Susan Miller’dan 2023 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumu

Susan Miller’dan 2023 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumu

Eylül'de Yay burcu neler bekliyor? Susan Miller, aşk, kariyer ve aile yaşamınızda sizi nelerin beklediğini detaylıca analiz ediyor. Eylül ayının sürprizlerini kaçırmayın, şimdi keşfedin!

Eylül ayı, sizin için bir dönüşüm ve yenilenme ayı olacak. Ünlü astrolog Susan Miller, Yay burcu için Eylül ayının nasıl bir enerji getireceğini detaylı bir şekilde analiz etti. Bu ay, ev ve aile yaşamınızdan, kariyerinize, ve tabii ki aşk hayatınıza kadar birçok alanda önemli gelişmeler yaşanacak.

Şimdi okumaya başlayın ve Eylül ayında sizi nelerin beklediğini öğrenin:

Susan Miller’dan 2023 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumu

Önce evinizi ve ailenizi, daha sonra büyüyen kariyerinizi ve nihayet ayın sonunda nefes nefese aşkı vurgulayacak güzel bir ay sizi bekliyor.

Eylül ayı size geçtiğimiz iki ay boyunca eksikliğini hissettiğiniz ilerleme ve üretkenliği getirecek. Dünya'ya yakın yörüngede dolanan iki büyük gezegen, Venüs ve Merkür, her ikisi de hayal kırıklıklarınızın nedeni olarak geriledi, ancak her ikisi de bu ay ileriye dönecek.

Venüs, 22 Temmuz'dan bu yana faz dışı kaldıktan sonra 3 Eylül'de direkt hale geçecek. Venüs seyahat sektörünüzdeydi, bu nedenle uzak bir mesafeye seyahat ettiyseniz, muhtemelen öngörülemeyen ertelemeler veya gecikmeler, çapraz sinyaller ve iletişimsizliklerle karşılaştınız ve sonuç olarak Ağustos, seyahate çıkmak için en iyi zaman değildi.

Ayrıca, Venüs romantizm, güzellik, lüks, para ve partileri yönetir ve tüm bu alanlar genellikle sağladıkları zevkten yoksundu.

Venüs gerilemesi hayatın biraz cansız görünmesine neden olur. Geçtiğimiz aylarda tahminlerinizdeki Venüs hakkında çok şey yazdım ve dermatoloğunuzdan veya kozmetik diş hekimliği ile ilgili tedavileri ertelemenizi istedim.

Radikal yeni bir saç stili ya da rengi denemenin de zamanı değildi. Açık olmak gerekirse, rutin saç kesimleri gibi iyi bakım faaliyetlerini planlamakta bir sakınca yoktu. Küçük bir paçavra gibi görünmenizi istemedim!

Venüs gerilemesi aynı zamanda elmas, safir ya da zümrüt gibi değerli taşlara ya da altın takılara para harcamak için de uygun bir zaman değildi. Ah, Venüs, sensiz dünya nasıl olurdu? Şimdi, 3 Eylül'den sonra, tüm bu faaliyetlere devam edebilirsiniz. Venüs 18 ay boyunca bir daha geri gitmeyecek.

Küçük bir husus var. Siz aya başlarken Merkür hala geri gidiyor olacak, bu gezegenin 23 Ağustos'ta başlattığı bir geri kayma. Eylül yavaş bir başlangıç yapacak, ancak kendinizi toparlamak için bu hoşunuza gidebilir. Hayat ikinci yarıda hız kazanacak, çünkü Merkür 15 Eylül'de doğrudan harekete geçecek.

Mümkünse en önemli eylemlerinizi 15 Eylül sonrasına planlayın. Eğer önemli bir karar ya da eylemde bulunacaksanız, hem Venüs hem de Merkür'ün aynı anda ilerlemesini çok isterim.

Bu, her zaman mümkün olmadığının farkında olduğum ideal bir dünyada olacaktır. Eğer yapabiliyorsanız, beklemeye değer.

Eğer bekleyemeyeceğiniz tıbbi bir sorunla karşı karşıyaysanız, beklemeyin. Doktorunuzu dinleyin, çünkü zaman çok önemli olabilir. Merkür konusuna birazdan daha ayrıntılı olarak değineceğim.

Öncelikle, geçen ay 30 Ağustos'ta 7 derece Balık burcunda gerçekleşen dolunayın etkilerinden bahsedelim. 4 Eylül'e kadar dolunayın etkisi azalırken hayatınızda etkili olmaya devam edecek.

