Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 18 – 24 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı’dan 18 – 24 Eylül 2023 Burç Yorumları.. Okumadan haftaya girmeyin!

Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında haftalık burç yorumları yapan astrolojinin kraliçesi Nuray Sayarı 18 Eylül – 24 Eylül haftası on iki burcu yorumladı..

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI KOÇ BURCU YORUMU

nuray-sayari1.jpg

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar. Güneş koçlar yükselen koçlar. Bu hafta iç dünyanız ve hislerinize yoğunlaşacaksınız. İlginç rüyalar görebilirsiniz hayaller ile gerçekleri karıştırabilirsiniz.

Aman dikkat diyorum. Yani sizler tez canlı, çabuk harekete geçen, kendi içsel dünyasında hayatla yarışarak, hayatı yaşayan bireyler olduğunuz için bu hafta gezegenlerin kombinasyonunun sizlere uyarısı.

Şimdi Ay'ın Akrep burcunda ilerlemesiyle haftaya başlamış olmamız Resmi alanlardaki işleriniz, resmi ödemeleriniz, alacaklarınız, vereceklerinize odaklanma konusunda hiçbir zahmet ve sorun yaşamayacaksınız.

Güzel. Sorun olan, sizi yoran, düşündüren problemleri kolaylıkla aşabileceksiniz.

Aynı zamanda güneşin Plüto ile olumlu üçgen açısıyla, kariyerinizde güçlü çalışmalar gerektirir, gerektiren işlerinizde elde etmek istediğiniz duruşu, gücü ve güveni elde edeceksiniz.

Bir koç burcu bireyi olarak işsiz bir bireyseniz ve istediğiniz gibi bir iş hayatına sahip değilseniz ya da sahibi olduğunuz işte ya da sorumluluğunu aldığınız çalıştığınız iş yerinde, alanda ve ortamda olmam gereken yerde miyim? Çıkmam gereken noktaya ulaşabilecek miyim? Hak ettiğimi kazanıyor muyum?

Çabalarımın karşısına alabilecek miyim? Sorularını soruyorsanız kendinize haftanın ilk dört gününde kafanızın içerisinde hiç kimseye belli etmeden sorduğunuz soruların olumlu yönde güneş ve Plüton'un olumlu üçgen açısıyla kariyerinizde hem çatışmalar, hem çalışmalarınızın sonucunda başarılar elde edeceksiniz.

Çatışmalardan kastım şu. Çevrenizde sakin sakin duran hiç kimsenin hiçbir işine karışmayan, sadece tebessüm eden, samimiyetsiz samimi arkadaşlarınız..

Başarılarınızı hazmedemeyebilir. “Böyle canım çok sevindim adına diyen ama içinden lanet olsun” diyenler. Onların ben var ya kısık gözleriyle haleti ruhiyelerini görebiliyorum.

O yüzden üzülmeyin ya. Kesinlikle bir koç kadınıysan, bir koç erkeğiysen çevrendeki samimiyetsiz olup, samimi görünen kişileri fark ettiğinde içim cız etti. Çok üzüldüm diyebilirsin.

Bak. Yaradan hepimizi ruhumdan, nurundan yaratıyor. Kimilerini negatif enerjiyle yüklüyor, dolduruyor kimilerini pozitif enerjiyle yüklüyor.

Olabilir, kıskançlık. Kıskanç olmadıktan sonra, kıskanç olan birinin, kıskançlığını sen bir Koçsan bu hafta keyfini yerinden kaçırmak istemiyorsan takılma.

Bırak etrafımda o samimi görünüp samimiyetsizleri fark ettiğinde. Sen de gül ve geç. Kesinlikle gül ve geç.

Neden? Ona takıldığın vakitte onun yanlış enerjisinin senin etrafında oluşturacağı sinerji yine senin benliğinin kirlenmesine neden olacak.

Ben hep söylüyorum bakın suyun bir hafızası var ve bunu mutlaka yapsınlar. Bu hafta koçlar
hemen şimdi şu andan itibaren alın elinize bir bardak su, güçlüyüm, önce besmele çekin.

Bismillahirrahmanirrahim. Ben güçlüyüm. Üfleyim ben başarılıyım. Üfleyin. Ben istediğim her şeyi elde ediyorum üfleyin. Hayallerinizi de söyleyin.

21 gün boyunca bu suyu konuşun, konuşun, kulağınızın duyacağı ses tonuyla dileklerinizi olmuş gibi söyleyip için. 21 gün sonra bana dua edeceksiniz.

Bak ortaklaşa arkadaşımız Evrim Akın'a ben bu çalışmayı yaptırdım Nur. Çalışmayı yaptı bir hafta sonra ara verdiği televizyon programıyla aramıza yeniden döndü. Ve diyor ki şaka gibisin. Gerçekten inanarak yaptım ve oldu.

O yüzden bırakın sizin hakkınızda konuşanları bırakın samimiyetsiz, samimi görünenleri siz hayallerinize odaklanın.

Çünkü güneşin plütoyla olumlu üçgen açısı kesinlikle bak Plüto var ya ufak tefek boyu var türlü türlü huyu var. Öyle bıdık. Bedbaht bir gezegen ki o yere de vurabilir. Aynen öyle.

Hani Kısa boylu olduğu için üçün ha diye ama yakar, yıkılar, yeniden kurar. Şimdi öyle bir dönem yani siz kimseyle çatışmayın.

Sizinle kavga eden insanlar olacak bu hafta tabii ki. Kıskançlıklarından dolayı. Hazımsızlıklarından dolayı. Eleştiriler de duyacaksınız.

Bir arkadaşınızın sizi eleştirdiğinde nasıl davranabilirsiniz? Gülümseyin. O senin bakış açın. Bu da benim bakış açım. En gıcık şey karşındakini önemsememektir.Tenezzül edip onunla tartışmamaktır.

Suskunluk en büyük cezadır. Susmak ve kendi auranı güçlendirmek kendi enerjini yükseltmek. Dolayısıyla benim koçlara, ikili ilişkilere, ilişkilere, anlaşmalar, sözleşmelerde bu dönem gündemlerinde başarıyla yer alacağını aşk ve ikili ilişkilerde ise özellikle eleştiriye değil, özveriye önem verin.

Haftanın spotu. Kimin senin için ne düşündüğü umurunda bile olmasın. Tın, tın.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI BOĞA BURCU YORUMU

nuray-sayari2.jpg

Boğalar yükselen Boğalar aşırı alıngan ve dağınık düşünceler içinde olmanız olası.

Yani her şeyi alınabilirsiniz. Her şeye gücenebilirsiniz. Her şeye darılabilirsiniz.

Gerek yok ya. Bakış açınızı değiştirin. Frekansınız değişsin. Anten gibi düşünün düşüncelerinizi. Çanak kayıyor bazen. Hop toparladığınızda alıcıyı düzeltiyorsunuz.

Dolayısıyla lütfen algılarınızı dengelemeniz gereken çok kıymetli bir haftadasınız. Alınganlıktan arınmaya özen gösterin.

Özgürlük isteğinizi aşırıya kaçarak, öfkeli tepkiler verebilirsiniz. özellikle aşk hayatınızda, evlilik hayatınızda, ikili ilişkilerinizde, belki partneriniz sizi çok seviyor ve çok kıskanıyor
giymenizi, kuşamınızı eleştirebilir bu hafta.

Senden önceki ben, benden sonraki sen cümlelerini kurmayın. Ben neysem oyum demeyin.

Siz zaten ne olduğunuzun bilincinde bireylersiniz O yüzden eğer aşk hayatınızda iddialı tartışmalara neden olursanız yolunda giden ilişkinizin yolundan çıkmasına neden olursunuz.

Aman çok dikkat edin diyorum sevgili Boğalara. Aynı zamanda ılımlı olmak yerine ani kopuşlara ve eğilimli durumlara çok açıksınız.

Yani tartışmacı olmayın bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde, evlilikte ikili ilişkilerde, duygusal konularda lütfen fazla iddiacı, tartışmacı, eleştirici tavırlar sergilemediğiniz takdirde ilişki ve iletişim hayatınızın net bir şekilde dengeleyebileceksiniz.

