Ampulü patlatmanın vakti geldi!

Ampulü patlatmanın vakti geldi!

Halkın Sesi Partisi Bolu teşkilatının son durağı Seben oldu. Has Parti teşkilatı Milletvekili adayları Erol Gülen ve Hüseyin Aydın ile birlikte Seben halkını ziyaret etti ve Seben halkının dertlerini dinledi. Tersine göç...

Halkın Sesi Partisi Bolu teşkilatının son durağı Seben oldu. Has Parti teşkilatı Milletvekili adayları Erol Gülen ve Hüseyin Aydın ile birlikte Seben halkını ziyaret etti ve Seben halkının dertlerini dinledi.

Tersine göç başlayacak!

Seben ilçesinde genç nüfusun çok az olması, ilçenin sürekli göç vermesi konusunda bir vatandaşın sorusu üzerine Has Parti Milletvekili adayı Erol Gülen “ Gördüğünüz gibi Seben ilçemizde genç nüfus yok denecek kadar az. İş olanakları yok. Bolunun Çukurovası diye tabir ettiğimiz verimli topraklara sahip bu ilçemiz her konuda olduğu gibi maalesef tarımda da istediği sonuçları alamıyor. Bizler Has Parti iktidarında inşallah Seben ilçemizi hak ettiği noktaya taşımaya, yeni istihdam olanakları oluşturup göçü tersine çevirmeye kararlıyız. Tarımda ve istihdam konularında güzel projeler geliştirilirse hiç şüphe yok ki Seben verdiği göçleri geri alacak ve Bölgede önemli bir konuma gelecektir.” dedi. Has Partiye büyük ilgi gösteren Sebenliler  Ampulü patlatmanın vakti geldi; Artık Güneş doğmalı” diyerek Has Partiye desteklerini açık açık ifade ettiler. Halkın Sesi Partisi Milletvekili adayı Hüseyin Aydın ise vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde “Seben halkı görüldüğü gibi büyük sıkıntılar çekiyor. Yanlış tarım politikaları büyük kısmı tarım ile uğraşan Seben halkını zor durumda bırakıyor inşallah Has Parti iktidarında tüm sıkıntılar son bulacak ve halkımız rahat bir nefes alacaktır” dedi. Has Parti Bolu teşkilatının Seben ilçesi ziyareti broşür dağıtımının ardından son buldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.