Belediye’den yana sıkıntımız var

Belediye’den yana sıkıntımız var

Cumhuriyet Halk Parti’li Belediye Meclis Üyeleri, Köroğlu Gazeteciler Cemiyetine (KGC) bir ziyaret gerçekleştirdiler. Belediye Meclis toplantılarına, basının ilgisiz kaldığından yakınan üyeler, KGC Başkanı H. Hüseyin...

Cumhuriyet Halk Parti’li Belediye Meclis Üyeleri, Köroğlu Gazeteciler Cemiyetine (KGC) bir ziyaret gerçekleştirdiler. Belediye Meclis toplantılarına, basının ilgisiz kaldığından yakınan üyeler, KGC Başkanı H. Hüseyin Aykan’dan bu konuda destek istediler.

 

CHP’li belediye meclis üyeleri KGC’ye bir ziyaret yaptılar. Ziyarete CHP’li Belediye Meclis Üyelerinden, Cahit Görüş, Erhan Beykoz, Hakan Özmen, Hüseyin Ekrem Sezer, Yener Bandakçıoğlu, Hakkı Özgüneylioğlu, Naci Yörük, Naci Yılmaz ve Tülay Ertozan katıldı. Belediye Meclis toplantılarında Belediyenin CHP’li Meclis Üyelerini yok saydıklarını belirten üyeler, bu sıkıntının basın tarafından takip edilmesini ve basının meclis toplantılarına katılmalarını rica ettiler. Meclisteki çalışmaların hepsinde yer aldıklarını dile getiren CHP’li meclis üyeleri, üyelerin çoğunluklu olarak AKP’den olduğu için kendilerinin söyledikleri şeylerin kabul edilmediğini vurguladılar. Belediye basın bürosunun, CHP üyelerine medyada yer vermediğini ve CHP’li üyelerinin konuşmalarının belediye basın bürosu tarafından sansür edildiğini vurgulayan üyeler, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ında meclis toplantılarına katılmayan üyeleri oy çoğunluğuyla komisyonlara seçtirdiğinin altını çizdiler.

Kendi seslerinin vatandaşa duyurulmadığına dikkat çeken üyeler, bu konu hakkında KGC Başkanı H. Hüseyin Aykan’dan yardım istediler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.