Bunu dengelemediğiniz takdirde terk edebilir, terk edilebilir. Üç dört gün sonra da ne kadar lüzumsuz şeyler için iddiacı tavırlar sergilediğinizin farkında olarak pişmanlık duyabilirsiniz ki sizler için düzen, denge, uyum her zaman çok önemli.

Bu hafta kendinize yardımcı olun. Zaten haftaya Ay'ın karşıt burcunuz Akrep burcunda ilerlemesiyle geçiş yapmış olmanız, evliliğinize, ikili ilişkilerinize odaklanıp konsantre olduğunuzda sorun olabilecek her şeyi ortadan kaldıracaksınız.

Şimdi.. Bir, kıskançlık yapmayın sevgili Boğalar. İki, eleştirici olmayın. Üç, başkalarının sizin hakkınızda ne konuşup düşündüğüne kafayı takarak alınganlık göstermeyin.

Siz kendi içsel benliğinizle öyle bir barışık olun ki, diyelim ki bazen bunu çoğumuzun arkadaşı yapar.

Ay ne kadar kilo almışsın. Sana ne? Aaa! Yaşlandın mı biraz? Sana ne takılmayın.

Siz aynaya baktığınızda kendinizi ne kadar güzel görüyorsunuz. Ne kadar kıymetli görüyorsunuz. Sizin bu hafta ona odaklanmanız gerekiyor.

Biz stüdyoya girdiğimizde Nur'a ben böyle yaptım. Bak harisçe kuru, kuru.. Nasıl kurudun böyle diyerekten ki ben onu çok seviyorum. Harisçe tabii bak bilinçaltı kıskançlık işte.

Dürüst bir kadınım. Bilinçaltım oyun oynuyor benimle. Şunu desene. Nur ne güzel kilo verdin. Nasıl verdin demek mi? Kuru demek mi? Bak orada sinsilik yapmışım işte sana.

Yani işte bilinçaltındaki zayıflığa karşı olan kıskançlığın nedeni bu. Ben kendini çözmüş bir kadınım hayatım.

Özellikle bu hafta kesinlikle bu hafta sevgili boğaların ve yükselen boğaların başkalarının onların hakkında ne düşündüğüne takılarak yaşam enerjinizi asla düşürmeyin.

Aynı zamanda güneşin plütoyla olumlu üçgen açısıyla hukuki konularla ilgili işleriniz varsa bir dava açmayı düşünüyorsanız ya da yürümekte olan hukuksal bir davanız, bir işiniz varsa güvenerek sarılın o işinize.

Sonucu ne olursa olsun kayıp değil. Kazanç elde etmenizle sonuçlanacak. Güneşin terazi burcuna geçmesiyle rutin çalışma hayatınıza ve sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz.

Özellikle işsiz bir Boğa burcuysanız ayın 21’i, 22’si günlerinde size uzun yıllar kalıcı olabileceğiniz farklılığınızı ortaya koyabileceğiniz, kendinizin fark edilmesini sağlayabileceğiniz yeni işlerin kapılarının açılmasıyla bunları değerlendirdiğinizdeyse başarınızda başarı katacaksınız.

Boğa burcu bu hafta sezgilerini de çok dinlemeli. Mantığının sesinden çok özünün sesine, kalbinin sesine, gönlünün sesine önem vermesi gerekiyor? Kim ne yaparsa kendi ne yapar?

Birileri sizi kıskandığını fark ettiniz. O da öyle güzel deyin ve geçin.

Haftanın spotu başkasına değil kendinize odaklanın.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI İKİZLER BURCU YORUMU

nuray-sayari3-001.jpg

Sevgili ikizler güneş Güneş ikizler, yükselen ikizler, bak aşk beş. Sağlık beş. Her şey çok güzel. Peki senin aslında bu hafta dikkat etmen gereken alanlar neler? Bir görelim bakalım. Bu hafta
Onların yaşamında haftaya Ay'ın Akrep burcundaki seyriyle adım atmış olmaları, davranışlarında, fikirlerinde gizlilik onlar için çok önemli olacak.

Normalde İkizler burcu hiçbir şeyini kimseden saklamayı, gizlemeyi sevmez. Her şey orada açık ve fazla açıktır hatta. Fazla herkes her şeyini bilir. Bu hafta hiç olmadıkları kadar gizliliğe daha izole olmaya önem ve kıymet için çok büyük şanslar yakalayacaklar.

Aynı zamanda yorucu çalışma temposu onları bekleyebilir ki, çalışmaktan hiç kaçınmayan, yorulmanın sonucunda elde ettiklerinin ona mutluluk vermesi İkizler burcu için çok büyük sevinçtir.

Dolayısıyla yorucu bir hafta sizi bekliyor. Çalışma temposu. Gerçekleşmesi mümkün olmayacak hayallerinizin gerçek olduğuyla yüzleşebilir büyük sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir İkizler burcu bireyi olarak geçtiğimiz haftalarda aşk hayatınızda elektrik alamadığınız çevrenize giren kişilerin yeniden çevrenize dahil olmasıyla vaktiyle tanışıp gönlünüze yakın hissetmediğiniz kişilerle çevrenizdeki kişileri şaşırtacak, kendi bakış açınıza bile kendinizin şaşıracağı yakınlaşmalar yaşayabilir arkadaşlıklara başlayabilirsiniz.

Yeni aşklar söz konusu. Kalbi boş olan, yalnız olan bir ikizler burcu kadını ya da erkeğiyseniz haftanın üçüncü, dördüncü ve beşinci gününde hiç planlamadığınız, katılacağınız ortamlarda hiç hayalini kurmadığınız, ruhunuzu şifalandıracak, benliğinize çok iyi gelecek
kendinize verdiğiniz değeri yükseltecek yeni kişilerle tanışacak yeni dostluklara arkadaşlıklara ve yeni aşklara olumlu yönde adım atacaksınız.

Aynı zamanda kendi hayatınızda ne istediğini bilen bireyler olarak yaşamayı seçtiğiniz yolda planlarınız ve olmasına ihtimal vermediğiniz dilekleriniz hayallerinizi gerçekleştirmek, yaşam enerjinizin çok daha fazla artmasına motivasyonunuzun yükselmesine gelecekle ilgili daha büyük planlar ve hayaller kurmanıza olumlu yönde etki edecek.

Ve özellikle çalışma hayatınıza odaklanmakta zorluk çeken bir ikizlerseniz konsantrasyonunuzun yükselmesiyle, iş kariyer ve çalışma hayatınızda odaklanmanız gerekip odaklanamadığınız konulara net bir şekilde odaklanacaksınız.

Aynı zamanda eğitim öğrenim, kendinizi geliştirme konusunda da ertelediğiniz bir eğitiminiz varsa ya da okumakta olan öğrenci bir ikizlerseniz daha kolay konsantre olarak eğitim hayatınıza da önemli açıdan katkıda bulunacaksınız.

Güneşin Plüto'yla olumlu üçgen açısıyla ortaklığı işleriniz varsa, finansınızla ilgili motivasyon kazandıracak güçlü girişimler gerçekleştirebilirsiniz.

Mükemmel. Güneşin Terazi burcuna geçmesiyle aşk hayatınız hobilerinize hiç önem vermediğiniz kadar önem vereceksiniz.

Özellikle süregelen, devam etmekte olan, yalnızlara yeni aşklar, yeni arkadaşlıklar var ama ilişkisi olanlar ya da kurulu bir düzeni, süregelen bir beraberliği ve evli olanlar ne yapsın dersek eğer:

Bir kere bu hafta eşinizin size nasıl davranmasını istiyorsanız, ondan beklentileriniz konusunda isteklerinizi ve taleplerinizi onlara söylemeden, talep etmeden net bir şekilde hissettiğiniz ve istediğiniz gibi görebilecek ve yaşayabileceksiniz.

