banner133

banner128

banner101

30 Nisan 2017 Pazar

Ziyaretçi Defteri

 • orhan onmda@mynet.com | bolu 2 ay önce eklendi

  son dakika haberine dikkat edin 2013 ün haberi ne oguz çetin kaldı nede aydın

  • HAYIRLI VATANDAS emailsiz@emailyokki.com | sehirsizköylü 3 ay önce eklendi

   Degerli okurlar! Yeni yasa teklifi ile ilgili bir soru halkin gündemine geldi. Soru: 18 yasinda biri vekil secilirse, o vekil askerlik yapacakmi sorusu. Malum siyasiler diyorlaki o vekil askerlikten muaf olur diyorlar. Bunu tabiki sözlü olarak söylediler. BU BIR ADALETSIZLIKTIR. BEN SEVEREK ASKERLIK YAPTIM. BU ÜLKESINI SEVENLERI, ASKERLIK YAPANLARI APTAL YERINA KOYMAKTIR: BUNU KABUL ETMEK MÜMKÜN DEGIL: BÖYLE ADALET OLMAZ.

   • ferhatkalkanlı ferhatkalkan33@gmail.com | Bolu 5 ay önce eklendi

    12/12/2016 tarihinde akşam saat 18:05 14 FJ 602 plakalı belediye otobüsü şoförü haznedarlar sokaktaki genellikle üniversite öğrencileri durağı olarak bilinen duraktan çıkış yaptığı esnada yanındaki aracı sıkıştırarak haksız olarak yol almaya çalıştı ilerdeki ışıkları geçtikten sonra sıkıştırdığı araca kendisi sağa dönerken uzun uzun klakson çalarak el kol işaretleri yapmıştır.14 FJ 602 plakalı belediye otobüsünün anne baba terbiyesi almamış seviyesiz ruhhastası sürücüsü kimse sana haklı olduğu yerde yol vermek zorunda değil.ilgili şikayetimiz bağlı bulunduğun bütün birimlere iletilecektir.

    • Hamiyet Koçoğlu hamiyetmert0514@gmail.com | Bolu 5 ay önce eklendi

     Eminim yarın Sayın Valimiz Belediye Başkanımız çok alkışlanacak konuşmalar yapacaklar, yine benim canım yanacak. İstediğiniz kadar yasal düzenleme yapın. ADAMINA GÖRE UYGULADIKTAN SONRA çözüm değil. Şöyle ki; Şubat 2013 tarihinde asansörün tekerlekli sandalye ile kullanımımıza uygun olduğu için söz konusu daireyi satın aldık. Ancak Yönetime soru sormam nedeniyle yasal bir zorunluluk olmamasına rağmen katlanır iç kapı yapılarak kabin daraltılmıştır.TSE İl Temsilciliği, Bolu Belediyesi ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü nünde yasal düzenlemeleri yok sayarak düzenlenen rapor gerekçesi ile ve Bolu Valiliğinin de, Bolu Olay Gazetesi ve Sabah Gazetesi nin haberine rağmen konuyu görev alanlarına dahil etmemeleri, çözüm bulmamaları nedeni ile engelli bir insan ve kızı eve hapsedilerek özgürlükleri kısıtlanmış, engelli bir insanda can güvenliği tehlikeye girip, hayatını kaybetmiştir. Bolu da engelli olmak çok zor. Karşınızda ki kişinin nereli olduğuna, hangi siyasinin arkadaşı dostu, kankası olduğuna.......göre davranacaksınız. yoksa engellinize zarar vererek canınızı yakarlar. Bolu olay gazetesi çalışanlarına saygı ve sevgilerimle...

     • Murat Engin faruk@yahoo.com | bolu 6 ay önce eklendi

      Herkesi alıyorlar cemaatci diye ama bunları oraya rektör ve yönetimi doldurmadı mı, onu neden almıyorsunuz. Pişmanlık yasasından yararlandığı ve atılanları deşifre ettiği ve böylece kurtuluğu söyleniyor. böyle adalet olur mu onu da alın.

      • fatma sırmatel sirmatel@yahoo.com | bolu 7 ay önce eklendi

       narvende ilk bilimsel toplantı
       21 ekim 2016 da NARVEN termal tesislerinde ilk defa tıbbı bilimsel bir toplantı yapıldı. Marmara Üniversitesi tıp fakültesi ve bolu AİBÜ tıp fakültesinden öğretim üyelerinin konuşması ile bilgilenen hekimler Narven kaplıca tesislerini çok beğendiler. Halk arasında kolit olarak bilinen hastalığın tedavisi anlatılan bilimsel toplantı gelecekte yapılacak bilimsel aktivasyonların başlangıcı olmuştur.

