“Ankara’daki Bolunun” 170.000 oyuna talibim

“Ankara’daki Bolunun” 170.000 oyuna talibim

CHP’den milletvekili aday adayı olan emekli müsteşar Özer Özcan Ankara’daki 170.000 Bolulunun desteğiyle meclise girmeyi hedeflediğini vurguladı. Özcan; “Vekil olmam için Ankara’da yaşayan 170. 000...

CHP’den milletvekili aday adayı olan emekli müsteşar Özer Özcan Ankara’daki 170.000 Bolulunun desteğiyle meclise girmeyi hedeflediğini vurguladı. Özcan; “Vekil olmam için Ankara’da yaşayan 170. 000 hemşerim bana destek olurlarsa bütün sorunlarında yanlarında olmak bana büyük bir şeref verecektir.”dedi.

 

CHP Ankara 2. Bölgeden milletvekilliğine aday olan Özer Özcan Ankara’da yaşayan 170 bin Bolulunun temsilcisi olacağını söyledi. Sosyal Çalışma Bakanlığında Müsteşar Yardımcılığı yapan ve emekli olduktan sonra CHP den siyasete atılan Özer Özcan Bolu’ya bundan böyle daha önemli hizmetler vermek istediğini belirtti. Özcan; “Trbet normal;">Rahmetli Cevat Paşamdan devraldığım Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfında da bir şeyler yapmaya çalıştım, yapmaya da devam edeceğim. Ankara’da yaşayan 170 bin Bolulunun neler çektiğini, sıkıntılarını ve açmazlarını vakıfta çalışırken daha iyi öğrendim. Bolulular benim mecliste görev yapmamla birlikte yarınlara daha güvenle bakacaklardır. Yalnızca Ankara’da yaşayan Boluluların değil Bolu’dan meclise gelecek olan hemşerilerimin de sonuna kadar yanında olacağımın bilinmesini isterim.”dedi. Bolu’nun doğduğu ve büyüdüğü topraklar olması nedeniyle her alanda önceliğinin olduğunu da sözlerine ekleyen Özcan;”Şimdi bile vakfın Ankara şubesinde Bolululara hizmet etmekten son derece onur ve gurur duymaktayım. Allah nasip eder vekil olmam için Ankara’da yaşayan 170. 000 hemşerim bana destek olurlarsa bütün sorunlarında yanlarında olmak bana büyük bir şeref verecektir. Vakıf başkanlığı yaptığım kısa süre içersinde Bolu ve Bolululara neler yapıldığını, nasıl destek olunduğunu kendileri daha iyi bilmektedirler. Ben ülkeme ve Bolu’ya hizmet etmek adına bir yola çıktım ve şimdi söz sırası Bolulu hemşerilerimde. Hepsini çok seviyorum ve destek olacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.