Bolu aşkı sınır tanımıyor

Bolu aşkı sınır tanımıyor

Cumartesi akşamı Ankara Polis evinde Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesinin yemeği yapıldı. Yemeğe Bolu’dan Vali Yardımcısı Zeki Karaca, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek,...

Cumartesi akşamı Ankara Polis evinde Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesinin yemeği yapıldı. Yemeğe Bolu’dan Vali Yardımcısı Zeki Karaca, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Ak Parti Bolu Milletvekili aday adayı Ali Ercoşkun, Gerede belediye Başkanı Ömer Baygın, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Mengen Belediye Başkanı Osman Eraslan, Bolu Emekli subaylar Derneği Başkanı Ahmet Yamaner başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

 

Cevat Alpaslan’ın vefatı sonrası Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara şubesinin başkanı olan Özer Özcan ve yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları çalışmalar meyvesini vermeye başladı. Ankara’daki yemeğe yaklaşık 200 kişinin gelmesi ve Bolu’dan katılımın beklenenin çok üzerinde olması Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara şubesinin yarınlara güvenle bakmasına neden oldu. Yemekte açılış konuşmasını Leyla Gündez Büyükeren yaptı. Daha sonra konuşmasını yapmak üzere davet edilen 1. sınıf emniyet Müdürü İrfan Bayar bu tip salonların yakında Bolululara az geleceğini söyleyerek katılımın üst seviyede olmasından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şube Başkanı Özer Özcan’da konuşmasında, Boluluların birlik olma yolunda hızla ilerlediğini vurgulayarak; “Biz bir bütünüz, Bolulu olmaktan, Bolu’da doğmaktan son derece onurluyum. Katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Gecede Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Vali Yardımcısı Zeki Karaca’da davetlilere yönelik olarak kısa konuşmalar yaptılar. Geceye Yargıç İdris Çobanoğlu, A.İ.B.Ü. Kurucu Rektörü Prof. Dr. Kemal Güçlüol, İş adamı Mehmet Bilgin, Hazine Uzmanı Uğur Salih Uçar, Turhan Bulut, Fatih Günay gibi çok sayıda isim katıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.