Astrolog Hande Kazanova ile 18-14 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumları: Aşk, Kariyer ve Şans

Astrolog Hande Kazanova ile 18-14 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumları: Aşk, Kariyer ve Şans

18 - 24 Eylül 2023 tarihleri arasında Zodiac'ın 12 burcu için Hande Kazanova'nın özel yorumları burada! Aydınlatıcı ve derinlemesine 12 burç yorumlarıyla, astrolojinin sırlarını keşfedin!

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK KOÇ BURCU YORUMU

Koç burcu ve yükselen Koçlar için maddi dinamiklerin ön planda olduğu bir hafta kapıda. Gizemli ve keşfedilmemiş alanlara duyulan ilgi gözle görülür bir şekilde artabilir.

Bir yandan bu tip konulara derinlemesine eğilim gösterirken, öte yandan da yaşamın pratik yönleriyle irtibat kurma arzusunda olabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde finansal dengeler, ödemeler, borçlar ve bankacılık işlemleriyle yoğun bir şekilde meşgul olabilirsiniz. İş yaşamınızda ise, bazı engellere rağmen, arzu ettiğiniz düzeni kurma çabası içinde olacaksınız.

Salı günü işbirliği içinde olduğunuz bir kişinin yaşayacağı bazı zorluklar, sizin de moral bozukluğu yaşamanıza yol açabilir.

Bu nedenle, eğer mümkünse, iş görüşmelerinizi 19 Eylül tarihinden uzak tutmaya özen gösterin. Bu tarih civarı, planladığınız bazı işlerin istediğiniz şekilde ilerlemediğini fark edebilirsiniz.

Perşembe gününden itibaren ise, gezip görmek ve geleceğe yönelik planlarınızı hızlandırmak için uygun bir zaman dilimi başlıyor.

Bu hafta, iş yaşamınızda belirgin bir güç göstergesiyle karşılaşacaksınız ve sizinle aynı hedefe yönelik olan kıdemli kişilerin desteğini alabilirsiniz.

İş dünyasında olmayanlar içinse, gündelik yaşamda deneyimli bireylerden öğrenmelerde bulunma fırsatı olacak. Güneş'in Terazi burcuna geçişi, iş yaşamınızdaki bu dinamik hareketi daha kârlı bir döneme dönüştürebilir.

Cumartesi günü başlayacak olan bir aylık süreçte, odak noktanız işbirliklerine, evliliğe ve kişisel ilişkilere kayacak. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlama potansiyeli artabilir.

Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, işbirliklerinde daha aktif bir rol alabilirsiniz. Ancak, bu süreçte önemli kararlar karşı tarafın şartlarına göre şekillenebilir.

Taşınmayı düşünenler için ise, 23 Eylül sonrası bir ay süresince, taşınma işlerini hızla ilerletebilme olanağı doğacak.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMU

Bu hafta, Boğa ve yükselen Boğalar için öne çıkan temalar; özel yaşam dinamikleri, parasal işler ve iş ortamında yaşanacak hızlanmalar. İşte detaylar:

Bu hafta özellikle özel yaşamınızdaki hareketlilik dikkat çekiyor. Sevdiğiniz bir kişiden alacağınız bir haber veya bir kriz, finansal konularda önemli adımlar atmaya yönlendirebilir.

Aynı zamanda ortak işlerinize de zaman ayırmanız gerekebilir, fakat genel olarak bu hafta yalnız kalmak yerine, zamanınızı başkalarıyla paylaşmak isteyeceksiniz.

Salı günü ise, Güneş'in Neptün ile kuracağı karşıt açı, özel yaşamınızda bazı sıkıntıları beraberinde getirebilir. Spor ve diğer aktivitelere daha fazla zaman ayırmak istemenize rağmen, bazı arkadaşlarınızın sizi zorladığını fark edebilirsiniz.