Bu durum siz İkizler burcunun evliliklerinde çok daha büyük bir mutluluk, çok daha büyük bir huzurun artmasına olumlu yönde, etki edecek ve neden olacak.

Aynı zamanda ki zaten güneş Terazi burcuna geçmesiyle kendilerine özel hayatlarında ne kadar zaman ayırıp ayırmadıklarının da sorusunu kendilerine sorabilirler.

Hani deriz ya her zaman, hobisi olmayanın fobisi olur diye. Ki İkizler burcu çok fazla fobi barındıran bir burç değildir. Onun için hayatta elleri havaya olunca güzeldir.

Dolayısıyla bu hafta her haftaya göre daha hareketli, daha enerjik, daha elleri havaya olmayı isteyeceğiniz süper, ve hayatı da bu şekilde yaşamak istediğiniz için mutlu olacağınız bir haftadasınız.

Aile ve yakınlarınızın arasında bazı kırgınlıklar, bazı küslükler, bazı dargınlıklar oluşabilir.

Örnek veriyorum siz bir İkizler burcusunuz, anneniz kardeşleriyle, babanız kardeşleriyle ya da sizin kardeşleriniz varsa onların arasında olan bazı uyumsuzluklar anlaşamamalar size yansıyabilir.

Benden size tavsiye. Hiç kimseyi haklı görmeyin. Herkese sabırlı olması gerektiğini, sakin olması gerektiğini, fikir sorulursa sana, sen de haklısın, sen de haklısın, sen de haklısın demek mi? Haksızlık edinmiş sana.

Strateji belirlemek mi? O yüzden bu hafta Hiç kimsenin aklına, kararına, işine karışmayın.

Bütün yakınlarınız birbiriyle anlaşamayan ve geçinemeyen yakınlarınıza iyi bir dinleyici olun. Ama kararlarını değiştirmelerine bir strateji belirlemelerine yardımcı olmaya kalkışarak daha sonra iletişim ve ilişkilerinizde gerilim yaşamaya kalkışmayın.

O yüzden siz kendinizle bütünleşin.

Haftanın spotu Kendi geleceğinizi artan güveninizi daha çok yükseltmeye özen gösterin.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI YENGEÇ BURCU YORUMU

nuray-sayari4.jpg

Yengeçler ve yükselen yengeçler buyurunuz efendim. Bu hafta duygusal patlamalar, aşırı tepkiler gösterebilirsiniz. Aşırı duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

Yüksek bir haftalar çok yüksek bir haftada da biriktirdiğiniz her şey yük haline gelebilir. Düşünmeden konuştuğunuzda ağzınızdan çıkan her cümle sizin pişman olmanıza neden olabilir.

O yüzden duygusal patlamalara, aşırı gerilimli düşüncelere kapılmamaya özen gösterin. Bu hafta Fanatik bazı düşünceleriniz gelişebilir. Bulunduğunuz ortamda herkese öncülük edebilirsiniz.

Şimdi sevgili yengeçler, yükselen yengeçler, haftaya Ay'ın Akrep burcunda ilerlemesiyle adım atmış olmanız, spor ya da sanatsal çalışmalara odaklanmanızı arttırabilir.

Özellikle kendinizi gergin, huzursuz hissettiğiniz anlarda lütfen spor yapın. Yani ille bir spor salonuna yazılmak durumunda değilsiniz.

Bir sahil boyunda yürümek hırslarınızdan, öfkelerinizden arınmak istiyorsanız, ben bütün yengeçleri, benim de yükselirim Yengeç.

Ben kendimi bu hafta koşmaya vereceğim. Koşacağım. Dağ bayır koşacağım. Kesinlikle enerjinizi öyle atın enerjimi tazelemek için. öfke patlamaları yapmamak ve çok doğru ama hakikaten insan zihnini ve düşüncelerini temizlik yaparak spor yaparak arındırabilir.

Ya da cam sileyim diyorum hani. Yukarıdan aşağıya bütün evin camlarını sileyim. Şöyle foşur foşur köpürterek köpürte köpürte cam sileyim.

Yani evde temiz, derin temizlik yaparsanız da ruhunuzu ve benliğinizi hakikaten öfkeden, belirsizlikten, duygu ve düşüncelerden arındırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Bir de takılıp kalmaktan kurtulabilirsiniz. O bana bunu niye söylemişti? O bana niye bunu yapmıştı? Ona bunun haddini bildiremedim. Cevabını veremedim.

Tamam, geçmiş, adı üzerinde eşinizle, gününüzde, evli bir yengeç burcuysanız, ilişkide bir probleminiz yokken daha önce yaşadığınız sorunları, kendinize bilinçaltınız hatırlatıp, hatırlatıp durduk yere öfke patlamaları, durduk yere sabit düşünceler, belirsizlikler ve dengesiz davranışlar yapmanıza, yaşamanıza neden olabilir.

Bunların hepsinden kendinizi uzaklaştırmak sizin elinizde ister temizlik yapın, ister dağ bayır çayır koşun.

İstiyorsanız dikiş dikin, yemek yapın, istiyorsanız bir kursa yazılın. Ruhunuza ne iyi geliyorsa onu yapmaya yedi gün boyunca özen gösterin.

Yeter ki sakin olun. Yeter ki sakin kalın. Yeter ki saplantılı düşünceler ve duygular içerisinde saplanıp kalmayın.

Çünkü bir hafta sonra bunlara dikkat etmediğiniz takdirde ah ben niye böyle yaptım? Ah ben niye böyle hareket ettim diye kendinizi suçlamak zorunda ve durumunda kalacaksınız.

Ayrıca geçmişte yaptığınız hataların telafi etmek için de mücadeleye girmeyin. Yaşanmış her şeyin size ne öğrettiğine sizin hangi yönünüzü geliştirdiğini keşfetmeye özen gösterin.

Özellikle bu hafta öfke patlamalarından fanatik duygu ve düşüncelerden kendinizi uzaklaştırdığınızda inanılmaz derecede hayatınıza katkıda bulunacaksınız.

Şimdi Ay'ın Akrep burcunda ilerlemesiyle zaten haftaya başlamış olmanız yaşam enerjinizin yüksek olmasına etki edecek.

Sanatsal çalışmalara odaklanmak istiyorsanız zaman ayırın. Ayrıca sözleşme ve anlaşmalar konusunda güneşin terazi burcuna geçmesiyle evinize, ailenize, yuvanıza her zamankinden daha fazla zaman ayırıp özen göstermeniz gerekiyor.

Haftanın spotu. Sakin olun ve huzurlu olun. Her konuda sizi kaybetmeyi seçenler varsa bilin ki siz kazançlısınız sevgili yengeçler. O yüzden kimseye sinirlenmeden, öfke bozmadan, öfke duymadan, kendinizi spora, doğaya, temizliğe vereceğiniz, böyle sakin geçireceğiniz bir hafta olsun.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI ASLAN BURCU YORUMU

nuray-sayari5.jpg

Sevgili Aslan senin de bu hafta çok dikkat etmen gereken şeyler var. Zor bir haftadasın. Zorunu kolaylaştıracak önemli tavsiyeler var.

Aslanlardan rica ediyorum. Arkanıza yaslanın Zaten sizin bir sakin, dingin ve sükunetli bir haliniz vardır ya böyle, gururlu, mağrur. Değil mi?

Aslan kadını, aslan erkeği, kendisini beş metre öteden belli eder. Bu hafta ekstra daha dikkatli olman gerekiyor. Nedenine gelince?

Evet, bu hafta gezegenlerin kombinasyonu, aşk konusunda. Bu hafta iç dünyanız ve hislerinize çok yoğunlaşacaksınız.

Kendinizi bu dönemi yalnız ve desteksiz kalmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin.

Özellikle evli bir Aslan burcuysanız süregelen bir beraberliğiniz, ilişkiniz, birlikteliğiniz varsa, içinde bulunduğunuz ilişkide ve beraberlikte düşünmeden, konuşmamaya ön yargılı olmamaya, geçmişte yaşanmış mevzuları günün ve gündemin konusu haline getirmemeye özen gösterdiğinizde ilişkilerinizin dengesiyle ayarıyla oynamayacaksınız.

