Susan Miller'ın Eylül 2023 Burç Yorumları: Ayın Burç Analizleri ve Tahminleri

Susan Miller'ın Eylül 2023 Burç Yorumları: Ayın Burç Analizleri ve Tahminleri

Eylül 2023 burç yorumları burada! Susan Miller'ın aylık burç analizleri ve tahminleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için ayrıntılı yorumlar. Aşk, iş ve kişisel gelişim ipuçları.

Yeni bir ay, yeni başlangıçlar demektir. Susan Miller, Eylül 2023 burç yorumları ile karşınızda! Koç'tan Balık'a, her bir burç için aylık enerjileri, fırsatları ve zorlukları keşfedin. Eylül ayı yorumlarına göz atarak, aşk, iş ve kişisel gelişim alanlarında neler beklediğinizi öğrenin:

Susan Miller Eylül 2023 Koç Burcu Yorumu

susan-miller-koc.jpg

Geçen ay (Ağustos) alışılmadık derecede meşgul olmuş olabilirsiniz, bu nedenle Eylül ayına girerken dinlenmeye ve yenilenmeye ihtiyacınız olacak. Yeni ve gelişen sorumluluklar üzerinizde baskı oluşturuyor ve 30 Ağustos'taki dolunayda (4'e kadar hala oldukça etkili), bunalmış hissedebilir ve çok fazla ısırıp ısırmadığınızı merak edebilirsiniz.

İçiniz rahat olsun, öyle bir şey yapmadınız. Özellikle yorucu bir dönemden geçtikten sonra dinlendiğiniz sürece önünüze çıkan her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Çok az zamanda çok fazla is yapilmasi hissi geçicidir; yakinda kontrolün sizde oldugunu hissedeceksiniz. Öğretmen-usta gezegen olarak adlandırılan Satürn burada suçlu olacak.

Ev ve aile büyük bir odak noktası gibi görünüyor. Yaşamak için yeni bir yer arıyor ya da tadilat yapıyor olabilirsiniz. Ya da evinizi yönetirken çocuklarınıza bakmak ve güçlü kariyer talepleri hissetmek gibi günlük sorumluluklar üstesinden gelinmesi gereken çok şey olabilir.

Ya da Satürn'ün Ay'la kavuşumu nedeniyle annenizin veya başka bir kadın akrabanızın refahı konusunda endişeli olabilirsiniz. (Ay bir haritada dişi olarak okunur.)

Neyse ki, iyi para kazanma yeteneğiniz güçlü kalmaya devam edecek ve henüz bunun kanıtını görmediyseniz, yakında göreceksiniz. (Koç burcu iyi bir ücret için konuşmaktan asla çekinmez, bu da sizin lehinize çalışacaktır). İyi bir gelire sahip olmak, en çok ihtiyacınız olduğunda yardım almanızı sağlayacak.

Maddi açıdan temkinli hissediyor olabilirsiniz - ilk dolunay (aslında 30 Ağustos'ta gerçekleşmişti) tutumlu bir dolunaydı - ve bu takdire şayan olsa da, bu ay gerçekten fazladan bir çift ele ihtiyacınız var, bu yüzden yardım alma konusunda iki kez düşünmeyin. Hayatımızda tasarruf edebileceğimiz ve harcamak zorunda kaldığımız zamanlar vardır ve şimdi bunu yaptığınız için kendinizi kötü hissetmemelisiniz.

Ayın başlangıcında her ikisi de gerileyen Venüs ve Merkür doğrudan hareket edene kadar ayın başlangıçta yavaş ilerleyeceğini unutmayın. Venüs 3 Eylül'de, Merkür ise 15 Eylül'de yön değiştirecek. Planlarınızı uygulamaya koymadan önce her zaman bir gezegenin yörüngesini normalleştirdiği tarihten sonra birkaç gün bekleyin.

Venüs aşk, romantizm, güzellik, lüks ve eğlenceden sorumludur, ancak geri gittiğinde güçleri azalır. Belki de tedavi için dermatoloğunuza gitmeyi ertelediniz ve eğer öyleyse, randevu almaktan kaçınmakla akıllıca davrandınız. Şimdi tekrar randevu almak için aramaya başlayabilirsiniz, ancak görünüşünüzde herhangi bir değişiklik yapmak için Merkür'ün gerilemesinin bitmesini, yani 15 Eylül'ü beklemek isteyebilirsiniz.

Merkür 23 Ağustos'ta gerilemeye başladı ve Merkür'ün faz dışı olduğu üç buçuk hafta boyunca acele etme, ayrıntılara dikkat etmeme, unutkan olma ve sağlam, iyi düşünülmüş kararlar vermeme eğiliminde olabilirsiniz.

Merkür aynı zamanda makinelerdeki dişlileri ve elektronik çipleri de yönetir, bu nedenle örneğin yeni bir akıllı telefon, bilgisayar, araba veya bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız, elektronik bir eşya satın almak için ayın en iyi günü olan 25 Eylül'e kadar bekleyin. Ben bu günü evrak imzalamak için de seviyorum.

Yeniay 14 Eylül'de gerçekleştiğinde (aylarca etkili olacak ama en güçlüsü ilk 10 gün), iş hayatınıza sıkı sıkıya odaklanmış olacaksınız. Görünüşe göre çok fazla strateji ve perde arkası planlaması yapıyorsunuz. Plüton Güneş'e ve Yeniay'a güçlü ışınlar gönderiyor, bu yüzden görünüşe göre yüksek mevkidekiler çalışmalarınızdan memnun kalacak.

Buna ek olarak, Jüpiter ve Uranüs de Güneş'e ve yeniaya altın titreşimler göndererek bu yeniayı olağanüstü olumlu bir yeniay haline getirecek ve bir ikramiye, zam veya şirket avantajları (ki bu da değerli olacaktır) yoluyla daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ayın ortasında Satürn ev hayatınıza baskı yapmayı bırakacak ancak odağınızı işinize çevirecek ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Daha yorucu bir döneme giriyorsunuz, bu nedenle iyi dinlendiğinizden ve kendinize iyi baktığınızdan emin olun.

Merkür 15 Eylül'de düzelecek, böylece kendinizi çok fazla geri adım atmak zorunda hissetmeyeceksiniz. Merkür 23 Ağustos'ta gerilemeye başladı, ancak siz onun yavaşlamasını bu tarihten iki hafta önce hissetmeye başladınız.

Gerileyen Merkür muhtemelen işleri normalden daha sık yeniden yapmanıza veya iletişimi tekrarlamanıza neden oldu. Dönüp duran bir döngüdeymişsiniz, dönüp dolaşıp hiçbir yere varamıyormuşsunuz gibi hissettiyseniz, bu Merkür gerilemesiyle ilgili yaygın bir deneyimdir.

İşyerinde veya evde personel alımı yapıyorsanız (çok olası), en iyi sonuçları almak için seçtiğiniz adayları 15 Eylül'de veya sonrasında işe alın.

Yönetici gezegeniniz Mars şu anda Terazi burcunda, bu da bugünlerde evde, aşk hayatınızda ve işte oldukça fazla işbirliği yaptığınızı gösteriyor. Koç burcu genellikle işbirliği yaparken değil, liderlik ederken daha rahattır, ancak bu ay etrafınızda sizinle aynı hedeflere bağlı nitelikli insanların olması sizi rahatlatabilir. Karşılıklı ilişkiler sorunsuz olacak, böylece birlikte çok şey başarabilirsiniz.

Eylül ayının başında ev ve aile meseleleriyle, ay ortasında ise günlük işlerinizle ilgili hissettiğiniz baskının ay sonunda hafifleyeceğini bilmek sizi rahatlatacaktır. İşlerin hep böyle gideceğini sanmayın, her şey daha iyiye doğru değişecek.

Koç burcunda 29 Eylül'de gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayat yeniden tatlı bir hal almaya başlayacak. Göz önünde olacak, yönetimden ve müşterilerden övgüler alacaksınız. Geçtiğimiz aylar boyunca, nispeten kısa bir süre içinde çok şey öğrenmiş olacaksınız.

Ayın bu noktasında, yeni programınızda ustalaşmış olacaksınız. Satürn artık daha fazla baskı uygulamayacak, bu nedenle ay sonunda kendinizi yenilenmiş hissedecek ve başardıklarınızla haklı olarak gurur duyacaksınız.

Susan Miller Eylül 2023 Boğa Burcu Yorumu

susan-miller-boga.jpg

Son zamanlarda her şeyin yerli yerine oturacağından şüphe etmiş olsanız da, Eylül ayında hayat mükemmel bir şekilde bir araya geliyor. Göreceksiniz, işler gittikçe daha iyiye gidiyor. Temmuz ve Ağustos aylarında hayal kırıklığı yaşadığınız anlar olmuş olabilir, bu nedenle Eylül ayı size yeni bir soluk getirecek.

Eylül ayı son derece zarif bir aydır, ancak bu aya girerken yakın bir kadın arkadaşınızla ilgili endişeleriniz olabilir. Eylül ayına girerken yakın bir kadın arkadaşınızla ilgili endişeleriniz olabilir.

30 Ağustos'taki dolunay 4 Eylül'e kadar üzerinizde güçlü bir etkiye sahip olmaya devam edecek. Bu dolunay Balık burcunda, yani on birinci arkadaşlık evinizde gerçekleşecek, dolayısıyla bir arkadaşınıza çekileceksiniz (ay her zaman bir kadına işaret eder).

Satürn Ay'a çok yakın olacak ve muhtemelen onun sağlığı ya da içinden geçmekte olduğu zor bir dönemle ilgili endişelerinizi dile getirecek.

Ara sıra ailesi için yemek pişirerek yardım etmeye karar verebilir veya o toplantılara, randevulara veya tıbbi tedavilere giderken zaman zaman çocuklarına bakmaya gönüllü olabilirsiniz.