Bu durum, özellikle çocuğunuzla olan ilişkinize farklı bir şekilde yansıyabilir. Eğer borsa ile ilgileniyorsanız, yanıltıcı etkilerle karşılaşabileceğiniz bu hafta, yatırımlarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, Perşembe günü kendinizi enerjik ve güçlü hissedecek, seyahatler ve eğitim gibi konularda hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Aynı zamanda, önemli ve güçlü kişilerin desteklerini alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eğer torununuz varsa, onların bazı konulardaki hızlı gelişimlerine şahit olabilirsiniz.

Cumartesi günü ise iş dünyasında bir hızlanma yaşanacak. Güneş'in Terazi burcuna geçişiyle birlikte, iş koşullarınızda ve gündelik hayat ritminizde önemli değişiklikler olacak.

Aynı zamanda, sağlıkla ilgili konulara da odaklanmanız gerekebilir. Özellikle sağlık kontrolleriniz için harekete geçmeniz ve kendinizi yenilemeniz önem taşıyacak.

Finansal konular da gündeminizi meşgul edecek, ve hafta sonunda sosyal etkinliklerde bulunmak önem kazanacak. Ancak, iş yerinde yaşanabilecek bir kriz durumunda, tepkilerinizi kontrol altında tutmanız gerekecek.

Bu hafta, dengeyi korumak ve ölçülü davranmak, iş dünyasında başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak anahtar faktörlerden biri olacak.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMU

Haftanıza iş ve sağlık mevzularına dikkat kesilerek başlıyorsunuz. İşte olmasanız dahi, gündelik işleriniz ve ev yaşamınızda ele almanız gereken meseleler gündemin üst sıralarında yer alacak.

Genitoüriner sistemle alakalı sağlık sorunları veya bel ağrıları gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Salı günü, Güneş'in Neptün ile oluşturduğu karşıt açı, ev yaşamınızda bazı belirsizlikleri ve karışıklıkları beraberinde getirebilir.

Aile içindeki gerginlikler veya iş yerinizde karşılaştığınız bir hayal kırıklığını evinize taşıma riskiniz var. Özellikle, ev yaşamınızda yaşayabileceğiniz bu tür duygusal düşüşler, sizi toplum önünde zor durumda bırakabilir.

Perşembe günü, ev yaşamınızı güzelleştirecek bazı önemli alışverişler gündeme gelebilir. Bu alışverişler, beklentilerinizi karşılayacak türden olabilir.

Haftanın sonlarına doğru, Cumartesi günü, Güneş'in Terazi burcuna geçiş yapmasıyla, ailevi meseleleri bir kenara bırakıp kişisel hayatınıza yöneleceksiniz.

Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir; uzun bir aranın ardından yaşamınızı daha olumlu bir gözle görmeye başlayabilirsiniz.

Çocuklarınızla ilgili konularda da bir hareketlilik yaşanabilir. Eğer bekar iseniz, aşk kapınızı çalabilir. Bir ilişkiniz varsa, bu dönemde partnerinizle hoş vakit geçireceğiniz programlar yapabilirsiniz.

Hafta sonu, yeni bir tanışıklığa veya güzel bir plana zemin hazırlayabilir.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK YENGEÇ BURCU YORUMU

Yengeç ve yükselen Yengeç burcu bireyleri, bu hafta aile yaşamı ve aşk ilişkileri üzerinde duracaklar. Çocukları olanlar için çocuklarla ilgili meseleler, olmayanlar içinse romantik ilişkiler ön planda olacak.

Yakınlarınızla keyifli planlar yapabilir, fakat sevdiklerinizin verdiği bazı sözlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bu hafta tanımadığınız kişilerin görüşlerine fazlasıyla açık olacağınız, Salı günü Güneş'in Neptün ile olan karşıtlığından anlaşılmaktadır.

Bu yüzden, gelen bilgilere karşı biraz temkinli olmanız gerekmekte. Aksi takdirde, başkalarının manipülasyonlarına maruz kalabilir veya beklenmedik hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Telefon üzerinden gerçekleştirilecek işlerde de bazı olumsuzluklar yaşanabilir.

