Belediye Düğün Salonu’nun İhalesi 1 Şubat'ta yapılacak

Belediye Düğün Salonu’nun İhalesi 1 Şubat'ta yapılacak

Mülkiyeti Belediye’ye ait olan Belediye Düğün Salonu açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiralanacak. 1 Şubat’ta yapılacak olan ihale saat 15.30’da Bolu Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak.   Bolu...

Mülkiyeti Belediye’ye ait olan Belediye Düğün Salonu açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiralanacak. 1 Şubat’ta yapılacak olan ihale saat 15.30’da Bolu Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak.

 

Bolu belediyesinden yapılan açıklamada Muhammen bir aylık kira bedelinin 4.500.00 TL. olan iş yerinin 3 yıllık kira bedelinin 162.000.00 TL. Olduğu   % 3 geçici teminat miktarının ise 4.860.00 TL olduğu açıklandı. İhaleye katılacakların %3 geçici teminat miktarı 4.860.00 TL’yi ihale tarihi olan 01.02.2011 Salı günü saat:14.00 ‘e kadar Belediye Veznelerine yatırmaları gerekiyor. İhaleye katılmak isteyen isteklilerin şu belgeleri teslim etmeleri gerekiyor; “Kanuni İkametgâh ve Tebligat adresini gösterir belge, vekâleten katılanlar için noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri, geçici teminat belgesi, vergi dairesinden borcu olmadığına dair alınmış belge, oda kayıt belgesi, Bolu Belediyesi’ne borcu olmadığına dair alınmış belge, Sosyal Güvenlik Kurumu’na borcu olmadığına dair alınmış belge, şartname bedeline ilişkin 300 TL.’si ödendiğine dair makbuz.”  İhaleye katılacaklar istenilen belgelerin koyulduğu zarflarını 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/c maddesinde belirtilen Açık Teklif usulüne göre hazırlamaları ve en geç ihale günü saat 14.00 ye kadar Mali Hizmetler Müdürlüğüne vermeleri gerekiyor. İhaleye ait şartnameler mesai saatleri içerisinde 300 TL. Karşılığında Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.