AKP’liler oyları “çantada keklik”zannetmesin

AKP’liler oyları “çantada keklik”zannetmesin

Milliyetçi Hareket partisi Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu AKP’li il başkanları ve milletvekillerinin son günlerde “Bolu’dan 3-0 çıkartır ya da 4-0’lık oy alırız” türünden açıklamalarda...

Milliyetçi Hareket partisi Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu AKP’li il başkanları ve milletvekillerinin son günlerde “Bolu’dan 3-0 çıkartır ya da 4-0’lık oy alırız” türünden açıklamalarda bulunduğunu vurgulayarak “Hiç kimse Bolu halkının oyunu cepte keklik görmemelidir çünkü Bolu halkı yaşadığı sorunları iyi bilen ve zamanı geldiğinde iyi değerlendiren bir halktır” dedi.

 MHP Bolu il başkanı Sabri Şatıroğlu partilerinin 1 Ekim 2010 tarihinde “tek başına iktidar” sloganıyla 24.dönem milletvekilliği seçimlerinin startını verdiğini hatırlattı.31 Ekim 2010 tarihinde Kars’ın Ani harabelerinde kılınan Cuma namazından sonra seçim başlangıcının genel başkan Devlet Bahçeli tarafından ilan edildiğini vurgulayan Şatıroğlu ; “Yine partimizin bu tarihten itibaren genel merkezinin Ar-ge çalışmaları ve programlarını hazırlama yönündeki seçim stratejilerini belirleme çalışmaları devam ediyordu.28 Ocak 2011 tarihinde “Ses ver Türkiye” adıyla bütün çalışmaların programlarını ve seçim strajelerini açıklayacağız ve 28 Ocak’tan itibaren bütün illerimizde aktif olarak seçim çalışmalarına başlayacağız.”dedi.

Bolu’da ilçe başkanları ve yöneticilerle 1 Ekimden itibaren ziyaretlerde bulunduklarına dikkat çeken Şatıroğlu; “Seçimler ile ilgili çalışmaları böylece başlatmış olduk. Genel merkezin takvimi çerçevesinde köy köy mahalle mahalle çalışarak her vatandaşa ulaşacağız ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”diye konuştu.

MHP Genel merkezinin milletvekili olmayan illere Milletvekili ve genel başkan yardımcılarından oluşan bir heyetle ziyaret etme kararı aldığını vurgulayan Şatıroğlu;” Bu kapsamda Yeni teşkilat binamızın açılışını 19 Ocak Çarşamba günü saat 11.00 de genel sekreterimiz Cihan Paçacı, Kütahya, Eskişehir milletvekilleri ve MYK üyelerimizin katılımıyla yapılacaktır” dedi. Açılış sonrasında bir basın toplantısının yapılacağını söyleyen Şatıroğlu; “İlimizin sorunları, çözümleri ve ülke geneli ile ilgili sorunlar tartışılacak.20 Ocak günü Mudurnu’yu ziyaret edeceğiz sonrasında Gerede ilçemize geçeceğiz. Bu çalışmalarımız neticesinde ilimizde bir milletvekilinin çıkacağına yürekten inanıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Bol keseden atmak kolaydır

Son günlerde yerel basında AKP’li Milletvekili ve İl başkanlarının “Bolu’da 3-0 yaparız,4-0’lık oy alırız” türünden açıklamalarını okuduğunu da sözlerine ekleyen Şatıroğlu sözlerini şu şekilde sonlandırdı; “ Bu türden beyanatlar veren il başkanlarımız bolu halkının oyunu cepte keklik görmemelidir. Çünkü bolu halkı yaşadığı sorunları iyi bilen ve zamanı geldiğinde iyi değerlendiren bir halktır. Bu vesile ile ülke ve bolumuzun durumu ortada iken bu konuşmalar sadece sözde ve yazı da kalacaktır. MHP’nin mutlaka birinci parti olacağına dair inancım sonsuzdur. Çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz.2011 Haziran seçimleri bu açıdan Bolu’da bir ışık olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.