Ama geçmişte üstü örtülmüş, kapanmış, yaşanmış, sonlanmış mevzu ve konuları partnerinizle karşılıklı tekrar gündem konusu haline getirirseniz bugünkü ilişkinizin tamamen enerjisini ve dengesini bozabilir.

Daha sonra da pişman olabilirsiniz O yüzden duygularınızı da içinizde bastırmayın.

Geçmiş mevzuları güne gündeminize taşıyarak aramayıp sakin kalırsanız ilişkilerinizde daha dengeli daha uyumlu ve daha huzurlu olabilirsiniz.

Özellikle zaten Ay'ın Akrep burcunda ilerlemesiyle haftaya başlamış olmanız, evinize, ailenize her zamankinden daha fazla odaklanmanız gerektiği konusunda uyarıyor evinize odaklanın, ailenize odaklanın.

Varsa çocuklarınıza konsantre olun. Evliyseniz, eşinizle birlikteliğinizde birlikte kaliteli anlar yaşamaya fırsatlar oluşturmaya mümkün olduğunca özen gösterin.

Güneşin Plüto'yla olumlu üçgen açısıyla rutin çalışma hayatınızla ilgili güçlü gelişmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle zorlandığınız yorulduğunuz, tükendiğinizi hissettiğiniz işleriniz varsa işlerinizde kanalize olup konsantre olduğunuzda zoru başarabileceğiniz çok önemli bir haftadasınız.

Hatta sizi zorlayan, sizi yoran, sizi sıkıntıya sokan kişilerden kurtulma çabası yerine onların varlığını bilip fark edip hiçbir şey hissetmeden hareket ettiğinizde, o insanların kendiliğinden sizin istemediğiniz ortamlarda, barınıp bulunmasına engel olamasanız da kurtulma çabası sizde hep sınav olacaktır.

Şimdi Güneş'in Plüto'yla olumlu üçgen açısı size diyor ki, hiçbir konuda iddiacı olma, direnç gösterme, herkesi ve her şeyi olduğu gibi gör, kabul et.

Ki kendini değiştirme, başkalarının bakış açısını değiştirmeye kalkma. Şu an ne yaşıyorsan, anı yaşamaya odaklan. Şimdi geçmişi bırakmayıp geleceği kontrol altına aldığınızda anı yaşayamıyorsunuz.

Aslanlar bu hafta anı yaşadığınızda kendinize daha iyi bir gelecek daha iyi bir an daha iyi bir düzen kurabileceksiniz.

Ama geçmiş gelecek arasında arafta kaldığınızda, arada kaldığınızda Yaşadığınız anın kıymetini bilemediğiniz için konsantre olmanız gereken konuları da göz ardı edebilir. Birçok şanssızlığın hayatınıza dahil olmasına neden olursunuz.

Aynı zamanda başarısız olduğunuz olaylarda da suçlu aramayın. Suçlu sizsiniz. Çünkü siz bugün itibariyle şu soruyu sorun kendinize.

Ben kendimi ne kadar geliştiriyorum? Hangi konularda kendimi geliştirmem lazım Ben hangi konuda kendime değer veriyorum ya da vermiyorum? Kendinizi çok önemsemeniz gereken bir haftadasınız.

Haftanın spotu, değerli olduğunuzu tekrar tekrar kendinize hatırlatın.

Maddi olanaklara çok odaklanacakları için Kendilerini ve ruhlarını özel anlarını ihmal edebilirler. Özellikle bu hafta da bunları ihmal etmemesi bir süreçte kendinizi ön plana alacağınız önce ben diyeceğiniz dikkat edilmesi gereken bir haftadasınız.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI BAŞAK BURCU YORUMU

nuray-sayari-basak.jpg

Şimdi sevgili Başaklar, Yükselen Başaklar, huzursuzluğunuz yüzünden uykusuz kalabilirsiniz. Aşırı huzursuzluk yapabilir ve yaşayabilirsiniz.

Her konuda zaten hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmeden yaşamak sizin yaşam biçiminiz. Ve aynı zamanda bu hafta çevrenizdeki iş hayatınızda, sosyal çevrenizde, komşuluk ilişkilerinizde, aşırı huzursuzluğunuzdan dolayı negatif tavır ve davranışlar sergileyerek insanların sizden negatif etkilenmesine neden olabilirsiniz.

O yüzden huzursuzluğunuz yüzünden uykusuz kalmak yanlış anlaşılmak yerine huzurlu anlar ve alanlar yaratmaya lütfen özen.

Yani kuruntularıyla Başaklar kendi huzurlarını kaçırıyorlar. Bunu daha yoğun yaşayabilirler ki zaten Başak için yaşam şeklidir.

Ay ayrıntıyı göz ardı etmeden düzenli ve disiplinli yaşamak başağın yaşam biçimidir. Ama düşünsene bunun daha çok artması. Tabii. Güzelliklere değil de sorunlara odaklanıyorlar. Aynen öyle. Sorunlara odaklanıyorlar.

Gerçekçi olmanızı engelleyecek yanılgılara sürükleyebilecek durumlar yaşayabilirsiniz. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin.

Fazla yemek yiyememeye duygusal açlığınızı yiyerek doyurmaya çalışmayın.

Kalbi boş olan, yalnız olan bir Başak burcu bireyiyseniz, kadını ya da erkeği, aşktan yana aradığımı bulamıyorum. İstediğim gibi biriyle birlikte olamıyorum. İş olsun diye ilişki yaşamak bana uygun değil. Evlenmiş olmak için evlenmek de benim tarzım değil diyen Başaklar özellikle bu dönem yalnız olanlar kendinizi aşktan yana bahtsız talihsiz
çilekeş ve yalnız görmeyin.

Her doğru anın bir vakti vardır. Her doğru ruhun karşınıza çıkması için de bir zaman vardır.

Özellikle benim sevgili başaklara önerim şu. Bu hafta katılacağınız ortamlarda yeni tanışacağınız kişilere bir şans verin. İlle erkek arkadaş ya da kız arkadaş yapmak zorunda değilsiniz. Arkadaş takılabilirsiniz.

Ama bir şans verin. Ön yargılı olmayın. Kişilerin sizden önceki hayatını, sizden önceki geçmişini kurcalayarak, karşınızdaki insana negatif bir antipatik görüntüler sergilemeyin önemli olan sizin tanıdığınız andan itibaren size nasıl bir arkadaş olabilir? Size nasıl bir sevda olabilir? Size nasıl bir aşk olabilir? Nasıl bir yoldaş bir yoldaş olabilir.

Bunlara konsantre olduğunuzda daha rahatlayacaksınız efendim. Aynı zamanda zaten Ay'ın Akrep burcundaki seyriyle on iki burç nasıl haftaya başladıysa siz de aynı şekilde haftaya başladınız.

Aile ve yuva alanınızda kardeşlerinizle kardeşleri olan başaklar kardeşlerinizle, yakın çevrenizle ilgili sorunları ve problemleri artık yaşamak, taşımak istemeyeceksiniz.

Kırgın olduğunuz yakınlarınız varsa kırgın bir kardeşiniz, kırgın bir kuzeniniz. Efendim size haksızlık etmiş bir arkadaşınız kardeş yerine koyduğunuz, hayatınızın merkezinde barındırdığınız iletişim ve ilişkilerinizi kopardığınız kişilerden, hatalarının fark edip geri dönüşler olabilir.

Görüşmek istiyorsanız, görüşmenizde tekrar kaldığınız noktadan arkadaşla devam etmenize
hiçbir engel yok.

Ama küstükleri, dargınlıkları, kırgınlıkları ortadan kaldırmak için size geri dönüş yapacak kişileri affedin.

Canınız istiyorsa görüşün istemiyorsa sınırlı bir şekilde görüşmeye Mümkün olduğunca özen gösterin.

Ayrıca güneşin Plüto ile olumlu üçgen açısıyla güçlü aşklara da başlayabilirler. Bak. Başağı yeni aşk var yani.

