“19 Ekim Muhtarlar Gününüz kutlu olsun”

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle İlimizdeki Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarların muhtarlar gününü kutladı.

“19 Ekim Muhtarlar Gününüz kutlu olsun”

Haber: Aysun BEYKOZ

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ve İl Yönetim kurulu Üyelerinden oluşan bir grup heyet 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Bolu Muhtarlar Derneği'ni, Bolu Merkez Mahalle Muhtarları Derneği'ni ve Bolu Merkez ve Köy Muhtarları Derneğini ziyaret ettiler. Nurettin Doğanay gerçekleşen ziyaretler sırasında yapmış olduğu konuşmasında “Cumhurbaşkanımızın girişimiyle geçtiğimiz yıl ilan edilen 19 Ekim Muhtarlar Gününüz kutlu olsun. Muhtarlarımız geçmişten bu güne kadar zor şartlar altında görevlerini yaptılar. Bugün de belki sizlerin istediği düzeyde de olmayabilir ama geçmişe baktığımız zaman muhtarlarımızın başta maaşları olmak üzere haklarında AK Parti iktidarı döneminde ciddi iyileşme yapıldı. Öte yandan Sayın Cumhurbaşkanımızın Muhtarlarımıza verdiği önemi ve desteği tüm kamuoyu bilmektedir. Sık sık da muhtarlarımızı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet ederek de sizlerle birlikte oluyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi muhtarlarımız; bu toplumun temel direkleridir. Biz de siyasi çalışmalarımız öncesinde de bir mahalleye bir köye gidecek isek ilk aradığımız kişi muhtarlarımız oluyor. Bolu'da da bu noktada hiç bir muhtarımızdan kendi siyasi düşünceleri noktasında olumsuz bir cevap bugüne kadar almadık ve hep uyumlu çalıştık. Tüm Muhtarlarımıza da bu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.”  ifadelerine yer verdi.

Ayrıca 15 Temmuz sürecinde muhtarların önemine değinen Doğanay " Ayrıca 15 Temmuz sürecindeki milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma noktasındaki kararlı duruşunuz için bu ziyaret vesilesiyle de teşekkür ederek, Muhtarlar Gününüzü kutluyorum dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer de ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada muhtarların Muhtarlar Gününü kutlarken; " Gece-gündüz birlikte mesai harcayarak, Bolumuzun ve ilçelerimizin eksiklerini ve sıkıntılarını birlikte gidermeye çalıştığımız Muhtarlarımızın bu anlamlı günlerini kutluyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen, Bolu Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İlhami Otacıoğlu ve Bolu Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı İlhan Çalışkan ise yaptıkları konuşmalarda ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri ifade ederek, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve AK Partililere teşekkür ettiler.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124