3-0’dan şüphesi olanlara ithaf olunur

3-0’dan şüphesi olanlara ithaf olunur

AK Parti İl Teşkilatı İzzet Baysal Caddesi’ndeki esnafı ve vatandaşı ziyaret etti. Kardelen meydanında toplanan İl Teşkilatı ve adaylara, destek amacıyla çok sayıda vatandaşta eşlik etti.   Seçim çalışmaları...

AK Parti İl Teşkilatı İzzet Baysal Caddesi’ndeki esnafı ve vatandaşı ziyaret etti. Kardelen meydanında toplanan İl Teşkilatı ve adaylara, destek amacıyla çok sayıda vatandaşta eşlik etti.

 

Seçim çalışmaları kapsamında İzzet Baysal Caddesi’ndeki vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Fatih Metin vatandaşla kucaklaştı. Yüzlerce partili ile İzzet Baysal Caddesine çıkarma yapan AK Parti İl Teşkilatına, vatandaşın ilgisiyle yoğun oldu. Ziyaretler sırasında ‘Babamla birlikte söz verdik, ölünceye kadar AK Parti, diyen bir esnafın sözleri karşısında Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, ve beraberindeki partilileri oldukça mutlu etti.

 

‘Bugüne kadar gördüğüm en iyi İzzet Baysal Caddesi’

İzzet Baysal Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret eden ve halkla kucaklaşan AK Parti Bolu Milletvekili Fatih Metin, ziyaretlerin çok verimli geçtiğini, Bolu’daki nabzın buradan attığını belirtti. Metin konuşmasında “Bugünde izzet baysal caddesinde vatandaşlarımızla beraberiz. Teşkilatımızdan her geçen gün büyük bir katılım ve coşku var. Her gün vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. 2 dönem İl Başkanlığı, 1 dönem Milletvekilliği yaptım bu güne kadar gördüğüm en iyi İzzet Baysal Caddesi diyorum. İzzet Baysal Caddesi esnaflarımız her zaman destek oldu bizlere ama bu günkü görüntü, bu desteğin daha da büyük olduğunu hissettirdi. 12 Haziran için buradan ışık ve işaret almış oluyoruz. Geleceğe yönelik İzzet Baysal Caddesi ile ilgili vatandaşlarımız ile ilgili önemli projelerimiz olacak ve desteklerimiz devam edecek. Teşkilatlarımızla beraber vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Burada en güzel olay, vatandaşımızın bizim yapmış olduğumuz icraatları bizden daha iyi anlatması. Burada bunları duymak bizler için çok önemli. İnşallah 12 Haziran’dan sonra da bu hizmetlerin daha da artması için gerekeni yapacağız. İzzet Baysal Caddesi’nde Bolulu vatandaşlarımız 3-0 diyor” şeklinde konuştu.

 

‘Gördüğümüz tablo, yeniden 3-0’ın işareti’

AK Parti Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun’da vatandaşın ilgisi karşısında mutlu olduğunu ifade etti. Ercoşkun, Bolu’yu karış karış dolaşarak bütün her vatandaşa ulaşmak istediklerini ve bu neticede çalışmalara devam ettiklerini belirtti. İzzet Baysal Caddesi gezisi sonrasında bir açıklama yapan AK Parti Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu gün muhteşem bir teşkilatla, bu bahar havasında Bolu’muzun en güzel Caddesi İzzet Baysal Caddesi’ni gezme fırsatımız oldu. Hem vatandaşımızla hem esnafımızla bir araya geldik. Bu teşkilat desteği ve Bolu halkının bu samimi ilgisini gördüğümüzde, hem seçim sonuçlarından hem Bolu’muzda 3-0’dan hem de AK Parti’mizin tek başına iktidarından emin olduk. Vatandaşımıza 8 buçuk yıllık AK Parti döneminde Türkiye’nin değişiminden ve gelişiminden ne kadar pay aldığımızı, Bolu’ya başta doğalgaz, Toplu konut, Duble yollar, alt yapı çalışmaları olmak üzere ne tür hizmetleri getirdiğimizi anlattık. Bundan sonra, 2002’de bir ay önceyi göremeyen Türkiye’den, şuanda 2023 Vizyonunu çizen, 12 sene sonrasının hesaplarını yapan Türkiye’ye ulaşmak için AK Parti’nin yeniden bir dönem daha iktidara gelmesinin ne kadar önemli olduğunu belirttik. Biz bunları anlatırken, vatandaşımızın buna bizden daha fazla sahip çıktığını görmüş olduk bu da bizleri ziyadesiyle memnun etti. AK Parti’nin yeniden iktidarı ile birlikte, Bolu’muzda 3-0’lık bir seçim neticesine bu gün bir kez daha emin olduk. Seçime kadar bütün teşkilatımızla Bolu’muzun her karışını adım adım gezmeye devam edeceğiz ve hak ettiğimiz neticeyi alacağız.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.