3-0’ın teminatını aldılar

3-0’ın teminatını aldılar

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Fatih Metin, İl Başkanı Ömer Sayın’la birlikte Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Muhtarların yoğun ilgisi ile karşılan Ercoşkun ve Metin, muhtarlardan tekrar 3-0 yapmak için...

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Fatih Metin, İl Başkanı Ömer Sayın’la birlikte Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Muhtarların yoğun ilgisi ile karşılan Ercoşkun ve Metin, muhtarlardan tekrar 3-0 yapmak için söz aldılar.

 

12 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde çalışmalarına start veren Ak Parti Bolu Teşkilatı, Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun ve Fatih Metin, İl Başkanı Ömer Sayınla birlikte dernek binasında muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların yoğun ilgisi ile karşılaşan Ercoşkun ve Metin, seçimde muhtarlara güvendiklerini belirttiler. Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan, yapılan ziyaretten mutlu olduklarını söyleyerek, desteklerinin devam edeceğini söyledi. Ak Parti Bolu 1’inci sıra milletvekili adayı Ali Ercoşkun, Türkiye ve Bolu’da tek başına iktidar olabilmek için muhtarların desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyerek, “Türkiye’nin 3’üncü dönem yeniden tek başına iktidar olan bir parti ile yönetilmesinin neler katacağını en başta sizler bilmektesiniz. Bu ülkede rahmetli Menderes ve Turgut Özal döneminde neler yapıldığın biliyorsunuz. Süleyman Demirel döneminde neler yapıldığını, koalisyon dönemlerinde Türkiye’de neler olduğunu herkes biliyor. Hizmetleri inkâr edemeyiz. Eksikleri de söylememiz lazım. Bu dönemde de bizler yaptıklarımız kadar yapamadıklarımız da oldu. Yaptığımız işlerin Türkiye için çok önemli olduğun görüyoruz. Liderimiz başbakanımızın diklenmeden dik durduğunu, mazlum olan herkesin yanında durduğunu görüyoruz. Önümüzdeki süreçte sizlerin destekleriyle yeniden tek başına iktidar olmak için hükümetimizle birlikte Türkiye’nin gelecek dönemde 2023 vizyonunda Bolu’muzun da hak ettiği payı alabilmesi için sizlerin desteği çok önemli. Burada ne kadar çok kuvvetli olursak o desteği o kadar fazla alırız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizlerle birlikte dürüst ve samimi bir şekilde bolu için çalışmaya söz veriyoruz” dedi. Ak Parti Bolu milletvekili Fatih Metin ise, muhtarlara güvendiklerini belirterek, “Tüm muhtarlara çok teşekkür ediyoruz. Listelerimiz belli olduktan sonra telefonlarımız hiç susmadı. Bu anlamda sizlere teşekkür ederim. Ben sizleri her zaman mesai arkadaşım olarak gördüm. Milletvekiliyiz ama sizlerde bu millete hizmet noktasında köprü vazifesi görüyorsunuz. Başbakanım bana güvendi beni 3’üncü sıraya koydu. Ben de sizlere güveniyorum. Bolu’da tekrar 3-0 yapacağız. Sizin sesinizin sandıkta çıkacağını biliyorum. Hepinize güveniyorum” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.