En ayran gönüllü, gördüğüne aşık olan şıpsevdi burçlar! Onlar en ufak tebessümü bile yanlış anlayabilir…

En ayran gönüllü, gördüğüne aşık olan şıpsevdi burçlar! Onlar en ufak tebessümü bile yanlış anlayabilir…

Kimi insanlar, iletişim konusunda çok sıcakkanlıdır ve hemen karşısındaki kişiyle sıkı bağlar kurabilir. Ancak bazı durumlarda bu sıcakkanlı olma durumu, kimileri için yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Bazı burçlar, her gülücüğü aşk zannedebilir…

İnsanlar iletişim konusunda birbirinden çok farklıdır. Her insanın, yeni birileriyle tanışma adımları ve halihazırda çevresinde olan ve yakınlık kurduğu kişilere karşı davranış biçimleri farklıdır. Kimi insanlar, yeni tanıştığı kişilerle çok çabuk kaynaşabilir ve sıcakkanlı halleriyle genellikle ortamlarda sevilen isimler haline gelebilir. Ancak bu tür sıcakkanlı davranışlar, bazı burçlar tarafından yanlış anlaşılmaya çok müsait olabilir.

Bazı insanlar, karşısındaki kişinin en ufak bir tebessümüne bile çok fazla anlam yükleyebilir. Bu durum, kişinin yetiştirilme tarzına ve çocukluk dönemlerinde yaşadıklarına bağlı olarak ortaya çıkan bir durum olabildiği gibi bazı burçların sağladığı özelliklerle birlikte de kendini gösterebilir. Her otobüs yolculuğunda, her yeni biriyle tanıştığında yeniden aşık olan bazı ayran gönüllü burçlar, şıpsevdi halleriyle dikkat çeker. Peki en ayran gönüllü burçlar hangileridir? İşte detaylar…

BOĞA

t25-ayran-gonullu-3-burc-her-268.webpBoğa burcu, genellikle sakin ve stabil bir hayat süren, çevresine yeni kişileri dahil etmekten uzak duran bir burçtur. Doğru kişiyi bulduğunda onu dünyanın en mutlu insanı yapan Boğa burçları, insanlara yanlış anlayabilecekleri sinyaller vermekten çekinir. Bu nedenle başkalarının en ufak tebessümü bile Boğa burçlarına bir aşk sinyali gibi gelebilir.

KOÇ

Koç burçları, aşk ilişkilerinde genellikle başarısızdır. Zira Koç burçları, kendilerine gelen doğru sinyalleri anlamakta zorlanır ancak olmayacak söz ve davranışlardan yanlış fikirlere kapılabilir. Aşk ilişkilerinde tutarsız olabilen Koç burçları, bugün birine, yarın bambaşka birine aşık olabilir.

BALIK

Bazı insanlar, arkadaş çevrelerinde “çapkın” ve “flörtöz” halleriyle bilinir. Bu kişiler, her ne kadar içine kapanık olsalar da genellikle Balık burçlarından çıkar. Balık burçları, karşısındaki kişinin hal ve hareketlerini, hemencecik aşka yorumlamaya meyillidir ve gönlünü çok çabuk bir şekilde kaptırabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.