Alternatif olarak, aynı dolunay tam tersi bir deneyim de getirebilir; bir arkadaşınızla aranız bozulabilir. İşlerin nasıl gideceğini görmelisiniz.

Bu dolunay en derin umut ve dileklerinizden birinin gerçekleşmesini sağlayabilir, yani uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir şey -bir rüya- 1 Eylül ile 4 Eylül arasında nihayet gerçekleşebilir.

Etrafınızın arkadaşlarınızla ve belki de bazı tanıdıklarınızla çevrili olacağına dair bir işaret var. (Bu dolunayı 30 Ağustos veya 31 Ağustos'ta yaşamış olmanız da mümkün).

Evinizde pek çok aktivite var ve ister evlenmeyi planlıyor olun, ister zaten evli ya da birlikte yaşıyor olun, eşinizin zorlandığını, iş yerinde büyük bir sorumluluk üstlendiğini fark edebilirsiniz.

Evde işlerin huzurlu ve düzenli gitmesi için elinizden geleni yaparak anlayışlı ve yardımcı olun

Ayın 14 Eylül'deki yeni ayına dönecek olursak, ayın bu noktası neşeli bir ay olacak ve sizin için yılın en iyi yeni aylarından biri haline gelebilir.

Bu yeni ay, gerçek aşkın beşinci evi olan Başak burcunda belirecek ve hem şans gezegeni Jüpiter'den hem de sürpriz gezegeni Uranüs'ten parıltılı ışınlar alacak. Her ikisi de Boğa burcunda.

Kutlama haberleri kolayca su yüzüne çıkabilir ve getirebileceği birkaç farklı ana mesaj vardır.

Eğer bekarsanız, yeni bir romantik ilgiyle sürpriz, heyecan verici bir ilk buluşma bir partide veya başka bir sosyal etkinlikte gerçekleşebilir.

Bunun yerine, bir süredir ciddi bir şekilde flört ediyorsanız, beklenmedik bir evlenme teklifi alabilirsiniz (ya da yapabilirsiniz).

Evliyseniz, eşiniz sizin için bir sürpriz hazırlıyor olabilir; bu sürpriz, ikinizin de daha önce gitmediği ve birlikte keşfedebileceğiniz bir yere yapılacak hızlı bir uluslararası seyahati içerebilir.

Eğer bir bebek bekliyorsanız, haritanızda aşkla birlikte çocukları da yöneten beşinci evinize yönelik bu kadar çok gezegensel aktivite varken, yakında bir bebek beklediğinizi keşfedebilirsiniz.

Eğer sanatsal bir kişiliğe sahipseniz, 14 Eylül'deki bu yeniay sizin için bir lütuf olacaktır, çünkü sizin için mükemmel olacak önemli bir yaratıcı projeye başlayabilirsiniz, hatta bu proje neredeyse sizin için biçilmiş kaftan gibi görünebilir.

Bu ay, 10 gök cisminden (sekiz gezegen artı Güneş ve Ay) altısı toprak burcunda olacak, dolayısıyla siz de bir toprak burcu olarak ayın atmosferiyle kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Dolunay 30 Ağustos'ta (artı beş gün) ve yeniay 14 Eylül'de (artı haftalar sonra) Jüpiter'e mükemmel açı yapacak, bu da sanatsal projeniz için iyi bir ödeme alacağınızı veya dolunay kişisel bir kutlama getiriyorsa cömert, değerli hediyeler alacağınızı gösteriyor.

(Arkadaşlarınızın sorması ihtimaline karşı tercihlerinizi online olarak kaydettiğinizden emin olun, soracaklar!)

Plüton da iyi bir açı alacak, bu nedenle bu ay odaklandığınız konuyla uluslararası bir bağlantınız olabilir. Eğer öyleyse, uzaktaki o kişiden kıskanılacak bir destek alacaksınız.

Satürn 14 Eylül'de Merkür'ün karşısına geçecek, bu yüzden biraz baskı hissedeceksiniz, çünkü Merkür 14 Eylül yeniayında liderliği ele alıyor.

Çok az zamanınız varken yapacak çok şey varmış gibi görünebilir. (Satürn, sorumluluklar gibi diğer şeylerin yanı sıra zaman kavramını da yönetir) Toprak burçlarındaki gezegenler objektif, sorumlu bir titreşim yayar, bu nedenle görevleri daha küçük görevlere bölmek ve gerekirse bazılarını devretmek için donanımlısınız.

Mars'ın işinize kattığı hareketlilikle iş yerinde de yapacak çok şeyiniz var. Yine de yapmanız gereken her şeye rağmen, patronunuzu veya müşterinizi etkiliyor ve çalışkanlığınız, muhakeme yeteneğiniz, zekanız ve iyi iş ahlakınız için olumlu eleştiriler alıyorsunuz.

Ay sonunda, 29 Eylül'de Koç burcunda, mahremiyet ve dinlenme yeri olan on ikinci evinizde dolunay meydana gelecek. Düşüncelerinizi toplamak ve olaylar üzerinde düşünmek için zamana ihtiyacınız olacak.

Merkür 23 Ağustos'tan beri geriliyor, ancak 15 Eylül'den itibaren Merkür direkt olacak ve muhtemelen bundan sonra olayların hızlandığını göreceksiniz.

Venüs de 22 Temmuz'dan bu yana geriliyor, ancak Venüs bu ay 3 Eylül'de düzelecek. Bu çok önemli, çünkü Venüs sadece aşk, mutluluk, güzellik ve lüksten sorumlu değil, aynı zamanda daha da önemlisi, Venüs sizin çıkarlarınızı gözetmekten sorumlu yönetici gezegeninizdir.

Herhangi bir gezegen geri gittiğinde, güçleri azalır ve erişilmesi zorlaşır, ancak bu ay hem Venüs hem de Merkür doğrudan döndüğünde, kapılar açılacak ve engeller ortadan kalkacaktır.

Botoks veya dolgu gibi dermatolojik tedaviler yaptırabilir ve yeni bir rutin denemeyi düşünüyorsanız yeni bir cilt bakım serisi satın alabilirsiniz.

Venüs geri giderken Aslan burcunda durgunlaşıyordu, ancak yakında 8 Ekim'den 8 Kasım'a kadar Başak burcuna geçecek, aşkı çekmek ve genişletmek ve görünümünüzü yenilemek için mükemmel yollar bulmak için tatlı noktanız. Önümüzdeki aylarda çok mutlu bir görünümünüz var.

Susan Miller Eylül 2023 İkizler Burcu Yorumu

susan-miller-ikizler.jpg

Kariyeriniz ve itibarınız, 30 Ağustos'ta Balık burcunda gerçekleşen ve Eylül ayının ilk dört gününde hala güçlü ve etkili olacak dolunay nedeniyle Eylül ayı başlarken aklınızda olacak.

Öğretmen gezegen Satürn'ün bu dolunayla birlikte yörüngeye girecek olması, ciddi bir mesleki taahhüt, karar veya meseleyle uğraşmanız gerekebileceğini gösteriyor.

Para ile ilgili gibi görünüyor, bu nedenle kendi işinize (belki de işiniz için karmaşık bir uygulama oluşturmak için) veya kendinize yatırım yapmak için büyük bir çek yazmanız gerekebilir, örneğin ek eğitim için üniversiteye veya yüksek lisans okuluna geri dönmek gibi.

Amaç, pazarda daha rekabetçi olmanıza yardımcı olacaktır - eğer talep görmek istiyorsanız, bunu gerçekleştirebilirsiniz.

23 Ağustos'tan bu yana yönetici gezegeniniz Merkür'ün gerilemesi sizi engelliyor ve bu durum aya başlarken de devam ediyor, bu nedenle mümkünse önemli bir konuda harekete geçmeyi Merkür'ün 15 Eylül'de direkt hale gelmesine kadar erteleyin.

Bu arada, birçok soru sorun ve durum tespiti yapın. Merkür düzeldikten sonra da bir sözleşme imzalayabilirsiniz - İkizler burcu için ayın en güzel gününü, Merkür'ün şans gezegeni Jüpiter'le ilahi bir uyum içinde olacağı 25 Eylül'ü tavsiye ederim.

İmzalamadığınız takdirde işi, daireyi veya başka bir fırsatı kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, bunu yapmak zorunda kalacaksınız, ancak daha sonra gördüklerinizden hoşlanmamanız ve uyarılmamış olmanız ihtimaline karşı bir çıkış maddesi koyun.

Eğer işsizseniz, yeni sözleşmeyi şimdi imzalayın, çünkü zaten bir işiniz varken yeni bir iş bulmak her zaman daha kolaydır, ne kadar adaletsiz olsa da.

Temmuz 22'den beri hizmet dışı olan Venüs, daha erken bir tarihte, 3 Eylül'de direkt konuma geçecek. Bu harika bir haber çünkü Venüs İkizler burcunun güneşteki beşinci romantizm evini yönetiyor.

O andan itibaren, gerçek aşkın seyri şimdiye kadar olduğundan çok daha pürüzsüz ve çok daha eğlenceli hale gelecektir.

İmzalamadığınız takdirde işi, daireyi veya başka bir fırsatı kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, bunu yapmak zorunda kalacaksınız, ancak daha sonra gördüklerinizden hoşlanmamanız ve uyarılmamış olmanız ihtimaline karşı bir çıkış maddesi bulundurun.

Eğer işsizseniz, yeni sözleşmeyi şimdi imzalayın, çünkü zaten bir işiniz varken yeni bir iş bulmak her zaman daha kolaydır, ne kadar adaletsiz olsa da.

Temmuz 22'den beri hizmet dışı olan Venüs, daha erken bir tarihte, 3 Eylül'de direkt konuma geçecek. Bu harika bir haber çünkü Venüs İkizler burcunun güneşteki beşinci romantizm evini yönetiyor.

