Açılışa Ahmet Baysal ve Vakıf Üyeleri de katıldı

İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu toplantısına katılmak üzere ilimizde bulunan Ahmet Baysal, Mengen’de Belediye Başkanı Turhan Bulut ile yeni kampüs alanında incelemelerde bulundu ve fitness salonu açılışına katıldı.

Açılışa Ahmet Baysal ve Vakıf Üyeleri de katıldı

Haber: BMA

İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu toplantısı için ilimizde bulunan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’un daveti üzerine Mengen’e de bir ziyaret gerçekleştirdi. İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti ve Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut ile birlikte ilçede yapımı devam eden Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsünde incelemelerde bulundu. İnşaat çalışmaları ile ilgili yetkililerden bilgi alan heyet daha sonra gelişen ve güzelleşen Mengen’de önemli hizmetlerden biri olan fitness salonu açılışına katıldı. Muay-Thai Dünya Şampiyonasına katılan Mengen Belediyespor Muay-Thai Takımı Sporcularından Ceren Yılmaz ve Milli Takım ve Mengen Belediyespor Muay-Thai Takımı Antrenörü Ertan Akdoğan, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Sayın Ahmet Baysal, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti ve Belediye Başkanı Turhan Bulut tarafından kurdele kesimi ile gerçekleştirilen açılışa Mengen halkı da yoğun bir katılım sağladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 3 yıl Önce

merkez üniteyle yine uğraşıyorlar.ameliyathane kapandı.sayın baysal boluya yatırım yapmayın.kıymet bilinmiyor.3 gün kuruı var diye doltorlar hasta bakmıyorlar

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124