Öner Döşer'den Haftaya Genel Bakış: Sonbaharın Gelişi ve Astroloji Haritası: Savaşa, Salgınlara ve Ekonomiye Dair Uyarılar

Öner Döşer'den Haftaya Genel Bakış: Sonbaharın Gelişi ve Astroloji Haritası: Savaşa, Salgınlara ve Ekonomiye Dair Uyarılar

Ünlü astrolog Öner Döşer, 2023 sonbaharını astrolojik açıdan değerlendiriyor: barış ve huzur vaatleri, ekonomik beklentiler ve sağlık uyarıları. Daha fazlasını okuyun! Öner Döşer'den 18 Eylül - 24 Eylül haftasına bakış!

Ünlü astrolog Öner Döşer, sonbaharın astroloji haritasını bizlerle paylaşıyor. 23 Eylül'de başlayacak olan sonbahar mevsimini, astrolojik göstergeler ışığında değerlendiriyor ve ülkemiz için önemli uyarılar ve önerilerde bulunuyor..

İşte astrolojinin prensi Öner Döşer'den 18 Eylül - 24 Eylül Haftası, Haftaya Genel Bakış:

Hoş Geldin Sonbahar: 23 Eylül Cumartesi'de Yeni Bir Başlangıç

Sonbahar, 23 Eylül Cumartesi günü saat 09:49'da Güneş'in Terazi burcuna geçmesiyle resmen başlıyor. Yeni mevsim, sağlık ve huzur getirsin dileğiyle, gelişler ola!

Sonbahar Coğrafi Haritası: Ülkemiz İçin Olumlu Sinyaller

sonbahar-haritasi.jpg

Harita, Venüs/MC hattının ülkemizin üzerinden geçtiğini gösteriyor, bu da barış, huzur ve sanatsal başarıları müjdeliyor. Yöneticilerimiz için bir arabuluculuk işareti olabilir, özellikle tahıl koridoru ve savaşla ilgili konularda.

Tehditler ve Uyarılar: Potansiyel Çatışma Alanları

Sonbahar mevsimi, Mars'ın öne çıktığı bir dönemi işaret ediyor, bu da potansiyel olarak askeri hareketlilik ve agresyonu gündeme getiriyor. Mars/AS hattı ise Avrupa-Afrika bölgesindeki potansiyel çatışma ve isyanları gösteriyor.

Sonbahar Astroloji Haritası: Salgın Hastalıklara Karşı Uyanık Olalım

sonbahar-haritasi1.jpg

Sonbahar astroloji haritası, Akrep burcunun yükselmesi ve Mars'ın 12.evdeki yerleşimi ile birlikte salgın hastalıklara dikkat çekiyor. Aynı zamanda gizli düşmanlara ve askeri tuzaklara karşı uyanık olmamız gerektiğini işaret ediyor.

Ekonomik İşaretler: Altın Fiyatlarındaki Olası Artış

10.evde yer alan Venüs, altın fiyatlarının önemli ölçüde artabileceğine işaret ediyor. Ancak bu bir yatırım tavsiyesi değil, sadece bir astrolojik öngörüdür.

Doğal Afet Uyarıları: Deprem ve Sel Riski

Satürn'ün 4.evdeki konumu, deprem ve sel gibi doğal afetlere dikkat çekiyor. Bu potansiyel risklere karşı hazırlıklı olmamız gerekmektedir.

Sanatsal Başarılar ve Uluslararası İşbirlikleri

Neptün'ün 5.evdeki yerleşimi, çocuklarımızın sağlığına dikkat etmemizi hatırlatırken, aynı zamanda sanatsal başarılara da işaret ediyor. Merkür ve Güneş'in konumları ise uluslararası ittifakların ve işbirliklerinin artacağını gösteriyor.

Haftalık Uyarılar: Yanılgılar, Aşırı Yağışlar ve Sakarlıklar

19 Eylül'de kesinleşecek Güneş-Neptün karşıtlığı, yanılgılar ve hayal kırıklıklarına dikkat çekerken, aynı zamanda petrol piyasalarında spekülasyon risklerini de artırıyor. Ayrıca, aşırı yağışlara ve potansiyel sakarlıklara karşı da uyanık olmamız gerekmekte.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.