AKP’liler 100.000 oyu  ancak rüyalarında görür

AKP’liler 100.000 oyu ancak rüyalarında görür

MHP Bolu milletvekili aday adayı Murat Yapıcı AKP’nin Bolu’da 90.000 ya da 100.000 oy almasının imkânsız hale geldiğini söyleyerek “100.000 oyu AKP’liler rüyalarında görür MHP olarak bu seçimlere...

MHP Bolu milletvekili aday adayı Murat Yapıcı AKP’nin Bolu’da 90.000 ya da 100.000 oy almasının imkânsız hale geldiğini söyleyerek “100.000 oyu AKP’liler rüyalarında görür MHP olarak bu seçimlere çok iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve İlçe teşkilatları Bolu Olay gazetesi imtiyaz sahibi Erhan Beykoz’u ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Türkiye’nin çok kritik bir aşamadan geçtiğini söyleyen MHP Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu “Herkesin ülkenin geleceği için el ele vermesi gereken bir zaman dilimindeyiz. Sen-Ben kavgasını bir kenara bırakıp Türkiye’nin geleceği için ortak paydalarda bir araya gelmeliyiz” diye konuştu. MHP Bolu Milletvekili aday adayı Murat Yapıcı Cumhuriyetin yoktan var edildiğini söyleyerek; “Bunu hiçbir zaman unutmamak gerekir.80 yıllık Cumhuriyetin kazanımlarını hiç kimse yok sayamaz. Osmanlının küllerinden doğan Cumhuriyetimiz yoluna kararlı bir şekilde devam edecektir” dedi. MHP’nin her zaman Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü savunan bir parti olduğunu söyleyen Yapıcı; “Bugün Türkiye’de iç ve dış mihraklar tarafından Türk-Kürt çatışması yaratılmak isteniyor. Türkiye Cumhuriyetine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkesi biz Türk vatandaşı olarak görüyoruz. Anadolu topraklarında yüzyıllardır birlikte yaşayan insanları hiç kimsenin gücü bölmeye bugüne kadar yetmedi bundan sonrada yetmeyecektir” dedi. MHP’nin bir refah projesini savunduğunu vurgulayan Yapıcı;”Biz gelir dağılımında adaletsizliği düzeltmek istiyoruz, yoksul kesimleri orta sınıfa dâhil etmek için çok sayıda proje geliştirdik.”dedi. AKP’nin Bolu’da 90.000 ya da 100.000 oy almasının imkânsız hale geldiğini söyleyen Yapıcı; “100.000 oyu AKP’liler rüyalarında görür MHP olarak bu seçimlere çok iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz” dedi.

 

www.mhpbilgi.com

 

MHP Bolu milletvekili aday adayı Mehmet Faruk Yazgan ise 11 Nisan’a kadar milletvekilliği adayı sıralamalarının YSK’ya teslim edileceğini söyleyerek “ Milletvekili sıralamalarını belirlemede genel merkezimiz güzel bir yol izleyerek üyelerinin internet üzerinden milletvekili aday adayları ile ilgili düşüncelerini öğreniyor.Buna bir çeşit temayül yoklaması da diyebiliriz.www.mhpbilgi.com adresi üzerinden kendilerine şifre verilen tüm üyelerimiz buradan o ilin aday adayları ile ilgili düşüncelerini genel merkeze bildiriyorlar.Üyelerimizin şifre alabilmesi için TC.Kimlik no’larını ve cep telefonlarını vermeleri yeterli oluyor.Sonrasında genel merkezimiz kendilerine bir şifre gönderiyor.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.