O andan itibaren, gerçek aşkın seyri şimdiye kadar olduğundan çok daha pürüzsüz ve çok daha eğlenceli hale gelecektir.

Merkür Satürn'le karşı karşıya gelecek ve bu da çeşitli nedenlerle taşınmanız gerektiğini bildiğiniz, ancak tüm bu düşünceyi stresli bulduğunuz anlamına gelebilir.

Yine de işler beklediğinizden çok daha iyi sonuçlanabilir çünkü şans getiren Jüpiter ve öngörülemez Uranüs her hareketinizi destekliyor.

Bu yeni ayda Uranüs size yeni bir daire ya da evle ilgili harika bir sürpriz ipucu verebilir ya da evinizi daha şık, davetkar ve konforlu hale getirmek için size başka şekillerde yardımcı olabilir.

Öte yandan, bir ebeveynin doktor bulmasına yardımcı olmaya veya destekli yaşam alanlarını gözden geçirmeye ya da yetişkin bir kız veya oğlun barınma ihtiyaçlarına yardımcı olmaya çalışıyorsanız, bu yeni ay doğru cevapları bulmanıza yardımcı olabilir.

Sosyalleşmek için ayın en iyi zamanı 29 Eylül'de Koç burcundaki dolunay olacak ve beş gün daha etkili olacak. Eğer bekarsanız, hem Mars hem de 29 Eylül'deki dolunay, daha yakından tanımak isteyebileceğiniz biriyle unutulmaz, heyecan verici bir ilk buluşmayı tetikleyebilir. Bağlı mısınız?

Partnerinize şefkatli bir sevgi ve tüm dikkatinizi verirseniz daha da yakınlaşabilirsiniz. Terazi burcundaki Mars bu dolunaydan sorumlu olacak ve o sırada Aslan burcundaki sevgilisi Venüs ile yakın iletişim halinde olacak. Venüs 44 günlük gerileme döneminden sonra yeni yeni uyanıyor olacak.

İkizler, Aslan ve Terazi burçlarının hepsi çok iyi anlaşır, bu nedenle sosyal görünümünüz parlaktır.

Venüs ay sonunda seyahat sektörünüzde ilerleyecek - romantik bir hafta sonu kaçamağı zamanı mı? Evet! 29 Eylül'den 1 Ekim'e kadar izin alın ve eğer ekstra tatil zamanı bulabilirseniz, her iki uca da bir veya iki gün ekleyin. Büyüleyici bir hafta sonu olacağı kesin.

Susan Miller Eylül 2023 Yengeç Burcu Yorumu

susan-miller-yengec.jpg

Görünüşe göre mevsimler değişmeden seyahat etmek istiyorsunuz ve kalabalıklar azalırken, bu sizin toplanıp gitmeniz için ideal bir zaman olacak.

Balık burcunda 30 Ağustos'ta gerçekleşen dolunay Eylül ayının ilk dört gününde de varlığını sürdürecek ve giriş için pasaportunuzun gerekeceği, suya yakın bir yere gidebilirsiniz.

Sınırın hemen ötesine ya da çok daha uzaktaki bir şehre gidebilirsiniz, ancak her iki durumda da yolculuk muhtemelen yalnızca birkaç günü kapsayacaktır.

Satürn 30 Ağustos'taki bu dolunaya yakın bir yörüngede dönecek, dolayısıyla tamamlamanız gereken önemli bir hedefiniz var gibi görünüyor.

Yurtdışında bulunan bir iş arkadaşınızdan ya da sizin için değerli olan ve uzakta bulunan bir akrabanızdan veya arkadaşınızdan sempatik tepkinize ihtiyaç duyabilecek bir haber alabilirsiniz.

Aslında, o kişiyi görmeyi planlayabilirsiniz. Satürn'ün güçlü varlığı bu dolunayın ciddi bir tonu olduğunu gösteriyor.

Hava durumu raporlarını izleyin ve ziyaret edeceğiniz (veya yaşadığınız) bölgede sel olasılığı varsa yetkilileri dinleyin. Eylül ayına girerken çok fazla suyla uğraşıyor olabilirsiniz çünkü 30 Ağustos dolunayı sulu Balık burcunda bir dolunaydır.

Bu dolunayın, yalnızca seyahatle bağlantılı olmayan, haberlerini iletebileceği çeşitli yollar var. Hukuki bir davanın sonuçlandığını görebilir, ciddi bir medya haberine konu olabilir (ya da bunu yapan kişi olabilirsiniz) veya üniversiteye ya da yüksek lisansa kayıt olabilirsiniz. Sizinkinden çok farklı bir geçmişe sahip biriyle evlenmeniz de mümkündür.

Eylül ayının ilk dört gününde haberleri duyacaksınız ve mantıklı, objektif ve pratik kalmanız gerekecek.

Ev ve aileye güçlü bir vurgu yapacaksınız çünkü Mars, hareket gezegeni, hayatınızın bu kısmına çok fazla aktivite getirecek.

Eylül ayının bir noktasında, bir aile üyesini görmek, olası bir anlaşma hakkında karar vermek için gayrimenkulleri incelemek veya çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmek için seyahat ediyor olabilirsiniz ya da (eğer daha gençlerse) belki de onlar için eğlenceli bir yaz sonu deneyimi tasarlıyor olabilirsiniz.

Alternatif olarak, fiziksel evinizin güzelliğini iyileştirmek ve yenilemek için çalışıyor olabilir ve hatta işinizi verimli ve rahat bir şekilde yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle güzelce donatılmış resmi bir ev ofis yapmaya karar verebilirsiniz.

Mars iki yıldır ilk kez yaşamın bu özel yönüne vurgu yapıyor. 27 Ağustos'ta başlayan bu vurgu 11 Ekim'e kadar devam edecek.

Eğer tamamlamanız gereken bir iş anlaşmanız varsa, Merkür'ün geçen aydan 15 Eylül'e kadar geri gideceğini aklınızda bulundurun. Eğer yasal bir anlaşma yapmaya hazırlanıyorsanız, bunu o tarihten SONRA yapın

İş teklifini, hayalinizdeki daireyi ya da başka bir şeyi kaybetme korkusuyla bekleyemiyorsanız, o zaman imzalayın, ancak önce bir avukatın evrakları incelemesini sağlayın ve bir çıkış maddesi ekleyin.

İmza atmak için iyi bir zaman değil ama bazen hayatta her şeyi kontrol edemeyiz. Bu fırsatın size uygun olmadığı ortaya çıkarsa, ileride her zaman daha fazla değişiklik yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim ay ortasında gerçekleşecek yeni aya. Başak burcunda 14 Eylül'de gerçekleşecek yeniaydan sonra tekrar yollara düşebilirsiniz ve bu muhtemelen evinize yakın bir yer olacaktır, ancak Satürn Merkür'ün karşısına geçeceği için seyahat yalnızca birkaç gün mümkün olabilir.

Eğer araba kullanmayı planlıyorsanız, arabanızı önceden kontrol ettirin ve ayarlarını yaptırın. Neyse ki Merkür 15 Eylül'de düzelecek ve Merkür sözleşmeler de dahil olmak üzere ulaşım, seyahat ve iletişim gezegenidir.

Eğer kısa bir mesafeye seyahat edecekseniz, üzerinde işbirliği içinde, ideal olarak yüz yüze çalışmanız gereken bir konu var gibi görünüyor.

Satürn'ün Merkür'e karşıtlığı nedeniyle, kafa karıştırıcı bir konuyla ilgili gerçeği bulmak için size söylenen her şeyi gözden geçirmeniz gerekebilir ve bunu yapmak kolay olmayabilir.

Neptün'ün Güneş'e ve Yeniay'a doğrudan karşıt olması, bilgiyi bulanıklaştırması ve sizi ilerlemeden önce araştırma ve geçmişi kontrol etmeye zorlaması nedeniyle Neptün yardımcı olmuyor.

Bunun bir istisnası var; eğer yaratıcı bir proje üzerinde işbirliği içinde çalışıyorsanız, bunun için mükemmel bir zaman. Gerçekler ve rakamlar üzerinde çalışmak için iyi bir zaman değildir.

Yaratıcı bir projede bile, her ikinizin de aynı sayfada olduğundan emin olmak için duyduklarınızı özetlemek için bolca zaman ayırarak net bir iletişim kurmayı hedefleyin.

Moralinizi yüksek tutun çünkü aynı zamanda dahi Uranüs ve büyük para gezegeni Plüton'dan olağanüstü bir destek alacaksınız, tam bir ağır toplar ekibi. Arkadaşlarınız ve eşiniz yapmaya çalıştığınız herhangi bir anlaşmada veya üzerinde çalıştığınız projede oldukça yardımcı olabilirler.

Yakından bakmanız ve olası cevaplar bulmanız için gerçekleri sıralamanıza yardımcı olabilirler. Ayrıca avukatınıza veya ofisteki uzman bir işbirlikçinize de danışmak isteyeceksiniz.

Ne demişler, iki kafa bir kafadan iyidir, ama sizin durumunuzda, karmaşıklıkları ortaya çıkarmak için çok daha fazla kafa daha da iyi olabilir. Plüton'un konumu şu anda büyük miktarda para göreceğinizi gösteriyor.

Tüm bunlar olurken, kendinize sadece biraz zaman ayırabilirsiniz, büyük olasılıkla güzel bir dağlık bölgede uzun bir hafta sonu geçirmek için. Eylül ayında yapmanız gerekenler düşünüldüğünde birkaç gün bile hoş karşılanabilir.

Ayın sonuna yaklaşırken, en sevdiğiniz kısma gelebilirsiniz - 29 Eylül'deki dolunay haritanızdaki en yüksek noktayı, onuncu kariyer onurları, ödüller ve başarı evinizi aydınlatacak ve size heyecan verici bir övgü ve onur anı getirecek - yeni bir profesyonel unvan, terfi veya ödül alabilir veya basında önemli bir haberin odağı olabilirsiniz.