       • Tahir Uras faruk@yahoo.com | Bolu 7 ay önce eklendi

        Rektör efeindi yetiştirir gastronomi okulu var ya orda. Periferdeki olulları hep fetocularla doldurdu ya yetiştirir. Her şeyin en iyisini yetiştirir. Fetocuları doldurun diye bina yapıyor okul açıyor ama bölüme hiç başvuru olmuyor. 13 tane yeni bölüm kurulmuş neden acaba daha fazla cemaatci almak için mi? alınanlar kim? daha önce nerede çalışmışlar? kimler sınav yapmış? kimler sınav sorularını onlara vermiş? YDS leri varmı? araştırma yapmışlar mı? YOK YOK YOK

        • Mahmut Erik fıs@yahoo.com | konya 7 ay önce eklendi

         Değişen bir şey olmadı. AİBÜ de fetocular gene iş başında. Öylesine yalandan bir iki tutuklama göz aldı oldu ama gene bu adamları koruyanlar var. Rektör bunca olaydan sonra halan görevinin başında bu utanç verici bir durum. Bu devletin bu üniversitenin bir sahibi yok mu diye merak ediyourm.

         • vatandaş gurbuzbora@hotmail.com | bolu 7 ay önce eklendi

          Bolu belelediyesi emlak vergisi mükelleflerine oturduğu sokağa göre değişen miktarlarda kanalizasyon vergisi tahakkuk ettirmiş en az 100 tl den başlıyor üst sınırını bilmiyorum.

          • üniversite faruk@yahoo.com | bolu 10 ay önce eklendi

           üniversite fetocuları üssü ve barınma merkezi haline gelmiştir. bunlara kol kanat geren ve yer açanda üniversite yönetimidir. tamamı feto sevicidir.

           • Murat Han faruk@yahoo.com | bolu 10 ay önce eklendi

            Rektörü kim seçdirdi, kim arkasında durdu, kim aracılık etti, kim oy topladı, çalışma ekbibi kimlerdir hepsine bakılmalı. Hepsi fetocu. Rektör düşerse diğerleri de düşer . üst siyasette de beraberler, 2 dönemdir üniversie fetoya çalıştı. kadrolar dönerler fetöye aktı. burnunuzdan fitil fitl çıksın. yedi sülalenizden çıksın

            • Gaye Ot faruk@yahoo.com | bolu 10 ay önce eklendi

             her şeyin başı rektör her işin başı rektör cemaatin başı rektör, kadrolaşmanın başı rektör, cemaatcilerin başı rekltör... bolu emlak kralı rektör ve yardımcıları

             • aibü DEN faruk@yahoo.com | bursa 10 ay önce eklendi

              AİBÜ den sadece 30 kişilik lise hazırlanmış. seçim zamanı hayri hocanın kaç kişi aldığınız, hatta son güne kadar kaç kişi alındığı biliniyor. bu sayı en az 250 yada 300. başta en baştaliler sorumlu onları alın. bilerek isteyerek planlayarak yaptılar.

              • yENİ REKTÖR BAKIROĞLU faruk@yahoo.com | bursa 10 ay önce eklendi

               yENİ REKTÖR BAKIR OĞLU, Kral gitti yeni karal geldi hayırlı olsun. Yeni kralında geçmişi cemaatle bağlantısı, cemaate yardımları, onları üniversiteye alması, aracılık etmesi, aslında cemaatle ilişkilerin kara kutusu. tuh be alacakları döner sermayenin devamı için ellerini uğuşturaanlar, hayleleriniz uçtu gitti..

               • köstebek yazdık@yahoo.com | Bolu 10 ay önce eklendi

                Rektöre haksızlık etmeyin. Rektör bey o kadar entrikacı düzenbaz değildir. Onun yanında yer alan MB, H. E.B en kurnaz kişilerdir. O önüne gelen bilgilere evet der. Üniversiteyi cemaate açan ve onları gelip yerleşmesini kökleşmesini sağlanan genel sekreterdir. Gazideki öğrencilik yıllarından beri onlarla iyidir. Meslek yüksek okulundaki Muratla çok samimidir. Onu oraya aldıran odur. Onla gizli ve açık ilişkileri vardır. Cemaatle ilişkileri ayarlayan kotaran kişi odur. Karşılığında da daha önce genel sekreterlere verilmeyen dönerden maaşı kadar döner verilmesi kararlaştırılmıştır. Ödülünü 8 yıldır almaktadır. Yeni rektör adayımız odur hayırlı olsun.

                • Murathan Mungan Tiki fıs@yahoo.com | bursa 1 yıl önce eklendi

                 üniversitedeki tüm yönetim kadrosu fetöcü, bir önceki dönemde de öyleydi. rektör cemaatin sözünden dışarı çıkamaz. onların her dediğini halen yapıyor. bir dönemde tıp fakültesine ve diş hekimliği fakültesine toplam 200 tane cemaatci öğretim elemanı almıştır. hepsine de döner sermayeden katkı alabileekleri görevler vermiştir. bu açıkça teröre maddi desek sağlamaktır.

                 • köylü aooguz@hotmail.com | bolu 1 yıl önce eklendi

                  AKP halkımızın büyük güveniyle bir kez daha iş başında. Halkın manevi değerlerine, yaşam tarzına, gelenek göreneklerine saygı duymayan, halkın dışında adeta yaşayan ve bu halkı tanımayanlar iyi düşünmeli, çünki, esaslı ders aldılar.