Kesinlikle sorun problem negatif etki yaratan ilişkiler yaşayıp bitirdiyseniz geçmişle alakalı sorunları kafanızdan ve bilinçaltınızdan attıysanız, arındırdıysanız, çok güçlü birlikteliklere ve aşklara adım atabilirsiniz.

Haftanın spotu: Geçmişe değil, geleceğe odaklanın bu hafta.

Olasılıkla siz bu ay iş bulursunuz. Ayın 24’ü ve sonrasında büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ama ön yargılı olmamaya yeni başlayacağınız işte biraz kendinize süre ve zaman tanımaya özen gösterin lütfen.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI TERAZİ BURCU YORUMU

nuray-sayari-terazi.jpg

Sevgili teraziler, yükselen teraziler, çevrenizdeki kişiler sizi eleştiri yağmuruna tutabilir bu hafta.

Hem iş hayatınızda, hem sosyal çevrenizde Komşuluk ilişkilerinizde iletişim kurduğunuz her bir bireyle eleştiri yağmurunla tutulabilirsiniz.

Maddi konularda sıklıkla sıkıntı ve risk alma isteğiniz artabilir. Hissettiğiniz derin duyguları net bir şekilde ifade etmekte zorlanıyor ve bu konuda şikayetçiyseniz, o zorlukların hepsini ortadan kaldırabilirsiniz.

Ki bu hafta sevgili Teraziler yükselen Teraziler, Ay'ın Akrep burcunda seyriyle haftaya başlamış olmanız kişisel finansınıza odaklanma konusunda zorluk yaşayan bir terazi burcuysanız odaklanmanıza engel olan problem oluşturan, iş ve ticari hayatınız, kariyer ve sorumluluklarınızda kişisel finansınıza kolaylıkla odaklanabilirsiniz.

Hatta yatırım yapma para biriktirme, paranızı çok iyi bir şekilde değerlendirme düşüncelerine de yoğun bir şekilde konsantre olma olasılığınız çok yüksek.

Ve bu dönem kişisel finansınıza konsantre olurken çok güzel parasal imkanları da oluşturup geliştirip, gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca güneşin Plütoyla olumlu üçgen açısıyla evinizle ilgili güçlü girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Evinizde eşyanızı yenileyebilirsiniz. Belki odalarınızın yerini değiştirebilirsiniz.

Hani nerede hareket orada bereket deriz ya. Eğer bu hafta oturma odanızı, yatak odası, yatak odanızda oturma odası yapma duygusuyla belki bu sabah uykudan uyandığınızda aynı şey kendine ait işi olan bir ofis sahibi olan bir birey için de geçerli, aynı evde yaşayan bir terazi için de geçerli.

Hani acaba çocukların odasını, yatak odası mı yapsam? Oturma odasını çocuklarının odası mı yapsam? Gibi ev içinde mekansal değişimlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Hiçbir konuda kararsız kalmayın. Gönlünüzden geçen evinizin içerisinde oda değişiminden eşya değişimine kadar yapmayı planlayıp istediğiniz soru sorup cevap verdiğiniz için kendi kendinize ikileme düşmeyin.

Ertelemeyin, geciktirmeyin. Yapmak istediğiniz bütün değişimleri yapmaya şans verin, zaman tanıyın. Çünkü bunun önemli bir şekilde bir bereketini göreceksiniz.

Güneşin kendi burcunuza, başak burcundan ayrılıp güneşin sizin burcunuza Terazi burcuna geçmesiyle sizin hayatınızı parlatacak.

Hayatınızın genelinde enerjinizi yükseltmekle birlikte, kalbi boş olan bir terazi kadını ya da bir terazi erkeğiyseniz hayalini kurduğunuz planladığınız, düşündüğünüz olur mu olmaz mı konusunda düşünce bile yapmadığınız, niyet ettiğiniz birileriyle bir arkadaşlığa, kafaya koyduğunuz birileri tarafından dikkat çekilmeye, yeni aşklara, yeni ilişkilere sağlam, sağlıklı bir şekilde adım atabilirsiniz.

Bu atacağınız Sağlam, sağlıklı adımlarınız sayesinde de aşk hayatınızda yüksek enerji ve motivasyon kazanacaksınız.

Aşk ve ikili ilişkilerde kırgınlık ayrılma, dağılma yaşamış bir terazi. Varsa haftanın üçüncü, dördüncü günüyle birlikte kendisini gücendiren, kendisini üzen kişilerden geri dönüşleri olabilir ve bu geri dönüşlere şans vereyim mi vermeyeyim mi konusunda ikileme düşebilir.

Eğer incelip haksızlığa uğrayıp bir ayrılığa maruz kaldıysanız bitirdiğiniz ilişkilere tekrar şans vermeyin ama sırf bir yanlış anlaşılmadan ufak tefek kaprislerden dolayı bir yol ayrımına girdiyseniz, sizden yeniden şans isteniyorsa o şansı gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Haftanın spotu evinize, kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI AKREP BURCU YORUMU

nuray-sayari-akrep.jpg

Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu sevgili Akrep ve yükselen Akreplere telepati gücünü arttırabilir. Düşündüğünüz kişiler sizi arayabilir.

Aklınızda kurduğunuz her şey önünüze gelebilir. Yani telepati gücünüzün çok artacağı bir haftadasınız. Koruyucu yanınız ya koruyucu yanınız öne çıkabilir.

Öğrenmek ve öğretmek isteyebilirsiniz. Şimdi bazen öğrenmek güzeldir. Eksik kaldığımız noktalarda gelişimimizi tamamlarız.

Birilerine hiçbir şeyi, bu hafta bu hayat arkadaşınız olabilir, kız arkadaşınız olabilir, erkek arkadaşınız olabilir. Hatta çocuğunuz bile olabilir. İletişim içerisinde olduğunuz her şey, herkese zorla bir şey öğretmeye çalışırsanız iletişim ve ilişkilerinizde yolunda giden beraberliklerinize küslüğün, kırgınlığın, yanlış anlaşılmanın dahil olmasına, giriş yapmasına neden olabilirsiniz.

Sizler zaten haftaya kendi burcu ayın, kendi burcunuzdaki seyriyle adım atmış olmanız, ayın kendi burcunuzda ilerlemesiyle kişisel gelişiminize odaklandığınız bir haftadasınız.

Kişisel gelişiminize odaklanmak ne demek? Daha farkındalığınıza farkındalık katmak, daha bilinçli olmak, çevrenizde etrafınızda yaşanan her şeye vakıf olmak.

Bilmek, fark etmek daha derin ve detay düşünmek, manevi anlamda huzur bulmanıza etki ederken inançlı bir akrepken daha fazla inanca zaman ayırabilirim.

Maneviyatınızı Dualarınızı arttırabilir, spiritüel konularda, örneğin meditasyon yapmaya başlayabilirsiniz.

Belki bir biyoenerji eğitimine katılmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Tasavvufla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Maneviyatınıza maneviyat katarken farkındalığınızın artarak yükselmesine de olumlu yönde kendi içinizden gelen istekle katkıda bulunacaksınız ve aynı zamanda güneşin plütoyla olumlu üçgen açısıyla yakın çevrenizle güçlü iletişimler kurabilirsiniz.

Beni anlamıyor, beni dinlemiyor, beni fark etmiyor dediğiniz işteki arkadaşlarınızdan işvereninize, komşularınızdan, akrabalarınıza güneşin plutoyla olumlu üçgen açısı, sizin güçlü iletişimler kurarak, fark edildiğinizi fark etmek, fark edildiğinizi hissedip görmek içsel dünyanızda büyük mutluluk ve motivasyon kazanmanıza olumlu yönde etki edecek.

Aynı zamanda Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle gizli düşmanlara dolandırılmalara karşı temkinli olmanız gerektiği konusunda uyarıyor.

Yani astroloji 12’inci ev hayatın gizli bahçesidir. Bir harita bakarken 12’ci eve baktığımızda gizli düşmanlıklara mı yoksa açık düşmanlıklara mı açık.

