“9 yıl yandaş, seçim zamanı vatandaş”

“9 yıl yandaş, seçim zamanı vatandaş”

Kültür Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Bolu Milletvekili Adayları Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyerek, 12 Haziran seçimleri öncesinde destek istediler. CHP’nin...

Kültür Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Bolu Milletvekili Adayları Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyerek, 12 Haziran seçimleri öncesinde destek istediler.

CHP’nin seçim çalışması sırasında mahalle sakinleri işsizlikten, geçim zorluğuna, adam kayırmadan belediye hizmetlerinin yetersizliğine kadar birçok konuda iktidar partisinden duydukları rahatsızlığı dile getirdi. CHP Bolu Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, “9 yıl yandaşlarını kalkındıran mevcut iktidar partisi, seçim zamanı vatandaşını hatırladı. Bu seçimin öncekinden farklı olduğunu anlayan iktidar, insanımızın ağzına yine bir parmak bal çalıyor. Yoksul insanlarımıza yardım yapıyor, yıllardır mağdur ettikleri öğretmen adaylarının atamalarını gerçekleştiriyorlar. Vatandaşlarımızı bir kere daha uyarmak istiyorum, iktidar partisinin yaptıkları bütün yardımları alsınlar, fakat sandıkta hesabını sorsunlar. Sen yandaşını zengin edeceksin, fakir iyice fakirleşecek, sonra seçim zamanı istikrardan söz edeceksin. Bunları halkımız görsün. Geleceğine sahip çıksın” ifadelerini kullandı.

“Büyüyen bir ekonomide işsizlik artar mı?”

Mevcut iktidarın Türkiye ekonomisinin sürekli büyüdüğünden söz ettiğini de hatırlatan Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, “Ülke ekonomisi çok büyümüş, kişi başına düşen milli gelir şöyle artmış, böyle yükselmiş…..Nerede? Kağıt üzerinde. Ya işsizlik artmış, benzin 4 TL’yi geçmiş nasıl oluyor da ekonomimiz büyüyor. Büyüyen bir ekonomide işsizlik artar mı? Verdikleri ilanlarda istikrar sürsün Bolu büyüsün diye yazıyor. 9 yıllık iktidarınızda Bolu küçüldü. Nüfusumuz azaldı. Sanırım daha bunun farkında değiller” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.