUMUZA GÜÇ KUVVET  VE  HER ZAMAN BAŞARIYI NASİP ETSİN   DERKEN ŞEHİTLERIMIZE    ALLAH RAHMET EYLESİN  DER  VE  MEKANLARI CENNET OLSUN  DİLERKEN  EY AZIZ  MİLLETİM GÜZEL YURDUMUZDA HUZUR İÇERSINDE İLELEBET YAŞAMASINI DİLİYORUM .

UNUTMAYALIM  ASIL PRENSİBİMİZ YURTTA SULH CİHANDA SULH OLSUN  EMPERYALISTLER    YOK OLSUNLAR

YORUM EKLE

banner128