Bazı şeyler paylaşıldıkça değer kazanır

Bazı şeyler paylaşıldıkça değer kazanır

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, önümüzdeki günlerde açılacak olan Bilgi Evi için 21 Mart-31 Mayıs 2011 tarihleri arasında, “Kitap Toplama Kampanyası” ...

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, önümüzdeki günlerde açılacak olan Bilgi Evi için 21 Mart-31 Mayıs 2011 tarihleri arasında, “Kitap Toplama Kampanyası”  ve “Bilgisayar Bağışı Kampanyası” başlatıldı.

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu konuyla ilgili olarak; “Özellikle öğrencilerin, sağlıksız kafe ortamlarından çekilip, çalışmalarını modern teknolojiyle donatılmış, güvenli ortamlarda ve aynı zamanda bütçelerine zarar vermeden ücretsiz olarak yapabilmeleri amaç edinilerek hazırlanacak olan Bilgi Evi, Bolu’ya ışık kaynağı olacaktır. Böylece çocuklar bilgiye ulaşacak, kendini geliştirecek ve boş zamanlarını değerlendirecekler. Bilgisayara, internete ve kütüphanelere ulaşma zorluğunu Bilgi Evi aracılığı ile aşıp, kitap okuma alışkanlığı kazanacaklar. Bizler de kültürel ve sosyal hayatın gelişmesine yardımcı olmak için çocuklara bu doğrultuda rehberlik etmeye ve onları yönlendirmeye çalışacağız.Bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmek için ihtiyaç duyduğumuz kitap ve bilgisayar sıkıntısını, Bolulu hayırsever vatandaşların bağışlarıyla kapatmayı umuyoruz. Bu bağlamda her türlü roman, hikâye, sınavlara hazırlık kitaplarını, ansiklopedileri ve kullanılabilir durumdaki tüm bilgisayarları kabul ediyoruz. Bağışlar Katlı Otopark altındaki, Bolu Belediye Başkanlığı Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü İmarethane Sosyal Tesisi’ne yapılacaktır. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bilgi almak amacıyla ulaşmak isteyenler için telefon numarası 217 25 15’tir. Umarım herkes sesimize kulak verip kitaplarını ve bilgisayarlarını bizimle paylaşır. Nitekim bazı şeyler paylaşıldıkça değer kazanır.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.