Bolu bir sürprize gebe

Bolu bir sürprize gebe

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Dr. Murat Yapıcı  beraberindeki heyetle il merkezindeki ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Cumhuriyet ve İsmetpaşa Caddeleri esnaflarına seçim çalışmalarını...

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Dr. Murat Yapıcı  beraberindeki heyetle il merkezindeki ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Cumhuriyet ve İsmetpaşa Caddeleri esnaflarına seçim çalışmalarını anlatan Yapıcı, esnafın sorunlarını dinledi.

Cumhuriyet Caddesini gezen MHP Bolu Milletvekili Adayı Murat Yapıcı ile birlikte ziyaretlere Milletvekili Adayı Mehmet Faruk Yazgan, MHP İl Başkanı Sabri Şatıroğlu ve Merkez İlçe Başkanı Kemal Koç ve parti yöneticileri de katıldı. Yapıcı’yı iplikçi dükkanına konuk eden bir esnaf sorunlarını dile getirdi. Yapıcı “Burada önemli olan sesimizi yükseltmek, hakkımızı aramak ve seçimlerde de hesap sormak. Seçimlerde oylarımız ile hesap sormaz isek bunlar katlanarak üzerimize daha da gelecek. Oylarımızla bu işi çözmemiz lazım.” Dedi. Bunun üzerine bir vatandaş eşini işaret ederek “ Sabah eşim bu seçimlerde bir sürpriz olabilir demişti. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” şeklinde ki sorusuna yanıt veren Yapıcı “Türkiye’de genel bir değişim gözleniyor. Türkiye bir sürprize gebe, Bolu bir sürprize gebe. Bolu’ da vatandaşlarımız doğruları görüyor. Senin bu tespitlerini köy köy, ev ev gezmelerimde görüyorum. Ben Bolu’yu biliyorum, gitmediğim yer yok.  Bolu’da herkes aynı tespitlerde bulunuyor, kendisini kimin en iyi temsil edeceğini biliyor. Bu iktidardan seçimlerde oyla hesap soracağını söylüyor. Türkiye’nin ve Bolu’nun geleceğine umutla bakıyor. Siz hiç merak etmeyin. Bakmayın siz doğudan, güneydoğudan, imralı’dan tehditler yağdırılmasına, Türkiye’nin geleceği aydınlık. Türkiye bunlara pabuç bırakmaz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük devlettir, bunları halledecek güce ve altyapıya sahiptir.  Türkiye’de kardeşliği ve barışı tesis edecek gene biziz. Terörü bitirecek gene bizi. Ülkeyi aydınlığa çıkaracak, ekonomiyi düzeltecek, bu devletin bozulan çarklarını tamir edecek gene biziz. Gönlünüz rahat olsun. Hayırlı kazançlarınız olsun” diyerek gezisine devam etti. MHP’lilerin bir sonraki durakları ilimizin en işlek caddelerinden biri olan İsmetpaşa Caddesi oldu. Seçimde “2011 MHP Seçim Beyannamesi-100 SÖZ” başlıklı broşür dağıtan Yapıcı ve beraberindekiler, vatandaşın oyunu istediler. Caddeyi boyan boya gezen partililer, halkın kendilerine gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını beyan ettiler. Avize satan esnafla sohbeti esnasında Yapıcı; AKP amblemini kastederek “Ampuller çok yaktığı için tasarruf olsun diye ya floresan ya da led ışık kullanıyorlar. Led ışık; çağdaş ve üç hilal. Bütün esnaf kardeşlerimizde ve her yerde onun için ampul yok, floresan ve led ışık var.” diyerek günün esprisini yaptı. Partililer ile birlik ve beraberlik örneği sergileyerek vatandaşlarla bire bir görüşen ve sorunları dinleyen Yapıcı önderliğindeki MHP heyeti, sorunların çözümünün tek başına iktidar ile çözüleceğini ifade ettiler.        

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.