Bu dolunay ev ve aile ile ilgili dördüncü evinizi aydınlattı ve evinizde su hasarı tehlikesi, kirli su, okyanustaki gelgitler ve daha fazlası hakkında çok şey yazdım.

O kadar uzun bir liste yapmıştım ki Astrology Zone'un baş editörü Edward beni aradı ve listeyi kısaltıp kısaltamayacağını sordu. "Tamam, çatıdaki yoğun kardan kaynaklanan tehlikeyi çıkarabilirsin, çünkü bu pek olası görünmüyor, ama başka bir şey yok!" dedim. Her zaman iyi huylu olan Edward güldü ve "Tamam, gerisi kalıyor" dedi.

Gizli sosunuz, hiçbir şeyin olmadığı yere yapı ve organizasyon getirme ve tüm projelerinizde tutarlı, güvenilir bir çaba gösterme yeteneğiniz olacaktır.

Su ile ilgili sorunlar bu dolunayın sizi etkilemesinin tek yolu değil (ve 4 Eylül'e kadar sizi etkilemeye devam edebilir). Bir aile üyesiyle, büyük olasılıkla bir kadın akrabanızla ilgili endişe verici haberlerle uğraşıyor olabilirsiniz.

Astrologlar olarak, her zaman anneden başlarız, sonra listeyi aşağıya doğru eş, kız kardeş, teyze, kadın kuzen ve hemen hemen bu sırayla devam ettiririz. Eğer bir şey duyduysanız, muhtemelen harekete geçmek zorunda kaldınız ya da yakında geçeceksiniz.

Satürn 30 Ağustos'taki dolunaya kavuşum yaparak ciddi bir ton verdi. Bir ev satın almaya karar vermiş olmanız da mümkündür, çünkü Satürn uzun vadeli düşünmemizi ve gelecek için plan yapmamızı sağlayan gezegendir.

Satürn genellikle gelecekteki faydalar için fedakarlık çağrısında bulunur, çünkü Satürn zaman kavramını da yöneten gezegendir - bu gezegen zamanımızı iyi kullanmak istememize neden olur.

Satürn ev sektörünüzdeyken, ilk kez daha fazla finansal istikrara ve güvenlik hissine ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz, bu nedenle bir ev satın almak size cazip gelebilir. Satürn 29 yıldır haritanızın bu bölümünde bulunmuyor.

Eğer bir ev satın almak üzereyseniz, Merkür'ün geri gittiği şu günlerde, 15 Eylül'de Merkür düzelene kadar evinizi kapatmamanızı tavsiye ederim.

Ancak sürece henüz başlamadıysanız, bu dolunay bunun değerli bir hedef olduğuna karar verdiğiniz ve peşinat için para biriktirmeye başladığınız an olabilir.

Maliyetler hakkında fikir edinmek için yaşamak istediğiniz bölgedeki mülklere bakmaya başlayabilirsiniz. Birikim yaptıysanız ve satın almaya neredeyse hazırsanız, şimdi bir ipotek için ön onay alabilirsiniz.

Mortgage oranları birçokları için çok yüksektir, ancak emlak uzmanları, daha az sayıda insan ev satın aldığı için şu anda en geniş seçenek yelpazesine sahip olacağınızı söylüyor.

Sabit bir ipotek almanız koşuluyla, oranlar düşmeye başlar başlamaz bankanızla faiz oranını yeniden müzakere etme planıyla şimdi satın alabilirsiniz.

Ayrıca, özellikle satıcı elindeki mülke ilgi gösteren çok fazla kişi bulamadıysa, satıcının istediği fiyatı sizin için daha cazip bir fiyata düşürmeye istekli olabileceğini düşünüyorum. (İpucu için, evin veya dairenin ne kadar süredir listede olduğunu kontrol edin).

Mali danışmanınızdan ve komisyoncunuzdan durumunuzla ilgili tavsiyelerini isteyin. Ben sadece basında gördüğüm bilgileri aktarıyorum.

Şunu söyleyebilirim: Satürn Balık burcundayken mülk satın almaya karar verme olasılığınız çok yüksek. Satürn bu burca ilk olarak Mart 2023'te girdi ve Şubat 2026'da ayrılacak.

Alternatif olarak, Satürn Balık burcundayken, zor bir dönemi atlatması için bir aile üyesine finansal olarak yardım edebilirsiniz.