Neptün dolunayla kavuşum yapacak, yani fotoğrafınız bir hikayeyle birlikte tüm dünyanın görmesi için basında yer alabilir. Bu, esasen güzel bir anın heyecan verici bir doruk noktası olabilir.

Susan Miller Eylül 2023 Aslan Burcu Yorumu

susan-miller-aslan.jpg

Eylül ayında çok fazla para yönetimi yapacaksınız ve bu eğilimin hemen kök saldığını göreceksiniz. Geçen ayın sonlarına doğru 30 Ağustos'ta meydana gelen ve başkalarının parasının bulunduğu sekizinci evinizi aydınlatan dolunay, Eylül ayının ilk günlerinde hala güçlü olacak.

Satürn o dolunaya kavuşum yaptı ve Güneş'e karşı çıktı, bu nedenle daha fazla para kazanma kararlılığınız acil bir hedef haline gelecek.

Daha önce taahhüt ettiğiniz ve şimdi ödemeniz gereken bir yükümlülüğü ödemek zorunda kalmanız bunu tetikleyebilir. Elbette, yeni bir masraf da ortaya çıkabilir, ancak bu faturayı beklediğiniz anlaşılıyor. Ödemeyi ertelemenin bir yolu olmayacaktır.

Daha fazla veya daha iyi bir iş bulmak için zamanlamanız hiç bu kadar iyi olmamıştı, çünkü tüm burçlar arasında kariyerinizde muhteşem bir ilerleme kaydetme olasılığınız çok yüksek.

Şans gezegeni Jüpiter size her adımda yardımcı olacak. Jüpiter 12 yıldır bu evde, en prestijli kariyer sektörünüz olan onuncu evde bulunmuyordu ve Jüpiter hayalinizdeki işe girmenize yardımcı olmak için kolları sıvamaya hazır. On yılı aşkın süredir böyle büyük bir kozmik yardım almamıştınız.

Kariyer statünüz piyasada hızla yükselecek ve orantılı bir tazminat paketine sahip olma olasılığınız da aynı derecede güçlü. Çeşitli firmalarla yaptığınız son görüşmelerle ilgili geri dönüşler almak için 30 Ağustos harika bir dolunay. (Bu dolunayın etki alanı olarak 30 Ağustos'a beş gün ekleyin).

Bir de uyarı var: Öğretmen gezegen Satürn sekizinci evinizdeyken, vergi ve kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmanız ve genel kredi notunuzu mükemmel durumda tutmanız gerekecek.

Satürn sert sevgi yöntemleriyle bilinir ve 1994-1996'dan beri Balık burcunda, bu finansal sektörde (vergileri, kredileri, kredi kartlarını ve daha fazlasını yönetir) bulunmamıştır, bu nedenle bu eğilim size yeni gelebilir.

Satürn'ün taleplerine uyum sağlayın, çünkü o sizin çıkarlarınızı düşünüyor. Ayrıca yeni bir vergi dilimine giriyor gibi görünüyorsunuz.

Tüm yıl boyunca muhasebecinizle yakın temas halinde olun ki vergi ödemelerinizi de zamanında yaptığınızdan emin olun. Eğer serbest meslek sahibiyseniz bu iki kat daha doğru olacaktır.

Bu ayın ortalarında mali konularda ilerleme kaydetmeye başlayacaksınız. 14 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen yeniay şeftali rengindedir ve iyi bir maaş kazanma hayalinizi gerçekleştirmenize yardım etmeye hazır güzel bir iyilik perisi gibi görünecektir.

Tüm yeniaylar bir kapı açar, ancak bu yeniay özeldir çünkü maaş ve gelir sektörünüzde ortaya çıkacak ve Boğa burcundaki Uranüs'ü, mesleki ödüller ve ilerlemeyle ilgili saygın onuncu evinizdeki sürprizlerin gezegenini neşeyle işaret edecektir.

Yeniay ve Güneş aynı anda altıncı günlük projeler evinizdeki önemli bir finans gezegeni olan Plüton'a altın bir ışın gönderecek.

Programınıza sadık kalın, doğru yoldasınız ve bu yeni ay muhtemelen hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak.

Neptün yeniay ve Güneş'in karşısında yer alacağından, yapacağınız her türlü yeni anlaşmanın ince detaylarına yakından bakmanız gerekecek.

Bu gezegenin gerçekleri gizlediği, karşı tarafın ya sizi karanlıkta bırakmasına ya da bazı ilgili bilgileri atlamasına neden olduğu biliniyor.

Ayrıntılara yakından bakmak için yanınızda bir avukat bulundurun. Bununla birlikte, yaratıcı bir projeye giriyorsanız, sanatı yöneten gezegen olarak Neptün, orijinal, nefes kesici fikirler bulmanız için sizi ikna etmede çok yardımcı olacaktır.

Bu süreç her zaman kolay olmayacaktır çünkü 14 Eylül'deki yeniayda Satürn Merkür'le karşı karşıya geliyor (ve Merkür sizin güneş geliri sektörünüzü yönetiyor).

Gözlerinizi yoldan ayırmamanız ve ellerinizi direksiyonda tutmanız gerekecek. Hayat zaman zaman sıcak ve terli bir süreç olabilir, ancak Güneş, yeni ay, Jüpiter, Uranüs ve Plüton sizi desteklerken ve eğer ararsanız doğru türden fırsatlar getirirken pes etmeyin.

Romantizm açısından, Venüs 22 Temmuz'dan bu yana Aslan burcunda geriliyor ve bu da aşk hayatınıza gölge düşürmüş olabilir.

Ne mutlu ki, Venüs 3 Eylül'de direkt hale gelecek ve 8 Ekim'e kadar bu kez güçlü bir şekilde Aslan burcunda kalacak. Zarif hava burcu Terazi'deki Mars ve dinamik bir ikili olan Aslan'daki Venüs ile durdurulamaz olacaksınız.

Merkür 15 Eylül'e kadar gerileyecek, bu nedenle herhangi bir sözleşme imzalamayı veya büyük bir girişimde bulunmayı bu tarihten sonra planlayın.

Evrak imzalamak için en iyi gününüz 25 Eylül olacak; bu mutlu sonuçlar ve iyi para kazanmak için aşılması zor bir gün. Bu iş sende sevgili Aslan!

Ay kapanırken, 29 Eylül'deki dolunay, yayıncılık yapıyorsanız veya yasal bir davanız varsa size yardımcı olacak ve olumlu bir sonuç olasılığı ile daha sonra seyahat etmeye karar verebilirsiniz.

Venüs Aslan burcundayken, sevgilinizle bir uçağa atlayıp Kuzey Yarımküre'de kırmızılara, turunculara ve sarılara dönüşen bitki örtüsünü veya ekvatorun güneyinde yaşıyorsanız baharın çiçek açan soluk pastel renklerini görmeye karar verebilirsiniz.

Ay yavaş başlasa da, Eylül hızlanacak ve iyi bitecektir.

Susan Miller Eylül 2023 Başak Burcu Yorumu

susan-miller-basak.jpg

Bu yıl, 2023, maceranın tadını çıkarma yılınız olacak. Hediye ve şans veren Jüpiter Boğa burcuna nadir bir ziyarette bulunarak dokuzuncu eviniz olan uzun mesafeli seyahatleri aydınlattığı için çok uzaklara seyahat edebilirsiniz.

Bu ay şehirden kaçmak için elinizden geleni yapın, çünkü yakında sizin için en iyisini isteyecek ve sizi toplanıp gitmeye teşvik edecek ve onları neden dinlemeniz gerektiğine dair nedenler gösterecek küçük arkadaşlar gibi davranan çok sayıda gezegen olduğunu göreceksiniz.

Zor koşullar altında çok çalıştınız ve Mayıs ya da Haziran'da tatile çıkmadıysanız, izin almanız gerekebilirdi. Temmuz ve Ağustos ayları hemen herkes için zorlu geçti.

Eylül ayına girerken, 30 Ağustos dolunayı nedeniyle, eşiniz, patronunuz, babanız veya iş ortağınız/iş arkadaşınız hakkında epeyce düşünüyor olabilirsiniz.

Bu kişi kendini iyi hissetmiyor ve tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyuyor olabilir ve siz de elinizden geldiğince yardımcı olmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Alternatif olarak, aşkta veya iş hayatında partnerinizle eskisi kadar iyi geçinemediğiniz için endişelenebilir ve bu da sizde kayıp veya endişe duygularına neden olabilir.

İlişkinizin tamir edilemeyecek durumda olup olmadığını merak edebilirsiniz. Eğer odak noktanız evliliğinizse, çift terapisini deneyebilirsiniz, çünkü bu terapi genellikle birlikte kalmak isteyen çiftlere başarı getirebilir.

Söz konusu olan bir iş ortağıysa, profesyonel ilişkiler konusunda uzmanlaşmış bir terapist arayın.

Eylül ayının ilk günlerinde aklınızdaki kişi eşiniz ya da yakın veya önemli bir iş ortağınızsa, yavaş ilerleyin ve acele karar vermeyin.

Merkür şu anda 23 Ağustos'tan kalan geri hareketini sürdürüyor ve 15 Eylül'e kadar doğrudan harekete geçmeyecek.

Eylül ayının ilk iki haftasında Merkür hala gerilerken, düşünce süreciniz bozulabilir ve yanlış kararlar verebilirsiniz.

Yeniay 14 Eylül'de ortaya çıktıktan ve Merkür 15 Eylül'de ilerledikten sonra hayat büyük ölçüde iyileşecek.

Yeniay Başak burcunda -yılın tek yeniayı- ve gökyüzünde mükemmel, ışıltılı bir altın üçgen oluşturacak.

Başak burcundaki Güneş ve yeniay ışıltılı üçgenin ilk noktasında yer alacak, ikinci noktada ise seyahat odaklı dokuzuncu eviniz olan Boğa burcundaki sürpriz gezegen Uranüs bulunacak.