Perşembe günü ise Güneş'in Plüton ile yapıcı bir açı oluşturması, özel hayatınızdaki konularda size destek olacağa işaret etmekte.

İş ortamınızdaki yakın çevreniz, özel yaşamınızdaki kararlarınızda da yanınızda olacak. Bu dönemde, hayatınıza yeni birini dahil etme veya mevcut ilişkiniz hakkında karar verme noktasında çevrenizdeki kişilerin desteğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü ise Güneş'in Terazi burcuna geçişi, ev ve aile yaşamınızın önem kazanacağını gösteriyor.

Bu dönemde, ailenize daha fazla zaman ayırabilir, ev ortamınızdaki hareketliliği artırabilirsiniz. Belki biraz kararsızlık yaşayacak, bazı konularda harekete geçmekte zorlanacaksınız, ama şimdi bu meseleleri ele almanın zamanı.

Özellikle baba tarafıyla ilgili konular gündeme gelebilir. Emlakla ilgili işler veya yer değişikliği, bir ay boyunca yaşamınızın merkezine yerleşecek. İşte olsanız bile, işlerinizi hızla tamamlayıp ailenizin yanına dönmeyi arzulayabilirsiniz.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK ASLAN BURCU YORUMU

Aslan ve yükselen Aslan burcu bireyleri, bu hafta aile yaşamına dair konulara yönelik yoğun bir gündemle karşı karşıya.

Haftanın başında, ev yaşantınızı ilgilendiren olumlu haberler alabilirsiniz; fakat aile büyükleriyle ilişkilerde fazla taahhütte bulunmamaya özen gösterin.

Özellikle maddi konularda, yanlış anlaşılmalar ve krizler yaşanabilir; bu nedenle bu alandaki adımlarınızı dikkatlice atmalısınız.

Salı günü, finansal konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde ya da finansal işlemlerde dikkatli olmanız gerekebilir, dolandırıcılık risklerine karşı uyanık olmalısınız.

Bu dönemde, eş ya da partnerinizin maddi konularda sizi yanıltabileceği ya da bazı konuları saklayabileceği ihtimalleri yüksek. Bu hafta büyük maddi kararlar almaktan kaçının, yanılma riski fazla.

İş yaşamınızda ise perşembe günü olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

İş alanında göreceğiniz destekler, yaptığınız işlerin takdir görmesiyle, maddi kazançlar elde edebileceğinizi işaret ediyor. Ancak, özel yaşamınızda ve diğer kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli davranmaya özen gösterin.

Haftanın sonlarına doğru, Cumartesi günü Güneş'in Terazi burcuna geçişi, iletişim ve yakın çevre ilişkilerinizi canlandırıyor.

Yakın çevrenizle olan bağlarınızda dengeyi bulma çabası ön plana çıkacak. Akrabalarınız ve komşularınızla olan ilişkileriniz bu dönemde daha da önem kazanabilir.

Yakın çevrenizdeki kişilerle daha fazla zaman geçirme eğiliminde olabilirsiniz. Sosyal medya, dijital işler, lojistik, kurye işleri, eğitimle ilgili konular, satış ve reklam alanlarında da önemli gelişmeler sizi bekliyor olacak.

Bu süreçte, yakın çevrenizle daha fazla iç içe olmanız ve iletişim kanallarınızı hızlı bir şekilde kullanmanız muhtemel.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta Başak ve yükselen Başak burcu olanlar, yakın çevrelerinde önemli gelişmelerle karşılaşacaklar. Bu süre zarfında, yakın çevrenizdeki bireylerle yaşanabilecek krizler söz konusu olabilir.

Kısa vadeli planlarınıza hız kazandırmanız, yoğun telefon görüşmeleri yapmanız gerekebilir; ancak uzun vadeli planlarınızı bir kenara bırakmanız da faydalı olabilir çünkü bu dönemde işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir.