Eğer bu sizin için geçerliyse, o kişi yaptığınız her şey için size minnettar olacaktır (bunu söylemese bile). Satürn en önemli kişisel gelişimi sağlayabileceğimiz alanı gösterir ve sizin için bu, şimdi ile Şubat 2026 arasında ev, diğer mülkler veya ailenize yönelik eylemleriniz olacaktır.

Şimdi de 14 Eylül'de 22 derece Başak burcundaki yeniayda büyük bir destek alacak olan kariyerinize dönelim. Bu yeniay size kariyerinizde ilerlemeniz için haftalarca fırsat getirecek, ancak daha fazla sorumluluk almaya ve sektörünüzde daha yüksek bir profile sahip olmaya hazır olduğunuzu göstermek size bağlı olacak.

Bu yeniay, 14 Eylül'de ortaya çıktıktan hemen sonra (daha önce değil) sizin için kapıları açacak.

Çok şanslısınız ki prestijli kariyer gelişim güneş onuncu evinizi yöneten Merkür, yeniay gerçekleştikten bir gün sonra, 15 Eylül'de yön değiştirecek.

Bu olağanüstü yeniay, uyumlu gezegenlerden oluşan ışıltılı bir altın üçgenin ilk noktası olacak. Sürpriz ve yenilik gezegeni Uranüs şu anda Boğa burcunda, günlük iş görevlerinizin altıncı evinde bulunuyor.

Uranüs 15 Eylül'de Başak burcundaki yeniay ve Güneş'e sıkı bir elektrik ışını gönderecek. Gizli sosunuz, hiçbir şeyin olmadığı yere yapı ve organizasyon getirme ve tüm projelerinizde tutarlı, güvenilir bir çaba gösterme yeteneğiniz olacaktır.

Uranüs güneş sisteminin bazen kötü çocuğu olarak bilinir, değişim zamanının geldiğini hissettiğinde gelenekleri tersine çevirir ve hızlı ve kararlı bir şekilde hareket eder.

Deneysel ve hatta belki biraz asi olmanız gerekebilir, aynı zamanda halkın neye hazır olduğu konusunda da gerçekçi olmalısınız. Steve Jobs'un dediği gibi, "İnsanlar siz onlara gösterene kadar ne istediklerini bilmezler." İşte sahip olunması gereken ruh budur, sevgili Yay.

Uranüs keskin sezgilerin gezegenidir ve yeni ayı bu kadar desteklediğine göre, siz bu göreve hazırsınız. (Neptün hedefe yönelik sezgiyle bağlantılı diğer gezegendir ve her iki gezegen de bu 14 Eylül yeni ayına ve birbirlerine oldukça dostça yaklaşacak - nadiren görülen bir açı).

Yeni ve size özgü bir şey yaratmak zor bir iş, ancak bu dar yolda ilerleyebilirsiniz.

Bu arada, üçgenin üçüncü noktası Oğlak burcundaki Plüton'a, yani ikinci gelir evinize odaklanacak. Bu da saf uyumun altın üçgenini tamamlayacak.

Plüton'un konumu, hem işinize yaratıcı yaklaşımınızdan hem de uzmanlık alanınızda daha yükseklere çıkarken elde edeceğiniz büyümeden kazanılacak iyi para olduğunu açıkça gösteriyor.

Programınıza sadık kalın ve cesaretiniz kırılmasın. Halk bir sonraki yeniliğinizi bekliyor ve en önemlisi, evren sizi dinliyor ve izliyor.

Hiçbir şey hızlı olmayacak çünkü kariyer gelişiminizi yöneten gezegen Merkür, Satürn'ün neredeyse tam karşısında yer alacak. Her şey zaman alacak.

Satürn'ün işleri yavaşlattığı iyi bilinir, bunun nedeni kısmen Satürn'ün mükemmellik için çabalamakta ısrar etmesidir. Ancak rakiplerinizin enerjisi tükenip yol kenarına düşerken, siz inatla hayallerinizin peşinden koşarak ve tutkularınızdan şiddetle beslenerek kalıcı bir güç göstereceksiniz.

Şu anda sahip olacağınız tatlı gezegensel destekle durdurulamaz olacaksınız.

Hayat sadece bir ev ya da aile durumu ve büyük bir kariyer gelişimi için çalışmaktan mı ibaret olacak? Aslında hayır. Eğlence ve romantizm için de yer olacak, yani Eylül ayında gerçekten harika bir haritanız var.

Koç burcunda 29 Eylül'de 6 derecelik güzel bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay aşk hayatınıza büyük bir ivme kazandırmak için biçilmiş kaftan olacak.