Üçgenin üçüncü noktası Oğlak burcundaki Pluto'ya bağlanacak ve bu gençleşme ve dönüşüm gezegeni beşinci aşk ve çocuk evinizi işgal edecek.

Önümüzdeki iki haftanın (15 Eylül'den sonra) tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz; romantik bir kaçamak yapmak için bu nadir fırsatı değerlendirin.

Görünüşe göre muhteşem, spontane bir seyahat sizin için kartlarda olabilir ve eğer giderseniz, çocuklarla veya biricik sevgilinizle paylaşılan mutlu bir deneyim olacak.

Pusulanızı çevirin ve giriş için pasaportunuzun gerekli olacağı bir şehir seçin. Bu ay gitmek için ideal olacaktır - önümüzdeki aylar büyük olasılıkla kariyer ve para ile ilgili diğer yaşam hedefleriyle dikkatinizi dağıtacaktır.

Eylül ayında her zamankinden daha fazla para harcayacaksınız ve Ekim başında 14 Ekim'deki yeni ay güneş tutulmasında başka bir para kaynağı ortaya çıkabilir.

Muhtemelen ayın sonundaki dolunaydan sonraki beş gün içinde, 29 Eylül'de bir yükümlülüğü karşılamak için büyük bir çek göndereceksiniz, ancak bu masrafın geleceğini biliyor gibisiniz ve mali durumunuz geçici olarak sıkışık olsa bile çeki yazmaya hazırsınız.

Daha fazla güç ve sorumluluk içeren yeni bir pozisyon 27 Kasım'daki dolunaya beş gün kala gündeme gelebilir. Gergin olmanız için bir neden yok.

İleriye dönük olarak, görünümünüz parlak ve birikimlerden çekilmekten endişe ediyorsanız ve bu fonları yenilemek istiyorsanız, bunu yapabileceksiniz ve masraflardan dolayı mutlaka geri kalmayacaksınız.

Başak burcu, para yönetimi konusunda dikkatli olmanız gerektiği bildiriliyor, bu nedenle bir hedefi tamamlamak için harcama yapmanız gereken zamanlar olduğunu ve tasarruf edebileceğiniz başka zamanlar da olduğunu unutmayın.

Susan Miller Eylül 2023 Terazi Burcu Yorumu

susan-miller-terazi.jpg

Hayat gittikçe güzelleşiyor ve Jüpiter sayesinde 2024'ün ikinci yarısı ve sonrasında daha da güzelleşecek. Bunun uzun bir yol gibi göründüğünü biliyorum, ancak düşündüğünüzden daha erken burada olacak.

İki zorlu ayı (Temmuz ve Ağustos) henüz atlattınız, ancak her şey daha iyiye doğru değişiyor. Gezegenler daha uyumlu hale geliyor ve 2023'ün bazı zorlukları hafiflemeye başlıyor.

Yöneticiniz Venüs 22 Temmuz'dan bu yana tembel bir geri harekette olduğundan, hemen her konuda ilerleme kaydetme çabalarınız engellendi ve şaşkınlık ve hayal kırıklığına uğramanıza neden oldu.

Venüs 3 Eylül'de düzelecek ve o andan itibaren Venüs gerilerken sizi yapmamanız konusunda uyardığım her şeyi yapabilirsiniz.

Özellikle, dermatoloğunuza gidip işlem yaptırabilir ya da estetik ameliyat için diş hekiminizi arayabilirsiniz. Yeni ve pahalı bir cilt bakım serisini deneyebilir, saçınızı yeni ve çarpıcı bir şekilde kestirebilir ya da boyatabilir, bir sanat eseri, konser ya da opera bileti gibi pahalı eşyalar için harcama yapabilir ya da lüks bir otelde uzun bir hafta sonu için savurganlık yapabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, Venüs 3 Eylül'de direkt konuma geçtiğinde yeniden ilk randevularınıza başlayabilirsiniz.

Venüs gerilerken yeni biriyle çıkmanın asla akıllıca olmadığı konusunda uyarmıştım. Venüs aşkın kıvılcımını yönetir; sıcaklık, şefkat ve hatta sizinle pek çok ortak noktası varmış gibi görünen yeni biriyle tanışmanın heyecanı da buna dahildir.

Ancak, ilk randevunuz Venüs gerilerken gerçekleşirse, bu tomurcuklanan ilişki kısa süre sonra düz düşebilir. (Eskiden tanıdığınız birine geri döndüyseniz, Venüs gerilemesi sizi olumsuz etkilemeyecektir - ilişkiye uzun zaman önce başlamıştınız).

Eylül ayına başlarken Merkür hala Başak burcunda geriliyor ve 14 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen cesaret verici yeni ayın ertesi günü, 15 Eylül'de Merkür de yörüngesini düzenleyecek.

Mümkünse en büyük inisiyasyonlarınızı 15 Eylül sonrasına kadar bekleyin. Hayatta her şeyi kontrol edemeyiz ve eğer tıbbi bir acil durumunuz varsa ya da size sunulan sözleşmeyi imzalamadığınız takdirde bir daireyi kiralama ya da iş bulma şansınızı kaybedeceğinizden korkuyorsanız, o zaman imzalayın.

İmzayı atmadan önce sözleşmeyi bir avukata incelettiğinizden emin olun ve bu duruma düştükten sonra taahhüdünüzle ilgili fikrinizi değiştirmeniz ihtimaline karşı bir çıkış hükmünüz olduğundan emin olun.

Eylül ayına girerken büyük bir projeyi bitirmekle meşgul olacaksınız. Bu proje Ağustos sonunda, 30 Ağustos dolunayında tamamlanmış olabilir ya da en geç 4 Eylül'de tamamlanmış olacak.

Bu proje enerjinizin büyük bir kısmını almış gibi görünüyor, çünkü Satürn 30 Ağustos dolunayına yakın bir yörüngede dönüyor ve son görevinizin zorlu olduğunu gösteriyor.

Görünüşe göre gerçekten de herkesin elini taşın altına koyması gerekiyordu ancak şirketiniz personel sayısını azaltıyor ve yeni birini işe almıyor olabilir.

Ya da personel izinleri nedeniyle yeterli yardım alamamış olabilirsiniz. Masalarında çalışan personeliniz varsa, işte değil de tatilde olmayı diledikleri için biraz huysuz veya dikkatleri dağınık olabilir. Aman Tanrım! İşleri halletmek için üzerinize bu kadar çok yük binmesine şaşmamalı.

Yine de yanınızda harika gezegenler var. Merkür'ün büyük kardeşi, enerji gezegeni Mars, iki yıl sonra ilk kez geçen ay 27 Ağustos'ta Terazi burcuna girdi ve 11 Ekim'e kadar burada kalacak. Bu harika bir haber.

Mars'ın burcunuzda olması, her iki yılda bir yaklaşık altı hafta boyunca gerçekleşen büyük bir ayrıcalıktır. Mars'ın Terazi burcunda olması yeni bir girişim ya da heyecan verici bir ilişki için yola çıktığınızı gösteriyor ve planlarınız 14 Eylül'deki olumlu, yardımcı yeniay ile daha da güçlenecek.

Mars Terazi burcundayken dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, bu yüzden kendinizi biraz görünmez hissettiyseniz, artık böyle olmayacak. Mars'ın çekiciliğinizi artırdığı biliniyor ve profiliniz yükselecek.

İş yerinde, inandığınız her şeye olan tutkunuz diğerlerini sizin tarafınıza çekecek. Şimdi ektiğiniz tohumlar sizi iki yıl boyunca ileriye taşıyacak ve yol boyunca size temettü ödeyecek. Bu özel bir dönem, bu yüzden ciddiye alın - birçok yönden, şu anda sınıfın en önünde, geçit töreninin lideri ve herkesin tanımak, desteklemek ve takip etmek istediği kişisiniz.

Nisan ve Mayıs aylarındaki son tutulmalar sizi yeni bir kaynaktan para kazanma konusunda daha kararlı hale getirmiş gibi görünüyor ve görünüşe göre artık bunu buldunuz.

Eğer bulamadım diyorsanız, aramaya devam edin, çünkü yakında yeni bir kaynak bulabilirsiniz ve bulacaksınız.

Başak burcunda 14 Eylül'de gerçekleşecek yeniay size ihtiyaç duyduğunuz molayı verecek. Ayın ortası sessiz bir düşünme ve planlama zamanı olacak.

Yoğun bir sosyal program istemeyeceksiniz, bu yüzden bir hafta ara verin ve kış uykusuna yatın; bunu 14 Eylül'de Başak burcundaki yeniay gerçekleştikten sonra yapın

Ayın ikinci yarısında hayat daha iyi olacak çünkü Merkür nihayet doğrudan yörüngeye girecek ve hayatın temposunun belirgin bir şekilde arttığını hissedeceksiniz.

Neptün Güneş'e ve Yeniay'a karşı gelerek gerçekleri bulanıklaştıracak, bu nedenle büyük bir karar açıklamadan önce bir plan üzerinde düşünmek ve araştırma yapmak için bir hafta ayırın.

Ruh haliniz canlı ve iyimser olacak, her ne kadar bu duyguları ince ve sessiz bir şekilde ifade ediyor olsanız da. Bu yeniay yaratıcılığınıza enerji verecek, bu yüzden yalnız zaman geçirin ve zanaatınız üzerinde çalışın.

Bu arada, mali durumunuz iyiye gidiyor ve sürpriz bir para akışı yaşayabilirsiniz - bu yıl bir para mıknatısı olduğunuzu henüz keşfetmediyseniz, yakında keşfedeceksiniz.

Eşiniz, sürekli sevgiliniz veya alternatif olarak iş ortağınız, menajeriniz, avukatınız veya diğer yakın işbirlikçiniz 29 Eylül'deki dolunayda (artı beş gün) sizinle paylaşacak önemli haberlere sahip olacak.

