‘Aladağ’dan Aladağlara’ resim sergisi açıldı

Ressam Mustafa Aladağ tarafından yapılan ve Highway Outlet AVM’de sergilenen ‘Aladağ’dan Aladağlara’ isimli resim sergisi açıldı. Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur tarafından açılan ve 6...

 ‘Aladağ’dan Aladağlara’ resim sergisi açıldı

Ressam Mustafa Aladağ tarafından yapılan ve Highway Outlet AVM’de sergilenen ‘Aladağ’dan Aladağlara’ isimli resim sergisi açıldı. Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur tarafından açılan ve 6 Ocak 2013 tarihine kadar açık olacak olan sergide 110 resim yer alıyor.

 

‘Aladağ’dan Aladağlara’ Resim Sergisi Highway Outlet AVM’de açıldı. Toplam 110 tablonun yer aldığı resim sergisinin açılışı Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, Ressam Mustafa Aladağ, atölye ekibi ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi.Serginin açılışında konuşan ve Aladağlar ve atölye ekibine teşekkür eden Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, “Bugün Highway Sergi Salonu’nda Mustafa Aladağlar’ın resim sergisini açıyoruz. Oldukça güzel bir sergi. 6 Ocak’a kadar salonda yer alacak olan sergiden ayrıca Mustafa Aladağlar’ın ekibi Highway ana sahnede çeşitli resim etkinlikleri de yapacak. Ben kurumum adına kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu. Ressam Mustafa Aladağ ise “Ben öncelikle Highway yönetimine teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir AVM’de Art Galerinin olması sanata verilen değerin çok güzel bir örneğidir. Ben ve on sanatçı arkadaşım 6 Ocak’a kadar Highway’deyiz” dedi.Resim sergisinde Mustafa Aladağ’ın tablolarının yanı sıra atölye ekibinden Mustafa Aladağ’ın yanı sıra Ayşenur Zobar, Defne Öztürk, Elif Yıldırım, Emel Demirdizen, Evrim Ergin, Işıl Nil Kaymaz, Leman Karaca, Necla Arıkan, Özlem Vurgun ve Ferhat Dal’ın resimleri de yer alıyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124