Gerçek aşk ve yeni aşkın beşinci evinizi aydınlatacak olan bu yeni ayın etkisini, ortaya çıktıktan sonraki beş gün içinde, 29 Eylül'den 4 Ekim'e kadar hissedeceksiniz. Dolunay zirveye ulaştığında, bunun kanıtlarını 27 veya 28 Eylül gibi erken bir tarihte görebilirsiniz.

Haritanızda yeni aşkın yeri olan Koç burcundaki dolunay, eğer bekarsanız sizin için hoş bir haber olacaktır. Daha yakından tanımak istediğiniz biriyle tanışabilirsiniz, bu nedenle 28-29 Eylül ve takip eden hafta sonu boyunca en iyi halinizle görünün.

Mars o sırada kilit gezegen olacak ve konuşmaları bu dolunayın sonucu hakkında büyük bir ipucu verecek. İşte size iyi haberler. Mucizevi bir şekilde Mars, uzun zamandır sevgilisi olan Venüs'le sıcak ve şefkatli bir sohbetin içinde olacak. Bu dolunayda gerçek ve sevgi dolu bir hafta sonu geçirmeniz için büyük umutlarım var.

Venüs ve Mars'ın şeker ve baharat gibi iyi anlaştıkları bilinir. Mars arkadaşlık sektörünüzde (on birinci ev), ateş elementinizle mükemmel uyum sağlayan bir hava burcu olan Terazi'de. Görünüşe göre bir arkadaşınız kadersel bir tanıştırma yapabilir ya da buluşma bir toplantı veya parti olabilir. Venüs de diğer ateş burcu Aslan'da.

On birinci ev aynı zamanda grupları da yönetir ve insanlar ne zaman ortak bir amaç için bir araya gelse, bu bir on birinci ev etkinliğidir - haritanızın sizin için parlak bir şekilde parlayan alanı. Bir kongrede, seminerde, kilise kahvaltısında, ruhani inzivada, endüstri yemeğinde veya bir hayır kurumu, insani yardım, topluluk veya siyasi bağış toplama gibi başka bir işlevde buluşabilirsiniz.

En sevdiğiniz aktivite olan seyahat ederken, uçakta yanınıza ilginç biri oturduğunda özel biriyle tanışabilirsiniz. Alternatif olarak, evinizden çok uzakta olmayan şık bir tatil köyünde bir hafta veya hafta sonu kaldığınızda yeni bir romantik ilgiyle tanışabilirsiniz.

Eğer sevdiğiniz kişiye zaten bağlıysanız, 29 Eylül hafta sonunu özel kılmak için plan yapmaya başlayın.

Aynı ev 29 Eylül'de gebe kalmayı, doğumu ve çocukların bakımını yönetir. Eski astrologlar çocukları kapsayan beşinci ev hakkında o kadar çok şey yazmışlardı ki, romantizmin onlar için sonradan akla gelen bir şey olduğunu düşünmeye başlamıştım.

Ancak modern zamanlarda bu doğru değil, çünkü astrologlar beşinci evin hem aşkı hem de çocukları yönettiğini biliyor. Bu dolunayda sizin ya da eşinizin bir bebek beklediğini öğrenebilirsiniz ve dolunay Plüton, Venüs ve Mars'a çok yakın olacağı için bunu keşfetmekten mutluluk duyacaksınız.

Eğer çocuklarınız varsa, onlar için sürpriz bir gezi planlayabilirsiniz. Beş ya da altı yaşından büyük çocuklar mutlu zamanları tahmin ettiğinizden daha detaylı hatırlayabilirler. İşte size sonsuza dek hatırlayacakları altın ipliklerle örülmüş silinmez bir anı yaratma şansı.

Bu dolunayın işe yarayabileceği bir başka yol da, kendiniz veya bir müşteriniz için göstermekten gurur duyacağınız son derece kişisel bir yaratıcı ifadeyi veya projeyi tamamlamanız olabilir.

Koç burcundaki dolunay, yaratıcı bir risk alma isteğinizden dolayı çalışmalarınız için övgü ve alkış alacağınızı gösteriyor. Bu dolunayda, Uranüs'ün yenilikçi rolünü ve geleneğin karşısında uçmayı düşünmeye teşvik etmesini kullanın, çünkü eğer uygunsa ve doğru şekilde ele alırsanız, bir rock yıldızı olarak selamlanacaksınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.