İkiniz de çok yakın olduğunuz için sizi de olumlu yönde etkileyecek heyecan verici haberler olacak. Mars bu dolunaydan sorumlu olacak ve Terazi burcundaki Mars Venüs ile yakın temas halinde.

Mars ve Venüs fincan ve fincan tabağı gibi bir araya gelirler - her zaman birlikte daha iyidirler ve Venüs sadece aşk ve güzellikle değil aynı zamanda parayla da ilişkilidir.

Aileniz de aklınızda olabilir ve yine, klanınız hedefleriniz ve kararlarınızla sağlam bir şekilde uyumlu görünüyor.

Eğer bir aile üyesinden yardıma ihtiyacınız varsa, isteyin, büyük ihtimalle yardım alacaksınız. Hatta istemenize bile gerek kalmayabilir; bir ebeveyniniz doğum gününüz için size cömert, sürpriz bir çek gönderebilir ve bunu aldığınız için çok minnettar olacaksınız.

Ayrıca, bu dolunayda bir kariyer atılımıyla ilgili iyi haberler de duyabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, 29 Eylül dolunayı sürprizlerle ve mutlu durumlarla dolu.

Susan Miller Eylül 2023 Akrep Burcu Yorumu

susan-miller-akrep.jpg

y başlarken aşkı ciddiye alıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle geçirdiğiniz zamanın bir anlamı olmasını istiyorsunuz ve eğer evlenmeyi umduğunuz kişiyle çıkıyorsanız, sonraki çeşitli adımları düşünüyor olacaksınız.

Umarım partneriniz (ya da siz) yakında soruyu sorarsınız. Düşünceli, yansıtıcı bir moddasınız ve sonunda sevgilinizin ilişkinizin geleceği hakkında ne hissettiğini keşfedebilirsiniz.

Eğer partnerinizin evlilik için uygun olmadığını düşünüyorsanız ve hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, ayrılmaya karar verebilirsiniz.

Şu anda güçlü bir amaç duygusuyla yaşıyorsunuz, bu nedenle ayrılmak size hedeflerinizle daha uyumlu ve sizi duygusal olarak destekleyecek biriyle tanışma fırsatı verecektir.

Alternatif olarak, eğer bir çocuğunuz varsa, ona özel dersler aldırarak, oyun randevuları için çocukları davet ederek daha fazla arkadaş edinmesine yardımcı olarak veya boşanma aşamasındaysanız çocuğunuzu güvenli bir evle korumanın yollarını bularak ona en iyi nasıl yardımcı olabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz.

Mars perde arkasındaki on ikinci evinizdeyken, alternatif olarak (veya ek olarak), meyve vermek üzere olan yaratıcı veya girişimci bir projeyle uğraşmaktan memnun olabilirsiniz.

Eğer 30 Ağustos dolunayı (4 Eylül'e kadar etkili) sizi bu şekilde etkileyebilirse, çok çalışma ve projenizi pırıl pırıl olana kadar parlatma kararlılığına sahip olacaksınız.

Yeniay 14 Eylül'de gerçekleştikten sonra hayat sosyal açıdan daha canlı hale gelecek. Arkadaşlarınız sizi etkinliklerine katılmaya davet edecek ve sosyal takviminizin heyecan verici seçeneklerle dolduğunu göreceksiniz.

Merkür nihayet yeni ayın ertesi günü, 15 Eylül'de direkt konuma geçecek. Bu, havada bir enerji patlaması hissedeceğinize ve yeni sezonu coşkuyla karşılamaya hevesli olacağınıza dair kesin bir işarettir.

Takip eden günlerden birinde, nüfuzlu ve başarılı kişilerin katıldığı oldukça özel bir kıyafet partisine davet edilebilirsiniz. Sohbet ilgi çekici olacak ve insanlar sıcak ve misafirperver olacak.

Eğer açık olur ve tavsiye isterseniz, tanıştığınız bir kişi uzun zamandır kurduğunuz bir hayale nasıl ulaşabileceğiniz konusunda iyi bir fikre sahip olabilir. Görünüşe göre bu yeni arkadaşlığı geliştirmek isteyeceksiniz.

Ay sonuna yaklaşırken, ofiste tüm hızınızla çalışıyor olacaksınız. Önemli bir projenin detaylarını gözden geçireceğiniz anlaşılıyor. Bu ödevin muhtemelen 29 Eylül'deki dolunaydan sonraki dört gün içinde müşteriye veya patronunuza gönderilmesi gerekecek.

Bu dolunay iyi açılara sahip, müşteriniz veya patronunuz çabanızdan memnun ve hevesli olacak, bu yüzden haklı olarak gurur duyacağınıza şüphe yok.

Bu dolunay son derece orijinal, benzersiz projelere ekstra övgü getirecek, çünkü dolunay mucitlerin burcu olan Koç'ta olacak.

Alternatif olarak, ay sonuna doğru kendi işinizin kapılarını açıyor olabilirsiniz ve eğer öyleyse, bunu yapmak için doğru zamanı seçtiniz.

Dolunayın düşeceği altıncı eviniz aynı zamanda sağlığınızı da yönetir, bu nedenle güçlü kalmanız ve soğuk algınlığı ve gripten kaçınmak için elinizden geleni yapmanız zorunlu olacaktır.

Ofiste parlamak ve aynı zamanda sosyal hayatınızı genişletmek için size her türlü fırsat veriliyor. Hastalığın sizi aşağı çekmesine izin vermeyin - bu zaman çok görkemli!

Susan Miller Eylül 2023 Yay Burcu Yorumu

susan-miller-yay.jpg

Eylül ayına başlarken evinizi, başka bir mülkü veya bir aile üyesini düşünüyor olacaksınız. Satürn Ay'la kavuşum yapacak ve bu da mülkünüz için para harcayacağınızı veya yeni bir yere taşınacağınızı gösteriyor.

Alternatif olarak, bir tatil evi kiralıyor olabilirsiniz. Eylül ayının başında, ev ve aile tüm konsantrasyonunuzu alacak.

Birçok Yay burcu insanı, Neptün'ün haritanızda ev ve mülkle ilgili bu dördüncü evde bulunması nedeniyle su hasarıyla başa çıkmaya çalışıyor.

Neptün, bu gezegen 2011 yılında Balık burcuna girdiğinden beri birçok Yay'ın mülküne ve hayatına zarar verdi. Neptün'ün Balık burcunda olması ve aynı zamanda Balık burcunu yönetmesi, eylemlerini daha da güçlendirdi.

Eviniz için toplayabildiğiniz kadar su hasarı ve sel sigortası yaptırmanız akıllıca olacaktır. Sel sigortası bir ev sahibinin poliçesinin normal bir parçası değildir, bu nedenle bir eklenti istemeniz gerekir.

Birçok sigorta şirketi sel ve diğer su hasarları için sigorta eklemeyi reddediyor, bu nedenle biraz araştırma yapmanız gerekebilir.

Neptün Balık burcundan ayrıldıktan sonra, Neptün'ün Güneş'in etrafında dönmesi 168 yıl sürdüğünden, bu gezegen sizin yaşamınız boyunca Balık burcuna geri dönmeyecektir.

Neptün'ün Balık burcundan kalıcı olarak ayrılması ve Ocak 2026'da Koç burcuna girmesi bekleniyor.

Ayın başında, 30 Ağustos'taki dolunay nedeniyle eviniz veya diğer mülkleriniz odak noktanız değilse, 4 Eylül'e kadar etkili olacak şekilde, muhtemelen bir aile üyesini düşünüyor olacaksınız.

Ay bir kadına işaret ediyor; annenize, yetişkin kızınıza, kız kardeşinize veya sevdiğiniz başka bir kadın akrabanıza yardım etmeye çalışıyor olabilirsiniz.

Dolunaylar hızlı hareket etmeyi gerektirir, bu nedenle harekete geçecek, durumu çözecek ve yolunuza devam edeceksiniz gibi görünüyor.

Merkür 23 Ağustos'tan kalan gerilemesini sürdürecek, bu nedenle işlerin yavaş ilerlediğini göreceksiniz. Önce başkalarından nihai onaylarını almanız gereken VIP kişilere ulaşamamaktan yakınmayın; büyük ihtimalle nihai karar merciiyle muhatap değilsinizdir.

Evet ya da hayır deme gücüne sahip kişiyle konuşuyor olsanız bile, gecikmeler size fayda sağlayacaktır. Merkür 15 Eylül'de düz harekete geçtiğinde eski haline dönecek.

Bu iyi bir zamanlama çünkü 14 Eylül'de altı ay boyunca profesyonel onuncu evinizde etkili olacak muhteşem bir yeni ay meydana gelecek.

Ancak Başak burcundaki bu yeniayın, gerçekleştikten sonraki iki hafta içinde, yani bu ayın ikinci yarısında en güçlü olacağını unutmayın.

Bu yeni ay muhteşem, yılın en iyilerinden biri ve eğer hırslıysanız, bu ışıltılı yeni ay kariyerinizde daha yükseklere tırmanmak için fırsatlar ortaya çıkaracak. Üzerinize düşeni yapmanız ve bu açıklıkları aramanız gerekecek, ancak bunu yaparsanız, bu yeni ay sizin iyilik periniz olacak.

Bu yeniay özeldir çünkü haritanızın en tepe noktasında gerçekleşecek ve Boğa burcundaki Uranüs (sürpriz) ile yakın temas halinde olacak, günlük görevlerinizin güneş altıncı evi.

Bu yeniay aynı zamanda Oğlak burcundaki Pluto ile, yani kazanç evinizle de mükemmel bir iletişim içinde olacak. Bu da sıkı çalışmanız ve iş yerinde artan itibarınız sayesinde düzenli bir meblağ kazanacağınızı gösteriyor.

