Abant'taki altyapı çalışmaları sürüyor

Bolu Orman ve Su İşleri Müdürü Sezgin Akay, Abant'taki tesislerin kanalizasyonlarının Bolu Belediyesi'ne ait kolektör hattına bağlanacağını söyledi. Bolu Orman ve Su İşleri Müdürü Sezgin Akay,  kar...

Abant'taki altyapı çalışmaları sürüyor

Bolu Orman ve Su İşleri Müdürü Sezgin Akay, Abant'taki tesislerin kanalizasyonlarının Bolu Belediyesi'ne ait kolektör hattına bağlanacağını söyledi. 

Bolu Orman ve Su İşleri Müdürü Sezgin Akay,  kar kalınlığının 15 santimetre olduğu Abant'ta çalışmaların devam ettiğini ifade etti. Yaz aylarında tatilcileri çalışmalarla rahatsız etmek istemediklerini anlatan Akay, ''Bu nedenden dolayı çalışmalarımızı bu günlere bıraktık ve yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Abant'ta bulunan tesis ve tuvaletlerin kanalizasyonlarını göl çıkışında bulunan Bolu Belediyesi'ne ait kolektör hattına bağlayacağız'' diye konuştu. Göl kıyısında bulunan iskelenin yeniden yapılacağını belirten Akay, ''İskele çalışmamızı bu hafta bitirmeyi hedefliyoruz. İskelenin bitimiyle birlikte tatilciler Abant'ın güzelliğini buradan daha güzel bir şekilde seyretme fırsatı bulacaktır'' şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124