Ak Parti “Bismillah” dedi

Ak Parti “Bismillah” dedi

AK Parti seçim çalışmalarına başladı. İl Başkanı Ömer Sayın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve beraberindeki partililer, Bolu Sportif Havacılık...

AK Parti seçim çalışmalarına başladı. İl Başkanı Ömer Sayın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve beraberindeki partililer, Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği, Bolu Valiliği, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü ve Memur-Sen’i ziyaret etti.

 12 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde tekrar 3-0 yapmayı hedefleyen Ak Parti, Pazartesi günü Ankara’da yapılan aday tanıtımının ardından seçim gezilerine start verdi. Turizm Haftası olması nedeniyle ilk ziyaretini Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneğine yapan Ak Partide, milletvekili adayları Bolu’da turizmin geliştirilmesi için çalışacaklarını söyledi. Dernek üyelerinden destek sözü alınırken, Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Fatih Yamaner, ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirterek “AK Parti Teşkilatlarını, milletvekili adaylarını ve Belediye Başkanımızı burada ağırlamaktan dolayı onur duyduğumuzu belirtmek isterim. Değerli İl Başkanımız, adaylarımız, ve Belediye Başkanımızın bizlerin görüşlerini almak için burada olmayı uygun gördüklerini bilmek bizlere mutluluk verdi. Bizler geçtiğimiz dönemlere baktığımızda başarılı bir ekip olduğunuza inanıyoruz. Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği olarak, Gençlik spor il müdürlüğü bünyesinde Abant’ta bir havacılık merkezi oluşturmayı amaçlıyoruz. 4-5 yıllık faaliyetlerimiz bir neticeye varırsa memnun olacağız. Aladağ nasıl kapçılık, Kartalkaya’da nasıl kayak merkezi olarak anılıyorsa Abant Çepni bölgesi de yamaç paraşütü yapılsın ve öyle anılsın istiyoruz. Bu konularda sizlerden yardımlarınızı bekliyoruz” dedi.

Genel seçimler öncesinde oyunuza talibiz

AK Parti Milletvekili adayı Fatih Metin ise, “Ak Parti İl Başkanlığı olarak bugün seçim çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. İlk ziyareti ise size yapmak nasip oldu. Amaç ve gayesi sadece spor yapmak olan Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneğini’nin bizleri bu kadar kalabalık bir şekilde ağırlamasından dolayı başta dernek başkanımız Fatih Yamaner ve dernek üyelerine teşekkür ederiz. Ülkemiz ve Bolu’muzu aydınlık bir geleceğe taşımak adına 12 Haziran Milletvekili Genel seçimlerinde oyunuza talibiz, desteklerinizi bekliyoruz” şeklinde konuştu. Metin, her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek, “Toplum yararına yapılacak her türlü faaliyette İl Başkanımız, Belediye Başkanımız ve bizler elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Özçimen başarı diledi

İl Başkanı Ömer Sayın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve beraberindeki partililer daha sonra Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.Makamında Partilileri kabul eden Bolu Valisi İbrahim Özçimen, “Siyasi partiler demokratik siyasi hayatın vazgeçilmez unsurlarıdır. 4 senedir bir bu yarış oluyor ve birinci gelene ülkeyi idare etme yetkisi milletimiz vermiş oluyor. Milletimizin sağduyusuna sonuna kadar güveniyoruz. Biliyorsunuz seçimler bağımsız yargı tarafından yaptırılıyor, mühim olanda bu. Bize de asayiş yönü kalıyor. Asayiş olarak da biz hem AK Parti’nin hem diğer partilerin hukuka son derece saygılı bir şekilde yasaların belirlediği hudutlarda kalmak kaydıyla çalışıyor. Çeşitli araçlarla çeşitli propagandalar yapılıyor. Ben ülkemiz için Bolu’muz için en hayırlı neyse o olsun istiyorum. herkese başarılar diliyorum” diye konuştu. Ak Parti İl başkanı Ömer Sayın ise “ bütün partiler hedeflerine ulaşmak için mücadele edeceklerdir. Ancak Bu mücadele ahlaki kurallar içerisinde geçeceğini, hiç kimsenin hiç kimseyi haksız yere suçlamayacağını, herkesin bu süreyi projeleriyle yürüteceği inancındayız. Bunun böyle olmasını AK Parti ailesi olarak böyle temenni ediyoruz. Umarım bu arzumuz diğer siyasi partilerden de karşılık bulur. Biz bugün sahaya indik ve çalışmalara başladık. Umarım her şey istediğimiz gibi olur ve Türk milleti kazanır Bolumuz kazanır ümidindeyim” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.