Başka bir deyişle, sıkı çalışmanız artı artan itibarınız ve sürekli olarak iyi performansınız cömert bir tazminat almanızı sağlayacaktır.

Bu mantıklı görünüyor, ancak hayat her zaman adil değildir ve harika bir iş yapmak her zaman daha fazla paraya yol açmaz. Ancak sizin için öyle.

Ay sonunda, 29 Eylül'de Koç burcunda gerçekleşen ve gerçek aşkın beşinci evini aydınlatan büyük, hassas dolunay sayesinde romantizm havada uçuşacak.

Daha yakından tanımak isteyeceğiniz yeni biriyle tanışabilirsiniz. Yaklaşan heyecan verici bir olay hakkında konuşuyor olmanız da mümkündür.

Bu, büyük bir kutlama partisi ya da eğlenceli bir kongre gibi birçok insanı ilgilendiren ve katılmayı dört gözle beklediğiniz bir şey olabilir. Çocuklar ve romantizmle ilgili konular öne çıkacak.

Aynı zamanda, 29 Eylül'deki aynı dolunayda, artı beş gün içinde tasarladığınız ve öncülük ettiğiniz yaratıcı bir projeyi ortaya çıkarmaya hazır olabilirsiniz.

Eğer öyleyse, bu projenin tacınızdaki bir mücevhere dönüştüğünü göreceksiniz, çünkü çok iyi karşılanacak ve diğerleri sizi yeni bir ışıkta görecek - sizi izlenmesi gerekenlerin kısa listesine koyacak, çünkü gelecekte daha da büyük başarılar elde etmeniz muhtemel.

Susan Miller Eylül 2023 Oğlak Burcu Yorumu

susan-miller-oglak.jpg

Bir Oğlak olarak kariyerinizde ilerlemeyi çok önemsediğiniz bilinir ve bu amaçla sürekli olarak sıkı ve akıllıca çalışırsınız.

İstikrarlı bir ilerleme görmeyi beklemeniz mantıklıdır, ancak son iki aydır planlarınız gecikmelere takıldı ve VIP'lerin kararsızlığı ile birlikte genel olarak düşük verimlilik getiren genel bir hareket eksikliği ile engellendi.

Sinir bozucuydu ama bunun nedeni güneş sistemimizdeki sekiz gezegenden yedisinin geri harekette olmasıydı.

Gerileyen bu yedi gezegen arasında, Dünya'ya yakın yörüngede döndükleri için gerilediklerinde bizi en çok etkileyen üç gezegenden ikisi -Venüs ve Merkür- vardı.

(Mars, Dünya'ya yakın yörüngede dönen üçüncü gezegendir, ancak Mars neyse ki gerilememektedir - sekiz gezegenden iyi işleyen tek gezegen).

Oğlak burcunun sembolü olan küçük Keçi, aynı yukarı doğru yolu izlemeye çalışan diğer hayvanları geçerek çevik bir şekilde dağın en tepesine tırmanıyor.

Dağın tepesindeki şiddetli rüzgârların bitki örtüsünün büyümesini engellediği ağaç sınırının üst tarafındaki korkutucu dar patikaları tırmanmak için yeteneğiniz ve arzunuz var.

Hava gittikçe incelir ve sadece birkaç kişi zirveye ulaşabilir. Kararlılığınız sizi ateşler ve bu yüzden başkaları başaramazken siz başarırsınız.

Bu ay daha iyi bir işe doğru ilerlemek için şevkle ateşleneceksiniz. Harekete geçmek için doğru zaman olduğunu hissediyorsunuz ve öyle de, ancak birkaç engelle karşılaşacağınız için temkinli ve akıllı olmanız da gerekecek.

Mars şu anda Terazi burcunda, haritanızın en tepe noktasında, prestijli onuncu onur, ödül ve başarı evinizi parlak bir ışıkla dolduruyor.

Son iki yıldır ilk kez Mars ilerlemenize yardımcı olmak için mükemmel bir konumda bulunuyor. Geçen ay 27 Ağustos'ta haritanızın bu alanına giren Mars, önümüzdeki ay 11 Ekim'e kadar burada kalacak.

Mars yüksek enerjili bir gezegendir, bu nedenle bu altı haftadan fazla sürede profesyonel anlamda muazzam bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

İronik bir şekilde, gelecek ay 14 Ekim'de aynı kariyer sektöründe bir yeni ay belirecek ve size daha fazla yardımcı olacak.

Kariyerinizi yöneten Venüs'ün konumuna bakılırsa, baktığınız herhangi bir iş ağır sorumluluk gerektiren bir iş olacaktır.

22 Temmuz'dan 3 Eylül'e kadar Venüs gerileyecekti, bu nedenle bir iş görüşmesi yapıyorsanız ya da güçlü bir kişiyle görüşmek için kapıdan içeri adımınızı atmayı umuyorsanız, süreç zordu.

İşler şimdi daha iyi olacak, ancak istediğiniz işi almak için düğmelerinizi iliklemeniz ve organize olmanız gerekecek, çünkü rekabet sert olacak.

Bu sizi hiçbir zaman caydırmadı. Planınıza sadık kalın sevgili Oğlak; istediğiniz işi kazanmak için birçok destekleyici gezegene sahipsiniz.

Yeni işiniz için görüşmelere başlamadan ya da terfi almak için uğraşmadan önce, tatil için izin almayı düşünüyor olabilirsiniz.

Özellikle 30 Ağustos'taki dolunay, 4 Eylül'e kadar etkili olacak ve sizi tatile çıkmaya teşvik edecek. Ancak Satürn bu dolunaya kavuşum yapıyor ve Satürn sizin yöneticiniz, bu nedenle çıkacağınız seyahatte tamamlamanız gereken bir hedefiniz ya da gitmeden önce tamamlamanız gereken bir işiniz olabilir.

Eğer gidecekseniz, hızlı seyahatiniz evden çok uzakta olmayacak ve muhtemelen suya yakın bir yere olacaktır.

Ayın başında bir sözleşme görüşmesi yapıyorsanız, acele etmeyin. Anlaşmaya varmak yavaş bir süreç olacağı için başka seçeneğiniz olmayabilir, bu nedenle sabırlı olun.

Gecikmeler size fayda sağlayacaktır. Tüm sözleşmeleri yöneten Merkür geçen ay 23 Ağustos'ta gerilemeye başladı ve 15 Eylül'de düzelecek.

Bu da Eylül ayının ikinci yarısının müzakere etmek ve imzalamak için çok daha iyi bir zaman olacağı anlamına geliyor (25 Eylül imzalamak için ideal bir gün olacaktır).

Merkür gerilemesi sırasında (15 Eylül'den önce) acele eder ve imzalarsanız, daha sonra bu anlaşmayı yaptığınıza pişman olabilirsiniz.

İmzalamadığınız takdirde fırsatı kaybedeceğinizden endişe ediyorsanız, o zaman imzalayın, ancak daha sonra anlaşmanın sizin için tehlike yaratan veya adil olmayan kısımları olduğunu keşfedebileceğinizi unutmayın.

Merkür gerilerken imza attığınızda, durumu beklediğinizden daha erken terk etmeyi seçebilirsiniz. İmzalamadığınız takdirde teklifi kaybedecekseniz, ileride tekrar bir hamle yapmak için planlar yapın.

Seyahat etmek için 14 Eylül'deki yeniay daha iyi bir zaman olacak ve daha uzaklara seyahat edecekmişsiniz gibi görünüyor.

Eğer iş için gidiyorsanız, seyahatin karlı olduğunu göreceksiniz. Ya da sevdiğiniz kişiyle bir seyahat planlayabilirsiniz - sihirli bir şekilde romantik ve gençleşmek için harika bir yol olabilir.

Her türlü uluslararası ilişki de 14 Eylül yeniayından sonra parlayacak. Eğer fikir, mal veya hizmet ithalatı veya ihracatı ile uğraşıyorsanız, işleriniz canlı olabilir.

Göçmenlik, pasaport, vatandaşlık, ikamet ve vize konuları iyi bir başlangıç yapacak. Bu yeniay, Güneş'e ve yeniaya da muhteşem bir ışın gönderecek olan göksel üçgen konumundaki Uranüs'ten altın ışınlar alacak, böylece heyecan verici beklenmedik bir atılım elde edebilirsiniz.

Diğer kazanç alanları: yazma veya konuşmayla ilgili konular (yayıncılık ve yayıncılık), yüksek eğitim ve hukuk sistemi.

Seyahate çıkmayı planlıyorsanız, seyahat ve entelektüel konuları (sözleşmeler gibi) yöneten gezegen Merkür, Satürn'le karşıt açı yapacak, bu nedenle yola çıkmadan önce işinizi (veya bir müzakereyi) bitirmeniz gerekebilir.

Eviniz ve aileniz, ayın sonlarında 29 Eylül'de gerçekleşecek dolunayda beş gün boyunca tüm dikkatinizi vermenizi gerektirecek.

Taşınıyor, tadilat yapıyor, onarım yapıyor ya da bir mobilya teslimatı alıyor olabilirsiniz. Düşündüğünüz konu ne olursa olsun -ev, sahip olduğunuz, kiraladığınız ya da satmak veya satın almak istediğiniz diğer mülkler veya bir aile üyesine yardımınızla ilgili- şanslı olacaksınız.

Olaylar 29 Eylül dolunayında doruğa ulaşacak ve bu tarihten sonraki beş gün içinde sona erecek. Masrafları karşılamak için paraya ihtiyacınız varsa, bankacınızdan, bir risk sermayedarından veya ailenizden fon bulmak için görünümünüz mükemmel.

Susan Miller Eylül 2023 Kova Burcu Yorumu

susan-miller-kova.jpg

ylül ayına girerken kendinizi para konusunda sıkışmış hissediyor olabilirsiniz. Bunun sorumlusu 30 Ağustos'ta gerçekleşen ve ikinci gelir, birikim ve mülkiyet evinize düşen dolunay olabilir.