                  • DERYA GÜL kalpsiz_lovee@hotmail.com | Sakarya 2 yıl önce eklendi

                   GİTME ŞEHİDİM,

                   Bir ateş var içimde.
                   yanıyor,yandıkca,
                   Gözyaşları bir bir akıyor,
                   Gitme şehidim,
                   Yaban ellere,
                   Kara toprağa,
                   Daha çok gençsin.
                   İncecik bir fidansın,
                   Bahçede açan bir gülsün,
                   Haykırsam sesim kesiliyor artık,
                   bakamaz oldum,
                   Tutamadığım gözyaşlarıma,
                   Ülkem kan revan içinde,
                   Analar ayrı bir yerde,
                   Evlatlar ayrı bir yerde,
                   Gitme şehidim,
                   Sana dokunmaya kıyamazdım,
                   Tek saçının teline,
                   Ellerim bak boş kaldı artık,
                   Bir kurşun aldı bizi senden,
                   Kopardı sevdiklerinden,
                   Sevdalarından.Vatanından,
                   Kırmızı Albayraklar içinde,
                   Gidiyorsun şehidim,
                   Ne desek bilmiyorum.
                   Son sözüm,
                   Hakkının helal et şehidim...

                   • yılmaz | bolu 2 yıl önce eklendi

                    Ey yerel basın. eski ssk hastanesi morg bölümünün pisliği benim sorunum. Ayıp çok ayıp. O yönetim kadrosu utanmalı

                    • Gurbetci isyankar81@hotmail.de | Almanya 2 yıl önce eklendi

                     Belki Sizler bizlerin sesi olursunuz.

                     2012 Yilinda Bolu Alpagutbey mahallesinden 1440 adalardan Arsa satin aldim Daire karsiligi verip Memleketime izine geldigimde cocuklarimla hem vatan hastretini dindirmek hemde oradaki akrabalarimla vakit gecirmek icin.
                     Malesef Aldigim Arsa 18. Madde uygulamasina takildi bir iptal karari verilmis ve 18. Maddeden geriye dönüstürülmesi icin gecen sene 5. ayda bir ihale acildi belediyeden bir türlü saglikli bir bilgi alamiyorum her 2-3 ayda bir aradigimda bitmek üzere diyorlar 1-2 ay daha sürer diyorlar ama malesef bir türlü daha su tarihte kesin bitecek diye bir sonuc alamiyorsun isin ilginc yani ise her sene Parsel üzerinden vergisini yatiriyorsun.
                     Aklimin Almadigi Belediye olarak bir Ihale aciyorsun ve Ihalenin bitis tarihini bilmiyorsun bu cok komik.

                     Ve zannediyorumki bu konuda bircok kisi magdur.
                     Gazetcilerden ricam bunu bir gündeme tasiyip artik kesin sonucu bir ögrenmek istiyorum.
                     Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.

                     Saygilarimla

                     Gurbetci

                     • Cengiz cndrcngz14@mynet.com | bolu 2 yıl önce eklendi

                      Geberen 37 karılı Suudi Kralı için bu ülkede bayraklar yarıya indi. Urfada çocuklara oyuncak götüren gençler katledildi, cenazelerini almaya gidenlere THY bilet fiyatlarını 400 lira yaptı.

                      • Mahmut Aslan secim@yahoo.com | bolu 2 yıl önce eklendi

                       Elhamdülüllah üniversite cemaate teslim. Her görevde onlar var, her yerde onlar var, her paralı işte onlar var. dönerden onlar alıyor onlara aktarılıyor.

                       • Rahmi YILMAZER maxwel14@mynet.com | BOLU 2 yıl önce eklendi

                        EML 1980 elektrik bölümü mezunları 23 nisan 2015 saat:14:00 de elektrik atelyesinin önünde toplanacaklar.

                        • Murat HAN farık@yahoo.com | bOLU 2 yıl önce eklendi

                         oooo 17 ve 25 aralıktan sonrada rektör cemaattekile çok samimi toplantıalrda bulunmuştur onlara kadro vermeye devam etmiştir. onlaırn hiç birini görevden almamıştır. göz boyamaya devam etmiştir. Üniversitenin tüm dönerini cemaatçilere dağıtmıştır. hatta döneri yapması hazırlaması ve planlaması için bile bu işlerle uğraşacak bu işlerin en küçük ayrıntılarını bilen memur ve uzman dr getirmiştir. İh ingilizcesi olamayan bir acil hekime getirip onu yardımcı doçent yapmıştır. döneri ve paylaşımını ona vermiştir. dönerler gizli gizli hesaplanıp dağıtılmıştır bu konuda hiç bir açıklık ve şeffaflık olmamıştır. bu yönüyle bile cemaate maddi destek sağlamışlardır. Bu organize bir suçtur ve sorumluları hakkında soruşturma açılmalıdır. Devletin parasını cemaate akıtmışlardır. Bu o zamanda rektöre hatırlatılmıştı ama dinlemedi bu işin için isteyerek ve planlı bir şekilde girdi. Kendi oğlu ilim yayma cematinin yurtlarında kalmaktadır ama kendisi cemmatcidir. Herkesi kandırır.

SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

GAZETE MANŞETLERİ
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV
banner82

banner129