ARDA GÜLER’İN MEMLEKETİ BOLU DA ALTYAPI SEFERBERLİĞİ Mİ ?..

TSYD-Türkiye Spor Yazarları Derneği Bolu Temsilcisi Mustafa Özkan Bey’in davetiyle Karaçayır da bir basın toplantısına katıldık. Gazeteci,Kasım Şahin in moderatörlüğünde gerçekleşen bu basın toplantısında, Bolusporumuzun altyapı Koordinatörü, eski futbolcularımızdan Selahaddin KONRAT ve ekibinden Bolunun futbol sahnesindeki parlak geleceğini ve gözlerindeki parlak ışıltıyı gördük.

Konrat ve tecrübeli ekibinin sözleri, Bolu’da futbol rüzgarlarının yönünü değiştirecek gibi.

Altyapı seviyesinde büyük bir dönüşümün eşiğinde olan Boluspor,yeni nesil Arda Gülerler yetiştirmeyi hedefliyor.

Bu vizyon şehrin genç yeteneklerine ışık tutacak, bir dizi yeni yıldızın doğmasına da imkan sağlayacak gibi.

Konrat ve arkadaşları, alt yapı takımlarının potansiyelini gözler önüne serelerken, Boludan yeni yeteneklerin yetişmesinde bizlerde de büyük bir heyecan yarattı.

Bolumuzun spor geleceğini şekillendirebilecek bu basın toplantısı,şehrimizin değerli medyası tarafından da ilgiyle karşılandı ve haberlere konu oldu.

Usta Gazeteciler; Mustafa Özkan ve Kasım Şahin in katkılarıyla gerçekleşen bu samimi toplantı,Bolunun spor dünyasında da yeni bir sayfa açıyor gibi.

Bolusporun altyapı takımları, şehrin gençlerine umut ve ilham veriyor, onları daha parlak bir geleceğe hazırlıyor. Selahaddin Konrat'ın liderliğinde,altyapı takımları genç yetenekler için bir lansman platformu olma yolunda da emin adımlarla da ilerliyor gibi.

Selahaddin Konrat ve Arkadaşlarının varlığı ve Bolu Mengenli Ardanın Real Madrid gibi bir dünya devine Fenerbahçe’den transfer olması sonrası velilerin artan ilgiside,

şehrimizin genç potansiyelini de gösteriyor.

Toplantıdan diğer bir önemli notumuz da bir soru üzerine, kadın futbol takımının da gelecekte güçlü bir şekilde şehrimizde de kurulabileceği müjdesi idi.

Bu , Bolunun futbol alanında cinsiyet eşitliğini de desteklediğini ve kadınların da bu alanda başarıya ulaşabileceklerini gösteriyor.

Kadın futbolunun, şehrimizin futbol kültürünü de daha zenginleştirecek bir adım gibi de görünüyor.

Yönetimin de alt yapıya büyük önem verdiği Boluda pırıl pırıl da bir tesisleşme ile de karşılaştık. Aynı zamanda çalışanlara da değer veren Kulüp Yetkililerini de tebrik ediyoruz.

Boluda 3.sü sona eren ve protokol tarafından da büyük ilgi gören Köyler arası Turnuva da şehrimizde ilgiyi artırdı. Emeği geçen tüm sporseverleri idarecileri ve Muhtarlarımızıda kutluyoruz.

Selam ve Muhabbetle

Önceki ve Sonraki Yazılar