Şimdi o bu hafta gezegenlerin kombinasyonu, Akreplerde 12’nci ev konularına vurgu yapacak. 12’inci ev aynı zamanda bizim bilincimiz ruhsal benliğimiz. Allah'la kul arasındaki alandır.

Hiç kimsenin girmediği sır perdesi dediğimiz alandır. Dolayısıyla sevgili Akrepler gizli düşmanlıkları dolandırılmaları görebilirsiniz.

Çok aşırı temkinli ve tedbirli olun. Hiç kimsenin sizi kullanmasına, kandırmasına müsaade etmeyin ve izin vermeyin.

Kendinizi bu alanda koruma altına aldığınızda Olası bütün tehlikelere karşı temkinli olacaksınız.

Örneğin yeni arkadaşlar, yeni dostluklar tanıyabilirsiniz. Keyif alın. Tanıyın, şans verin. Tabii ki de kalbiniz boşsa aşk yaşayabilir. İyi bir ilişkiyi, iyi bir beraberliğe, iyi bir birlikteliğe muazzam derecede adım atabilir, huzur bulabilirsiniz.

Mümkünse şüpheci yaklaşımlar ön yargılı tavırlar, sizden önceki yaşayıp bitirdiği ilişkileri merak etmeyin.

Kendileri size hayatını anlattığı kadarıyla dinlemeye çok araştırmacı böyle dedektif gibi
bir imaj bırakmayın yeni tanışacağınız insanların üzerinde.

Biliyorum çok canınız yandı. Biliyorum çok sarsıldınız. Ama yaşadığınız bütün olumsuzlukları artık geride bıraktınız.

Sadece bu hafta iki konu çok önemli onlar için. gizli düşmanlıklar ve dolandırılma. Yoksa çok şanslılar.

Daha böyle izole olursanız, yeni tanıdığınız bir insanla iş yapmanızı tavsiye etmem. Seyahate gitmenizi tavsiye etmem. Onun adına bir konuya kefil olmayı tavsiye etmem.

Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde olabilecek bütün tehlikelerden kendinizi koruma altına alacaksınız. Bu hafta kimseye borç para vermeyin.

Haftanın spotu Kendinize güvenin. Hayata sıkıca sarılın. Sevgili Akrep, yolun açık olsun, şansın bol olsun. Koruyucularınız hep yanınızda olsun. Allah ayağınıza taş, gözünüze yaş dindirmesin, indirmesin.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI YAY BURCU YORUMU

nuray-sayari-yay.jpg

Sevgili Yaylar, yükselen yaylar etkilenmeye oldukça açık bir döneme girdiniz. Herkesin sözünden herkesin hayatından hayatınıza örneklendirmeler yapabilirsiniz.

Şimdi başkasının yaşadığı problem illa sizin başınıza gelmek zorunda ve durumunda değil.

O yüzden çevrenizde olup biten hiçbir şeyin etkisi ve tesiri altında kalmamanız gerektiğinin farkındalığını yaşayın bu hafta.

Bunu başardığınız anda etkilenmeye oldukça açık bir dönemde olduğunuz için bütün etkilerden, hem ruhunuzu hem benliğinizi hem hayatınızı koruma altına alacaksınız.

Özellikle bu hafta başarılarınıza ulaşma planlarına çok açık bir haftadasınız başarıyla ilerlemeye niyet ettiğinizde istediğiniz her şeyi yapmaya eğilimlisiniz.

Kendinizi kolay kolay kandırmaya kandıramayabilir ve aydınlatamayabilirsiniz. Birazcık böyle, yay aslında özgür bir bilince ve duyguya sahiptir.

Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu onları esneklikten ve sakinlikten alıkoyabilir.

Örnek veriyorum. Örnekte hata olmaz. Sağlıklı bir bedeniniz vardır. Bir arkadaşınız rahatsızlanabilir. Onun yanında onu teselli ederken akşam eve gittiğinizde onun rahatsızlığını sizde var mı’nın araştırmasını yapabilirsiniz.

Bir arkadaşınız kandırılabilir, aldatılabilir. Acaba siz de mi kandırılıyorsunuz, aldatılıyorsunuzun? Kaygısına girebilirsiniz. Yani etrafınızda olan her şeyin tesiri ve etkisi altında kalma olayınız çok yüksek.

“O yüzden herkes kendi hayatını yaşar” demeyi ihmal etmeyin ve kendinizi hafta boyunca bunu hatırlatın sevgili Yaylar, yükselen yaylar.

Tabii ki haftaya Ay'ın Akrep burcunda ilerlemesiyle geçiş yapmanız sizin de içsel dünyanız ve maneviyatınıza biraz daha odaklanırsanız, yersiz kuruntulardan, evhamlardan kolaylıkla uzaklaşabilirsiniz.

Örneğin ben kendi adıma, gezegenlerin kombinasyonu böyle kargaşa oluşturduğunda, eğer kalbimde daralma, evham, huzursuzluk hissediyorsam bol bol estağfurullah el azim çekerim
aklıma geldikçe İnşirah okurum. Ayet-el Kürsi okurum.

Peygamber Efendimiz olumsuz duygulara girdiğinde kaygıya ve güvensizliğe girdiğinde avucunun içerisine önce bir okuyup üflermiş. Bütün saçından koltuk altına, ayağının altına kadar süpürürmüş.
Aynı şekilde bir İhlas, aynı şeyi aynı şekilde bir Felak aynı şeyi aynı şekilde bir Nas aynı şey.

Bu ruhun üstüne nasıl toz birikip silkeliyorsak dua enerjisiyle zaten bizim avcumuzun içerisi bedenimize verdiğimiz enerji arkadaşlar.

Başınız ağrıdığında ne yapıyorsunuz? Avcunuzun tam ortasını başınıza koyuyorsunuz.

O yüzden her gün bedeninizi dediğim gibi okuyarak avucunuza üfleyerek süpürürseniz
bir hafta sonra inanılmaz bir enerji değişimi içinde olduğunuzu göreceksiniz.

Kaygı barındırmayacaksınız. Kimsenin etkisi ve tesiri altında kalmayacaksınız. Daha korkusuz, daha kendinden emin, daha tevekküllü şimdi cesaretle bir yere kadardır.

Hep dolunay zamanında doğanlar, parmağını ateşe sokmaktan korkmaz ve ateşe sokar. Yaktıktan sonra eyvah parmağım yandı der. İyileşmesini bekler.

O yüzden siz de bir yerinizi yakmak istemiyorsanız, bu hafta bol bol manevi değerlerinizi yükseltip, dua ettiğinizde, başkalarının hayatının etkisi altında kalmadıktan sonra, yaptığınız işte ilerleme konusunda şanslı, para kazanma konusunda başarılı, ilişki konusunda ise verimli olabilirsiniz.

Evli bir yay burcuysanız, ilişkisi olan bir yay kadını ya da bir yay erkeğiyseniz hayat arkadaşınızı, kız arkadaşınızı ya da erkek arkadaşınızı baskılamamaya çalışın. Ve onu arkadaş çevresinden soyutlamamaya çalışın.

Belki memnun değilsiniz dostlarından arkadaşlarından ama bırakın yanlış olan insanları siz onun gözüne sokarak negatif enerji toplamayın üzerinizde.

Onun kendisinin görmesine izin verilme müsaade edin. İşinizde ve geliriniz de büyük şanslar sizinle birlikte.

Haftanın spotu: başınıza ne gelirse gelsin hafta boyunca unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz demeyi kendinize hatırlatın. Sık sık tekrar edin kendinizi unutma ki bana hiçbir şey olmaz.

İlahi plan beni duyması gerekiyor değil mi? Kulağının duymadığı hiçbir şeye bilinçaltın ikna olmaz.

Ben sabah kalktığımda bunu hep yapıyorum. Aynaya bakıyorum. Günaydın. Harika kadın Seni çok seviyorum. Sevgimle sarıyor sarmalıyorum. Bir öpücük konduruyorum kendime. Değerli olduğumu kendime.