Hızlı bir şekilde yapmanız gereken bir ödemeyi zaten biliyor olabilirsiniz, ancak bununla başa çıkmak zor olabilir.

Bu ödemeyi henüz bilmiyorsanız, tüm dolunaylar göründükleri günden beş gün sonrasına kadar uzanır, bu nedenle ödemenin en geç 4 Eylül'de yapılması gerekir.

Eşiniz, temsilciniz ya da iş ortağınız size pek yardımcı olamayacak çünkü Venüs Uranüs'e sert bir açı yapacak.

Neptün Mars'a karşıt açı yaparak finansal konuları bulanıklaştıracak ve sizi belirsizlik hissiyle baş başa bırakacak.

Finansal bir durumla ilgili tüm gerçekleri bilmemek çıldırtıcı olabilir, ancak sabırlı olun; yakında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Merkür geçen ay 23 Ağustos'tan itibaren gerilemeye başladı ve 15 Eylül'e kadar geri yoluna devam edecek.

Bu durum işleri normalden daha karmaşık hale getiriyor çünkü Merkür gerilemesi işleri yavaşlatsa da, Merkür bu kez kendi burcu olan Başak'ta geriliyor, bu nedenle Merkür'ün sersemletici etkileri daha da güçlü. Önemli hiçbir şey 15 Eylül sonrasına kadar karara bağlanamaz.

Neyse ki, bir gün önce, 14 Eylül Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşen görkemli yeniay, daha fazla para kazanmanın yollarını bulma arayışınızda size yardımcı olacak.

Her türlü finansal pazarlık muazzam bir şekilde gelişecek. İki aydır altında çalıştığınız ağır bulut örtüsü kalkacak ve net bir iletişim için açık bir yol bırakacak.

Boşanma gibi mal paylaşımı gerektiren bir konu da dahil olmak üzere, parayla ilgili herhangi bir görüşmenin ortasındaysanız, muhtemelen olayların gidişatından memnun kalacaksınız.

Yine de beklentilerinizi makul tutun, çünkü Satürn Merkür'le karşı karşıya gelecek, bu nedenle sözleşme veya müzakerenin her noktası iyice tartışılacak ve büyüteç altına alınacaktır.

Şanslı Jüpiter şu anda emlak, mülk, ev ve aile ile ilgili dördüncü evinizde, bu nedenle bu konulardan biri üzerinde çalışıyorsanız, işler özellikle iyi gidecektir.

Aslında, bu alan diğer daha zorlu yönlerden neredeyse habersiz olacak. Gerçekten de, ev, mülk ve aile bu yıl sizin için şanslı ve 25 Mayıs 2024'e kadar da öyle olmaya devam edecek.

Eğer bir pazarlık içindeyseniz, 29 Eylül'deki dolunaydan sonraki beş gün içinde nihai bir anlaşmaya varabilirsiniz.

Dolunaylar meseleleri sona erdirir, bu yüzden görüşmeleri sonlandırmak için olası bir tarih olarak bu tarihe doğru çalışın.

Merkür iyi şans getiren Jüpiter ile mükemmel bir iletişim içinde olacak, yani bu olabildiğince iyi! Özellikle bir kontak imzalamak için ne harika bir gün; bundan daha iyisi olamaz!

Aynı dolunayda, 29 Eylül'de, seyahat etmek için can atıyor olacaksınız ve kısa bir hafta sonu gezisi bile sizi tazeleyecektir.

Mars ve Venüs senkronize olacak; bu da eğlence, boş zaman, lüks, iyi yemek ve sohbetin ön plana çıkacağı olası romantik bir zamanın hoş bir göstergesi.

Venüs 22 Temmuz'dan bu yana karşıt burcunuz Aslan'da, ortaklık sektörünüzde zayıf geri harekette bulunuyordu ve bu ay 3 Eylül'de direkt hale geçecek.

Romantik bir sevgiliniz hala düşündüğünüz finansal bir ikilem konusunda pek yardımcı olamasa da, en azından bundan sonra ilişkiniz daha tatlı ve yakın olacak.

Romantik bir kaçamak yerine seyahatinizin çocuklarınıza ve/veya ebeveynlerinize kaliteli zaman ayırmak için mükemmel bir zaman olacağına karar verirseniz, bu da mümkün olabilir ve son derece iyi geçecektir.

İlgili herkes tüm ilginizi takdir edecektir. Seyahatinizin nedeni ne olursa olsun, Eylül ayını büyük bir kırmızı kurdele ile tamamlamış olacaksınız.

Susan Miller Eylül 2023 Balık Burcu Yorumu

susan-miller-balik.jpg

Hayatınızdaki ek sorumlulukları kabul ediyorsunuz ancak 30 Ağustos hafta sonu Balık burcundaki dolunay sizi bunalmış hissettirebilir.

Hayatta her şeyin ne zaman kalkacağını ve hayatın ne zaman kolaylaşacağını bilemeyiz. Yorgun olduğunuzda dünyanın ağırlığı daha ağır görünür, bu nedenle dolunayın azalacağı süre boyunca (4 Eylül'e kadar) kendinize huzur, sessizlik ve yavaş, rahat bir program hediye edin.

Hayattaki eğlencenin çoğunu sağlayan Venüs, 22 Temmuz'dan itibaren geri giderken gücü azaldı, ancak Venüs 3 Eylül'de direkt hale gelecek ve ardından Venüs her geçen gün daha da güçlenecek.

Eğer geçtiğimiz birkaç hafta boyunca hayat cansız göründüyse, artık nedenini biliyorsunuz (uykulu bir Venüs'ü suçlayın), ancak işler yakında daha iyiye doğru gözle görülür bir şekilde değişecek.

Gerçekten de, ister bekar ister evli olun, daha fazla eğlence ve aşk yolda.

Yakın bir ilişki söz konusu olduğunda, gözünüz 14 Eylül'de Başak burcundaki yeniayda ve onu takip eden haftalarda olsun.

Bu yeni ay, aşkta ya da işte kararlı bir partnerle etkileşimlerinizi başlatmak ve geliştirmek için bir hediye olacaktır.

Eğer yeni ve ciddi bir birlikteliğe başlıyorsanız, anlaşmanızda (iş sözleşmesi ya da evlilik öncesi anlaşma) düzeltilmesi gereken birkaç madde olduğunu fark edebilirsiniz.

Bunu çözmek zaman alacaktır, bu nedenle avukatınızın sizin için pazarlık yapmasına aracılık etmesini sağlayın.

Şans gezegeni Jüpiter şu anda üçüncü iletişim evinizde olduğundan, anlaşmanızı zarif bir şekilde açıklığa kavuşturmak için mükemmel kelimeleri bulacaksınız.

Bu 14 Eylül yeni ayı oldukça özel. Başak burcundaki Güneş ve yeniay doğrudan iletişim, seyahat ve sözleşme eviniz Boğa burcundaki Uranüs'e ve arkadaşlık eviniz Oğlak burcundaki Plüton'a bağlanarak altın bir uyum üçgeni oluşturacak.

Tüm bu mutlu gök cisimleri seyahat, arkadaşlar ve eğer varsa romantik partneriniz aracılığıyla size neşe getirmek için birlikte çalışacak.

Yeni bir proje üzerinde bir uzmanla çalışıyorsanız, kısmen iletişimin sıcak ve net olması nedeniyle işler son derece iyi gidecektir. Yeniaylar önümüzdeki haftalarda yeni deneyimlere kapı açacak.

Ayrıca ruhunuzu tazelemek ve yenilemek için hızlı bir spontane hafta sonu kaçamağı yapma fırsatınız olacak.

Bu ay güçlü bir şekilde paraya odaklanan başka bir tema ortaya çıkacak.

İşinizi geliştirmek için yatırım yapmayı planlıyor, yeni bir iş kuruyor ya da gayrimenkul satın almayı düşünüyor olabilirsiniz.

Evinizde büyük bir tadilata başlamak üzere olabilirsiniz ya da çocuğunuzun eğitimine yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız olabilir.

Yeniay (14 Eylül) ve Merkür direkt hale gelene kadar (15 Eylül ve sonrası) sözleşme imzalamayın ya da yeni bir şeye başlamayın.

18 Eylül Pazartesi ve 19 Eylül Salı bu projelerden herhangi birine başlamak için muhteşem günler ve kağıtları imzalamak için 25 Eylül'ün üstüne yoktur.

Mars şu anda finansal sekizinci eviniz olan Terazi burcunda, bu nedenle bir bankacıyla kredi veya ipotek hakkında konuşuyor olmanız muhtemel.

Mars geçen ayın sonlarında 27 Ağustos'ta haritanızın bu bölümüne girdi ve 11 Ekim'e kadar Terazi burcunda kalacak.

Bu dönem yüksek harcamalar yapmanızın muhtemel olduğu masraflı bir dönem olacak, ancak belki de bunu planlamışsınızdır, bu yüzden para iyi harcanacaktır.

Merkür'ün 23 Ağustos'tan beri hala geri gittiğini ancak 15 Eylül'de düzeleceğini unutmayın. Bu tarihten sonrasına kadar hiçbir şey imzalamayın.

Bir başka finansal an da 29 Eylül'de girişimci Koç burcundaki dolunayda ortaya çıkacak ve ikinci gelir evinizi vurgulayacak.

Plüton bu dolunaya güzel bir açı yapacak ve bir arkadaşınızın bahşişi ya da tanıştırması sayesinde para kazanma fırsatının ortaya çıkacağını gösterecek.

Mars bu dolunayda kilit gezegen olacak ve Mars'ın altıncı günlük iş projeleri evinizdeki Venüs'e verdiği sinyal, banka hesabınıza hoş bir ek para getirebilecek yeni bir görevin gelmek üzere olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Susan Miller'in Astrology Zone sayfasındaki yazılarından derlenmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.