Salı günü yaşanacak olan Güneş ve Neptün karşıtlığı, ikili ilişkilerinizi ve evlilik hayatınızı etkileyebilir. Bu süreçte, sevdiğiniz kişinin bazı davranışlarına şüpheyle yaklaşabilirsiniz.

Aynı zamanda, bu dönemde ortağınızla veya iş partnerinizle ilgili bazı konular ve olaylar da gündeme gelebilir. Sevdiğiniz kişinin sağlık veya işle ilgili zorluklar yaşaması da mümkündür.

Ancak, bu zor zamanlarda bile sevgi ve aşkın gücünden destek alabilir, hobilerinize yönelebilir ve spor yaparak kendinizi yenileyebilirsiniz.

Haftanın sonunda, Cumartesi günü, Güneş'in Terazi burcuna geçişiyle maddi konular gündeminize oturacak. Bu dönemde, önceden belirlediğiniz hedeflerinize ulaşma konusunda net adımlar atabilecek ve maddi güvence ihtiyacınızı karşılayabilecek stratejiler geliştirebileceksiniz.

Bu bir aylık döngü boyunca, gelirlerinizi nasıl artırabileceğiniz ve finansal güvenliğinizi nasıl sağlayabileceğiniz konularında dikkatli planlamalar yapmanız gerekecek.

Hafta sonu finansal adımlarınızı atarken tedbirli olmayı unutmayın.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK TERAZİ BURCU YORUMU

Bu hafta, Terazi ve yükselen Teraziler için ekonomik konuların ön planda olduğunu görüyoruz. Kendilerini biraz enerjisiz hissedebilecekleri bir dönemde, maddi dengelerini gözden geçirecekler ve borç-alacak dengelerini sağlama almak için özen gösterecekler.

Ayrıca, bu süreçte bazı harcamaların artabileceği, ancak gelirlerdeki darboğazları da aşmaları gerektiği kaydediliyor.

Bu dönemde, bazı şeylerin gereğinden fazla büyütülebileceği belirtiliyor. Ancak Cumartesi günüyle birlikte enerjilerinin tekrar yükselmesi ve güçlenmesi muhtemel.

Salı günü yaşanacak olan Güneş-Neptün karşıtlığı, iş yerlerinde bazı sağlık sorunlarına dikkat çekebilir. Özellikle bağışıklık sistemleri konusunda dikkatli olmaları, zehirlenme veya gıda intoleransları gibi durumlarla karşı karşıya kalmamaları için önem taşıyor.

Aynı zamanda, bu dönemde iş çevrelerinde bir bireyin neden olabileceği hayal kırıklığına ve bir arkadaşlarının maddi bir konuda kendilerini hayal kırıklığına uğratma potansiyeline de dikkat çekiliyor.

Perşembe günü, evde geçirilen zamanın ve aile bireylerinin desteğinin, moral ve enerji seviyelerini yükselteceğini öne sürülüyor. Eğer evle ilgili bir sorumlulukları varsa, Perşembe gününü planlamaları öneriliyor.

Haftanın en önemli gelişmesi ise Cumartesi günü Güneş'in Terazi burcuna geçiş yapması olacak. Bu geçişle birlikte, Terazilerin özgüvenlerinin artacağı ve sağlık durumlarının iyileşmeye başlayacağı belirtiliyor.

Önlerinde, kendilerini ön plana çıkarabilecekleri ve daha fazla zaman ayırabilecekleri bir ay yer alıyor. Ancak, bu dönemde özellikle ikili ilişkilerde sözel iletişime dikkat etmeleri gerektiği vurgulanıyor.

Hafta sonu, partnerlerine karşı kullanacakları kelimelerin ilişkilerini zedeleyebileceği uyarısında bulunuluyor.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK AKREP BURCU YORUMU

Bu hafta Akrep burcu mensupları, bireysel hedef ve beklentilerini merkeze alarak yoğun bir tempoya giriyor. Ay'ın bu hafta Akrep burcunda seyahat ediyor olması, enerjinin ve hareketliliğin yüksek olacağını işaret ediyor.

Özellikle ilişkinizde verdiğiniz sözlere sadık kalmak konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Kişisel zaman ayırmak isteğiniz ile karşı tarafa verdiğiniz sözler arasında gidip gelmeler sizi yorabilir.

Haftanın öne çıkan günlerinden biri olan Salı, Güneş'in Neptün ile karşıt pozisyon almasıyla dikkat çekiyor. Bu enerji, sosyal çevrelerde bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.

Partnerinizin sosyal çevrede farklı davranışlar sergilemesi ya da yanıltıcı hareketlerde bulunması mümkün. Çocuğunuzla ilgili bir durum da iş hayatınıza olumsuz yansıyabilir.

Eğer borsada yatırımlarınız varsa, hafta ortasında özellikle dikkatli olmanız gerekiyor. Salı günü yeni biriyle tanışacak ve randevulaşacaksanız, bu kişiyi yanlış değerlendirebilir ya da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Perşembe günü ise, yakın çevrenizden alacağınız bir haberle beraber iş alanında gücünüzü etkili bir şekilde kullanma fırsatı doğabilir.

Yakın çevrenizdeki kişilerin sizi desteklemesi, aynı zamanda üzerinizde baskı oluşturması da söz konusu. Ancak bu durum, iş alanında avantaja dönüşebilir; bu, Perşembe günü daha belirgin olacak.

Hafta sonuna yaklaşırken, Cumartesi günü Güneş'in Terazi burcuna geçişi, önemli işlerden elinizi ayağınızı çekmeniz gereken bir dönemi işaret ediyor.

Gelecek bir ay boyunca iş ve aile yaşamınızda daha özenli adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Bu süreci, planlama ve kendinize zaman ayırma dönemi olarak görebilirsiniz.

Eğer üstlenmeniz gereken önemli işler varsa, bu dönem size yardımcı olabilir. Ancak enerjiniz, bir yandan dinlenirken bir yandan da her işi aynı anda yapmayı düşünmenize pek izin vermeyecek.

Cumartesi gününden itibaren enerjinizin düşeceğini unutmayın; bu geçici bir süreç. Hafta sonu, iş yerinde tartışmalara girmemek adına söylediklerinize dikkat etmeniz önerilir.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK YAY BURCU YORUMU

Yay burcu ve yükseleni Yay olan kişiler haftaya biraz isteksiz bir başlangıç yapıyorlar. Haftanın başında adapte olmak biraz güç gözüküyor ve geniş kapsamlı planlar biraz yorucu olabilir.

Ancak iş yaşamında bazı önemli haberler alabilir ve önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Perşembe günü iş yaşamında mali konulardaki bir görüşme ön plana çıkarken, aile hayatınızda ise bazı beklentilerinizi karşılanamayabilirsiniz.

Sevdiklerinizden beklediğiniz destek gelmeyebilir ve aile büyüklerinizin ilgisizliğini hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizin düşük çalışacağı bu dönemde, mümkünse dış mekanlara yönelin.

Evde geçirdiğiniz zaman içinde kafanızda birçok fikir belirebilir ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek ve mümkünse evde geçirdiğiniz süreyi kısaltmak önemlidir.

Salı günü enerjinizin düşük olduğunu fark edebilirsiniz. Aile içindeki gerginlikler yüzeyde olabilir ve bu da üzerinizde stres yaratır. Cumartesi günü ise Güneş'in Terazi burcuna geçiş yapmasıyla birlikte sosyal yaşamınızda bir hareketlilik başlıyor.

Yoğun çalışma temponuzun ardından, şimdi sosyal aktivitelere ve eğlenceli zamanlara yer açma zamanı. Arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz etkinlikler ve katılacağınız davetler, hem iş hayatınızdaki yoğunluğu azaltmanıza yardımcı olacak hem de yeni iş fırsatlarına kapı açabilir.

Finansal gelirlerinizde artış görebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, hafta sonu sevgilinizin bir sözü ya da davranışı hoşunuza gitmeyebilir. Bu tip çatışmalardan kaçının.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK OĞLAK BURCU YORUMU

Bu hafta, Oğlak ve yükselen Oğlak burcu bireyleri için arkadaşlık bağları ve sosyal etkileşimler ön planda olacak.

Hafta başında, özellikle Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri, arkadaş gruplarıyla gerçekleştirilecek planlar ve etkinlikler, bireyler için yeniden enerji kazanma ve bazı yaşamsal krizleri aşma şansı sunabilir.

Ancak, perşembe günü itibarıyla, bir dönüşüm süreci başlayacak. Oğlak burcundaki bireyler, bir süreliğine toplumdan uzaklaşarak içsel bir yolculuğa çıkmayı tercih edebilirler.

Bu süre zarfında, kendilerine daha fazla zaman ayırmak ve dinlenmek adına, sosyal ortamlardan uzak durabilirler.

Fakat, bu hafta, bireylerin dikkatli olmaları gereken bir diğer önemli konu ise, yakın çevrelerinden gelen yanıltıcı ve eksik bilgiler olacak. Güneş ve Neptün'ün karşıtlığı, özellikle yakın çevreleri tarafından yanlış yönlendirilme ya da kandırılma riskini artırabilir.

Bu yüzden, önemli kararlar alırken veya işle ilgili hamleler yaparken, bilgi ve belgelerin doğruluğunu kontrol etmeleri büyük önem taşıyor.

Perşembe günü, diğer yandan, Oğlak burcundakilerin etraflarındaki insanlar tarafından takdir edildikleri bir gün olacak.

İş alanında veya bir iş görüşmesi sırasında, bireylerin deneyimi ve gücü, karşı tarafa kolayca hissettirilebilir. Eğitim ya da seyahatle ilgili konularda ise, destekleyici enerjilerin artacağı bir döneme giriliyor.

Haftanın sonunda, özellikle cumartesi günü, Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle birlikte, kariyer ve iş hayatı ön plana çıkacak.

Oğlak burcundaki bireyler, işlerinde daha istekli ve kararlı adımlar atmaya başlayacaklar. Bu dönem, aynı zamanda toplum önünde kendilerini göstermek ve anneleriyle ilgili konulara odaklanmak için de uygun bir zaman dilimi sunuyor.

Bir ay boyunca, bireyler toplumda nasıl bir rol üstleneceklerini ve kendilerini nasıl ifade edeceklerini daha iyi görebilirler.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK KOVA BURCU YORUMU

Bu hafta Kova burcu ve yükselen Kova olan kişiler, iş dünyasında önemli adımlar atarken bir yandan da evde keyifli zamanlar geçirecekler.

Fakat kariyer hayatında yaşanabilecek küçük krizlere hızlı bir şekilde müdahale etmeleri gerekebilir, özellikle Salı günü. Güneş ve Neptün arasındaki karşıt açı, mali konularla ilgili işlerde doğru kararlar almanın önemini bir kez daha hatırlatıyor.

E-ticaret platformları veya sosyal medya üzerinden yapılacak alışverişlerde ve finansal görüşmelerde yanıltıcı durumlarla karşılaşabilirler.

Bu nedenle, finansal kararlarını realist bir bakış açısıyla vermeleri ve gerekirse yakınlarından yardım almaları büyük önem taşıyor.

Perşembe günü ise, Kovalar kariyerlerinde beklenmedik destekler alabilirler. İş alanında olumlu bir projeye ya da maddi anlamda destek olabilecek önemli bir fırsata rastlama ihtimalleri oldukça yüksek.

Ancak, mali konuları ele alırken çok daha dikkatli olmaları gerekiyor. Hafta sonu yaklaşırken sosyal yaşantıları hareketleniyor ve Perşembe ile Cuma günleri arkadaşlarıyla güzel zaman geçirme planları yapabilirler.

Hafta sonu, Güneş'in Terazi burcuna geçişiyle birlikte Kovalar için yeni bir dönem başlıyor. Seyahat planları artabilir ve özellikle eğitimle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Akademik çalışmalara hız kazandırabilirler veya yeni bir dil öğrenme sürecine girebilirler. Eğitim veren Kovalar, bu dönemde işlerinin arttığını görebilirler.

Aynı zamanda, yeni kurslara veya seminerlere katılım da gündeme gelebilir. Yurt dışı seyahatleri ve ticari faaliyetler de hız kazanacak gibi görünüyor.

Terazi burcundaki Güneş, Kovalara kendi potansiyellerini bulma ve istedikleri projeleri rahatça hayata geçirme konusunda büyük destek olacak, böylece arzu ettikleri sonuçları elde edebilecekler.

HANDE KAZANOVA 18 - 24 EYLÜL HAFTALIK BALIK BURCU YORUMU

Bu hafta Balık burcu ve yükselen Balıklar, dış çevreden gelecek kritik haberlerle hareketli bir başlangıç yapacaklar. Aileniz veya uzak akrabalarınızdan gelecek önemli bilgilere hazır olun; bu, minik bir kriz şeklinde de kendini gösterebilir.

Ancak bu hafta, dış ortamlarda geçireceğiniz zamanın değeri büyük. Özellikle Perşembe gününe kadar sizi destekleyecek olan göz önünde olma fırsatlarına sahip olacaksınız.

Salı günü, Güneş ve Neptün arasındaki karşıtlık, ilişkilerde bazı zorlukları ve anlaşmazlıkları ortaya çıkarabilir. Bu dönemde, eşiniz veya sevgilinizle olan ilişkinizde açık ve net olmakta zorlanabilirsiniz.

Aynı zamanda, iş yaşamınızda bir proje veya kişi hakkında abartılı düşünceler besliyor olabileceğinizi fark edebilirsiniz. Salı günü bu durumların netleşeceği bir gün olacak.

Sağlık konularında da ihtiyatlı olmanız gerekecek; bağışıklık sisteminizin güçlü kalmasına özen gösterin. Sosyal bağlarınızı güçlendirmek, özellikle sevdiklerinizle, bu dönemde önem taşıyor.

Kendinizle baş başa kaldığınızda sorunların çözümü zor gözükebilir, ancak başkalarının desteğiyle ilişkilerinizi daha rahat düzeltebilirsiniz.

İş ortaklıkları söz konusu olduğunda, partnerinizin şu anda yaşamdan keyif alma ihtiyacı yüksek olabilir ve risk almaya meyilli olabilir.

Bu nedenle, özellikle Perşembe günü iş konularında kontrolü biraz serbest bırakmanız, işlerin daha akıcı ilerlemesine yardımcı olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, Cumartesi günü Güneş'in Terazi burcuna geçişiyle, finansal konular gündeme gelecek.

Bir ay süresince, ortak finansal girişimler ve yatırımlar öne çıkacak. Bu dönemde ruhsal ve mistik konulara olan ilgi artarken, içsel bir dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Hayatın anlamını keşfetme ve yaşamın zevklerine odaklanma önem kazanacak. Özellikle, eşinizle finansal konular veya vergi, kredi ve miras gibi konular hız kazanabilir.

Hafta sonu ise finansal konular ön planda olacak, ancak harcamalarınıza ve finansal konularda yapacağınız açıklamalara dikkat etmeniz gerekecek. Bu dönemde beklediğiniz bazı finansal fırsatlar ve sponsorluklar gündeme gelebilir, ancak aynı zamanda finansal konularda dikkatli olmanız gerekecek.

Kaynak: Hande Kazanova'nın YouTube kanalında yayımladığı burç yorumları derlenmiştir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.