Ağaç yaş iken eğilir

Ağaç yaş iken eğilir

Mudurnu’da ilköğretim okulu öğrencileri ''Benim Dünyam'' projesi kapsamında Masstaş Sunta Fabrikasında incelemelerde bulundu. Bolu Belediyesi, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü,...

Mudurnu’da ilköğretim okulu öğrencileri ''Benim Dünyam'' projesi kapsamında Masstaş Sunta Fabrikasında incelemelerde bulundu.
Bolu Belediyesi, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bolu Bağışçılar Vakfı, Türkiye Tabiatı Koruma Derneği Bolu Şubesi, Tema Vakfı Bolu Temsilciliği, Bolu Erozyon Önleme ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği, Bolu Çevre Derneği tarafından ''Benim Dünyam'' projesi çerçevesinde, okul öncesi ve ilköğretim kurumlarında çevrenin ve ormanların korunması ve iyileştirilmesi, doğal kaynakların en uygun ve verimli şekilde kullanılması, ülkenin doğal bitki ve hayvan varlığı ile doğal zenginliklerinin korunması, geliştirilmesi ve her türlü çevre kirliliğinin önlenmesi ile ormanların geliştirilmesi ve orman alanlarının genişletilmesi konularında Mudurnu Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve Nilüfer Anaokulunun öğrencileri Masstaş Sunta Fabrikasında öğretmenleri gözetiminde incelemede bulundu. Fabrikada incelemelerde bulunan öğrenciler fabrika yetkililerinden geri dönüşüm ve enerji tasarrufu konusunda bilgi aldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.