Yani yapın bunu. Hayatınızdaki değişimleri görün. Kesinlikle. Yani olumsuzlukları tekrar etmektense hep olumsuzlukları olumluya çevirip olumluyu tekrar etmek duyacağı bir şekilde alın.

Çok değerliyim şükürler olsun. Bitti. Ben kıymetliyim şükürler olsun. Ben çok güzelim şükürler olsun. Ben şahaneyim şükürler olsun. Allah değerimizi besmele çeksin.

Belki imana gelir. Hatırlatın kendinizce.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI OĞLAK BURCU YORUMU

nuray-sayari-oglak.jpg

Düşmanı olan insanın başarısı vardır. Vardır. Beyler. sıradan insanın düşmanı olmaz. Sıradan insanın dedikodusu yapılmaz. Sıradan insan eleştirilmez, kıskanılmaz.

O yüzden çok çok kıskansınlar. Çok çok dedikodunuzu yapsınlar. Çok çok arkanızdan atsınlar tutsunlar. Boş verin. Neydi? Padişahın arkasından da atıp tutuyorlarmış. Önüne gelince hiçbir şey diyemiyorlarmış.

Dolayısıyla bu hafta en çok şuna dikkat edin Birileri size senin hakkında bunu söylediler. Senin hakkında bunu konuştular dediğinde o ben değilim. Aynasıyım, aynada kendini görüyor, kendini anlatıyor. Bitti gitti.

Hepimiz birbirimizin aynasıyız. Bunu fark ettiğinizde aslında kimin sizin için ne konuştuğu, ne söylediği umurunuzda bile olmayacak. Sağ kulağınızdan girip sol kulağınızdan çıkacak. O söz yine sahibine geri dönecek.

Sevgili Oğlaklar, Yükselen Oğlaklar, hayallerinizin hayli yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Etrafınızda düşmanlar türemiş durumda dikkat.

İlişkilerinizde inatçı ve hırslı davranışlar da olabilirsiniz. Bu hırs bak, azim, insanı başarıya taşır. Kazanca sahip olmasına yardımcı olur.

Hırs, dünyayı başına yıkar. Hırs sahibi olarak hiçbir yere gelen bir insan daha görmedim ben. Belli bir yere kadar gelip post bir balon gibi şişip sönmüştür hırs sahibi olan insanlar. Azimli, azmin içerisinde nefis oyunu yoktur.

Hepimizin bir nefsi var. Biz nefsimizin esiri olduğumuzda hayatımızı cehenneme çeviriyoruz. Ama nefsimizi dinginleştirdiğimizde, nefis oyunlarına maruz kalmadığımızda hayatımızı cennete çeviriyoruz.

Özellikle benim siz sevgili oğlaklara ve yükselen oğlaklara bu hafta en büyük tedbirim hakkınızda yapılacak lafı sözü duyduğunuzda tın tın yapın geçin. Kafanıza bile takmayın.

Özellikle Ay'ın Akrep burcundaki enerjisi ve seyriyle ilerlemesi, sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınıza daha odaklanın, daha zaman ayırın.

Yani dedikodum yapılıyormuş. Niye kendimi izole edeyim ortadan çekileyim giyinir kuşanır daha çok ortalarda gezinirim. Çatır çatır çatlatmak için.

Onların amacı ne? Sizi ortadan yok etmek. Konuşup konuşup sinir sisteminizi çökertip güvenecek insan yok moduna sokup enerjinizi düşürmek. Hayır.

Hemen silkeleniyorsunuz. Hakkınızda konuşanlara bile sevgi dolu bir merhaba diyorsunuz. En büyük sinir bozmaktır o.

O senin dedikodunu yapıyor, sen ona “seni kalbinden öpüyorum” diyorsun ve geçiyorsun.

Çatır çatır çatlasın. Bak o kadar güzel bir strateji ki bu. O kişi kendi düşmanlık enerjisinde kendini boğar. Size zarar veremez. Ama siz onun enerjisini yükselttiğinizde kendi enerjinizi düşürürsünüz.

Bu sefer ne olacak? İzole olacak. Meydanı ona bırakacak. Kendinizi buhrana sokacaksınız. Kim onlar be? Meydanı onlara bırakacaksın.

Sen bir Oğlaksın. Bak Oğlak’ın bulunduğu ortamda düzen vardır. Disiplin vardır, yanlış anlaşılır. Diktatör olarak bilinir. Oğlak doğruyu biliyorsa, karşısındakinin de doğru yolda ilerleyip üzülmesini istemez.

Ve Oğlağın başına bütün saçmalıklar da karşımdaki üzülmesin, iflas etmesin, batmasın, yanlış yola düşmesin diye diye bütün negatif insanları toplayarak kendi enerjisini çektirmesinden emdirmesinden geldi başına.

Ben sizi Oğlaklara vicdansız olun demiyorum. İyilik yapmaktan kaçının demiyorum. İnsanlara yardım ederken bir; sizin yardımınızı hak ediyor mu? Bu hafta buna çok önem verin. İki; ne kadar kıymetli ve değerli sizin için? Üç; niye başkalarına zaman ayırıyorsunuz? Önce ben deyin.

Haftanın spotu. Araştırarak iyilik yapın.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI KOVA BURCU YORUMU

nuray-sayari-kova.jpg

Şimdi aslında çok entelektüel, kendini geliştirmeyi seven Kova kadınları ve Kova erkekleri çok nadir duygusal derinliklere girerler. Aslında mantık insanı olarak bilinirler ama kovalar tutkuyla aşkı yaşar.

Yani koşulsuz, karşılıksız severek yaşar. Dolayısıyla birçok kova feda ederek kar elde etmeye çalıştığını fark ettiği bir sürece girdi.

Dolayısıyla duygusal derinliklerden kaçarak neşeli hareketli olmaya odaklanacağınız bu hafta da duygusal sıkıntılarınızın yerini yeni deneyimler yaşama isteği alacak ve bu istek daha da çok artabilir.

Acele kararlar vermeye eğilimli olabilirsiniz. Şimdi babaannelerimizin, anneannelerimizin şöyle bir ses sözü vardı acele işe şeytan karışır.

Sakin olduğunda her şey çabuk gelişir ve oluşur. Doğru. Evet. Şimdi şeytan karışır. Şeytan zaten ne bizim nefsimizin bir oyunu.

Ve acele ettiğiniz isteklerinizin ve dileklerinizin peşinden haldır haldır koşmak zorundasınız. O yüzden bu hafta acele etmek yerine çalışıp akışta kalıp rahat olmayı deneyimlemeyi tercih ederseniz.

Hiçbir işinizin yarıda kalmasına neden olmazsınız. Her şey istediğiniz gibi tamamlanabilir. Her şey istediğiniz gibi sonuçlanabilir.

Şimdi sevgili Kovalar yükselen kovalar. Ayın Akrep burcunda ilerlemesiyle kariyerinize hiç odaklanmadığınız kadar odaklanacağınız bu haftada aynı zamanda güneşin plutoyla olumlu üçgen açısıyla hisleriniz ve sezgilerinizin inanılmaz güçlü olduğu bir haftadasınız.

Dolayısıyla güneşin de terazi burcuna geçmesiyle yurt dışı seyahatleri planlayabilirsiniz. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Bir anda aklınızda yokken yurt dışından bir davet alabilirsiniz.

Hatta bir kova burcu kadını, bir kova burcu erkeği olarak çalıştığınız işte yurt dışına bir kapı açılması gündeminizin konusu olabilir.

Şunu yapabilirsiniz kendinize Yapabilir miyim? Başarabilir miyim? Sen bir kova olarak bugüne kadar neyi yapmak isteyip yapamadın? Sen neyi başarmayı kafana koydun da başaramadın? Sana gelen teklifleri lütfen iyi incele, değerlendir, odaklan yapamayacağını zannettiğim birçok şeyi yapabilir. Elde edemeyeceğini düşündüğüm birçok şeyi elde edebilirsin.

