ABD Fatih METİN'i ziyaret etti

Ankara Bolulular (Platformu) Derneği Yönetim Kurulu Ekonomi Bakan Yardımcısı Bolulu Fatih Metin'i Makamında ziyaret etti. Ziyarete Dernek Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Kurucu Dernek Başkanları katıldı.

ABD Fatih METİN'i ziyaret etti

Ekonomi Bakan Yardımcısı Bolulu Fatin Metin Beyin ziyaretine; Ankara Bolulular Derneği Başkanı Halil Olkan, ABD Başkan Yardımcısı Orhan Geredelioğlu, ABD Başkan Yardımcısı, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Kurucu Muahasip Üyesi, Dörtdivan Köroğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ramazan Yaman, ABD Genel Sekreteri, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Kurucu Başkanı Engin Ulaş, ABD Yönetim Kurulu Üyesi, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Kurucu Üyesi, Dörtdivan Köroğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Denetim Kurulu Üyesi Mustafa Aydınalp, ABD Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Salih Uçar, Dr. Adnan Alakoç ve Fatma Karabacak Arslan, ABD Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Akbaş, ABD Denetim Kurulu Yedek Üyesi Duygu Uslu Kahraman, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Kurucu Üyesi, Göynük Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sedat Öztürk, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Kurucu Üyesi, Göynük Tekirler Köyü Güzelleştirme Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Kandemir ve Dörtdivan Köroğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Şaban Kırıkoğlu katıldı.

Ziyarete katılanlar birbir kendilerini tanıtarak, Dernek faaliyetleri içerisindeki görevlerini ifade ettiler. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin Beyde kısaca öz geçmişinden bahsetti.

Ankara Bolulular Derneği Başkanı Halil Olkan Dernek çalışmaları hakkında kısaca bilgi verdi. Başkan Halil Olkan; "Ankara daki Bolulular olarak birlik ve beraberliğimiz artarak devam ediyor. İyi ve kötü günde hemşehrilerimizin yanında olmaya özen gösteriyoruz. Kahvaltı ve yemek organizasyonlarımız devam ediyor. Organizasyonlarımızı facebook sayfalarımızdan duyuruyoruz. Son olarak Ankara da bulunan Bolulu Dernekleri bir araya getirerek, Ankara Bolulu Dernekler Federasyonunu kurduk. Kurucu arkadaşlarımızın çalışmaları devam ediyor. Bolulu iki Bakan Yardımcımızın olması onur verici. Sayın Bakan Yardımcımız Yüksel Çoşkunyürek ve siz değerli Bakan Yardımcımız ile birlikte Bolumuza güzel hizmetlerin yapılacağı kanatindeyiz. Bizlere düşen görevlerde de her zaman hazırız. Şahsım, Yönetim Kurulu, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu ve Ankara da yaşayan Bolulular adına hayırlı olsun dileklerimizi iletir, yeni görevinizde başarılar dileriz" dedi.

Ekonomi Bakan Yardımcısı Bolulu Fatih Metin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini ileterek şunları ifade etti. "Ankara da uzun bir süredir görev yapıyorum. Boluluların birlik beraberlik içinde olması gurur verici. Diğer Bakan Yardımcısı hemşehrimiz arkadaşım Yüksel Beyle  birlikte, Milletvekillerimizle Bolumuz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Yapacağınız organizasyonlarda müsait olduğum çerçevede aranızda olmaya özen göstereceğim. Aracılığınız ile Ankara da yaşayan hemşehrilerime selamlarımı iletir, Saygılar sunarım" dedi.

Konuşmaların ardından Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin beye Ankara Bolulular Derneği Başkanı Halil Olkan tarafından, Bolulular adına hayırlı olsun dilekleri iletilen günün anısına da Plaket takdim edildi. Toplu fotograflar çektirilerek, ziyaret sonlandırıldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124