Ve kendini her konuda duygusal derinliklerden çıkarak geliştirme konusunda da inanılmaz derecede şanslı olacaksın.

Ayrıca sosyal ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda ben ne istiyorum? Nasıl bir ilişki yaşamalıyım? Ya da yaşadığım birliktelik beni mutlu ediyor mu? Mutsuz ediyor mu
Ben partnerime ne veriyorum? Ben onun tarafından ne alıyorum? Bunlara da odaklanırken yüzeysellik hiç sevmeyen siz kovalar biraz daha derinlikten çıkıp yüzeyselleşme sayesinde sosyalleşerek kendinizi bilgi olarak da duygu olarak da geliştirmeye çok odaklı olacağınız önemli bir haftadasınız.

Yani inanılmaz derecede gelişmek, ilerlemek seyahat etmek, kendinizin hayatını yeniden inşa etmek, yeniden yapılandırmak isteği içerisinde olacaksınız.

Yeni bir bene ihtiyacın var. İçimdeki benle dışımdaki beni bütünleştirmek istiyorum konusuna, hiç olmadığınız kadar yoğun ve konsantre olacaksınız.

Kilo problemi olan kovalar. İştahı artmış olan kovalar, haftanın üçüncü ve dördüncü günüyle birlikte hem fazlalıklardan kurtulma konusunda çok istekli olacaksınız.

Duygu ve düşünce olarak, hem artmış kilolarınız varsa, haftanın üçüncü ve dördüncü günü sağlıklı beslenmeye spor yapmaya diyete başlamaya karar verirseniz, çok kısa zamanda hızlı bir şekilde kilo verebilir, formunuzu yeniden inşa edebilir, daha sağlıklı yaşamanın huzuruyla neşenize neşe katabilirsiniz.

Sosyal ilişkilerdeki arkadaşlıklarıyla, aile içindeki ilişkilerini de dengeli tutmalı, kardeşiyle, arkadaşını kıyaslamamalı.

Annesiyle başkasının annesini de kıyas tutmamalı. Kova buna dikkat etmeli. Ailenizle bütünleşmeye özen gösterin.

Haftanın spotu. Herkes duruşuyla güzel. Herkes var olduğu gibi güzel. İnsanları değiştirmeye kalkmayın. Var olduğu gibi kabul edin.

İşte bazen bazı şeyleri var olduğu gibi kabul etmek çok zor oluyor. Oluyor ama kabul ettiğimizde en büyük yatırımı da kendimize yapıyoruz.

Değiştirmeye çalıştığımız kişi bizi parça ediyor, değişmiyor. Evet. boşa zaman geçirmişim diyorsun.

Yani düşünsene değişmeyen bir kadındı, değişmeyen bir adamı değiştirmek için harcayacağım. Çabayı bir sakız çiğneyerek çenemde harcarım daha iyi. Hiç olmaya ağzım boşuna yorulmaz. Egzersiz yapmış olurum.

Ay bana ne kim nasıl yaşamak istiyorsa öyle işte insan bunu belirli bir tecrübe sonrası Satürn döngüsü bir uğrasın insana. Ah o kadar güzel öğretiyor ki. Değil mi? Ben şu an tam elli yaşındayım..

Kırk yaşımda Satürn döngüsüne girdim. Şöyle geri dönüp bakıyorum on yılıma. Ne güzel şeyler öğrenmişim. Hayatımı nasıl yeniden yapılandırmışım ve inşa etmişim. Şükretmek için çok nedenim var.

18 EYLÜL - 24 EYLÜL 2023 HAFTASI BALIK BURCU YORUMU

nuray-sayari-balik.jpg

Sevgili Balık, hayatınıza yenilikler mi yapmak istiyorsunuz? Yeni kişiler, yeni olaylar, yeni bir ev, yeni bir araba, yeni bir iş mi düşünüyorsunuz? Buyurunuz efendim sevgili balıklar.
Evet, bu hafta gezegenlerin kombinasyonu, yenilik yapmak ve farklı yollar denemek istemenize etki edebilir.

Bunları denemek isteyebilirsiniz. Yani yenilik yapmak, farklı yollar, denemek isteyebilirsiniz.

Her konuda duygusal açıdan sizi etkileyen konuların üzerine gidebilirsiniz. Aceleci acelecilik yüzünden bazı hatalar da yapabilirsiniz.

Naif balık kadınları, şık balık erkekleri. Aşka, romantizme, duyguya önem veren balık burcu bireyleri.

Bu hafta özellikle sevgili balıklar ve yükselen balıklar, Ay'ın Akrep burcunda ilerlemesiyle haftaya başlamış olmanız, devlet işlerinizin, mahkeme, belediye, eğitim, dokuzuncu ev konuları yani özellikle hukuki konularla ilgili işleriniz varsa, bu alanda mücadele verdiğiniz, uğraştığınız, çabaladığınız, didindiğiniz bir türlü sonuçlandıramadığınız konularda net verimli sonuçlarını ele alabilir ve elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda güneşin plütoyla olumlu üçgen açısı hedef ve ideallerinizle ilgili çok sağlıklı, çok hayırlı, çok güçlü adımlar atmanıza olumlu yönde etki ederken size her konuda zorlayan, yoran kişilerden de kolaylıkla uzaklaşıp arınmanız konusunda güneş pluto kavuşumu destekleyecek.

Aynı zamanda güneşin Başak burcundan ayrılıp Başak biliyorsunuz ki sizin karşıt burcunuz
güneşin karşıt burcunuzdan ayrılıp Terazi burcuna geçmesiyle ortaklı finans kaynaklarınızla ilgili girişimler gerçekleştirebilirsiniz.

Ortak bir iş kurdunuz, henüz para kazanamıyorsanız İşte para kazancınız artabilir. Ya da yeni bir ortaklık teklifi alabilir. Bu ortaklıkla iyi işler yapıp ortaya çıkarıp güzel paralar kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda işsiz bir balık burcuysanız hayalini kurduğunuz olmasına pek ihtimal vermediğiniz, niyet edip dilediğiniz dileklerinizden tutun, işsizseniz yeni bir iş bulmaya kadar çok verimli bir haftadasınız.

Yani şunu bile diyebilirsiniz haftanın beşinci günü. Hayatıma sihirli bir değnek değdi sanki. Bir anda hayallerim gerçekleşti. Bir anda ideallerimin içerisinde buldum kendimi.

Arzu ettiğim her şeyi dilediğim, istediğim gibi yaşar oldum, yaşıyor oldum diyebilecek ve bunu net bir şekilde yaşayacaksınız.

Aynı zamanda finans kaynaklarınızla alakalı güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Alacağınız haberlerle bütünleşecek, duyduğunuz güvenin artmasıyla da keyfiniz yerine gelecek.

Aşk hayatınızda tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Bir anda gerginlikler, bir anda sinirli davranışlar yapma olasılığınız çok yüksek.
Örneğin evli bir balık burcuysanız eşinizin tavır ve davranışlarında bazı şeyleri önemsemiyor, uygun görmüyor, tasvip etmiyorsanız kendi içinizde birikim yapmak yerine, güzel bir yolda hayatım bana ve onu söylemeni sevmiyorum. Ya da bana bunu anlatmanı istemiyorum. Ben bu durumdan hoşlanmıyorum ama sakince ağır tepkiler koyarak olumsuz cümleler kurarak değil, anlaşılır olarak rica ederek karşı taraftan gördüğünüz sevgi, şefkat, aşkın karşılığında da şefkatli, aşk dolu, sevgi dolu olmaya lütfen özen gösterin.

Kalbi boş olan balıklar özellikle bu dönemin arkadaşları vasıtasıyla yeni kişilerle tanışabilirler. Yeni arkadaşlıklara adım atabilirler. Tam içiniz rahat değilse yeni tanışacağınız kişilerle direkt yeni aşklara başlamayın.

Hazır olmayı bekleyin. Haftanın spotu. Hiçbir konuda aceleci değil, sakin olmayı tercih edin.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Nuray Sayarı’nın konuşmaları haberleştirilmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum