Adımız MHP Yürüyoruz hedefe!

Adımız MHP Yürüyoruz hedefe!

MHP Bolu milletvekili adayları seçim çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyorlar   Milliyetçi Hareket Partisi, 12 Haziran milletvekilliği seçimi çalışmaları kapsamında Gerede’ye bir...

MHP Bolu milletvekili adayları seçim çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyorlar

 

Milliyetçi Hareket Partisi, 12 Haziran milletvekilliği seçimi çalışmaları kapsamında Gerede’ye bir dizi ziyarette bulundu. MHP Bolu Milletvekili Adayı Dr. Murat Yapıcı ve Bolu İl-İlçe Yönetimi üyelerini, Gerede girişinde karşılayan 2. Sıra Milletvekili Adayı Şerafettin Doğan ve beraberindekiler kısa bir ilçe merkezi turu yaptıktan sonra Gerede Tabak esnafını ziyarete başladılar. Esnafla sohbetinde iktidar milletvekili adaylarını görememekten şikayet eden, Şerafettin Doğan’ın çalışmalarını ise beğendiğini söyleyen esnafa Doğan, “ İktidar iki sebepten buraya gelmiyor. Ya buraya gelmeye gerek yok diyorlar ya da esnaftan umudu kestiler.” demesi üzerine esnaf “İkinci şıktan dolayı. Her yerde köylerde, kasabada, Gerede içinde varsınız. sizden başka parti yok.” Şeklinde konuştular. Fabrikada çalışanları çay molasında ziyaret eden Yapıcı ve Doğan, onların sorunlarını dinledi. Yapıcı “ Amacımız çalışanların sigorta güvencesinin olduğu, fazla mesai ücretlerinin ödendiği, rahat bir şekilde çalışabilecek tesislerin kurulmasını sağlamak. Devlet hem işverene destek olacak ama çalışana da insanca çalışabileceği, hakkını alabileceği, çoluğu çocuğu ile birlikte geleceğe umutla bakabileceği sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamalıdır. Bunları sizin vereceğiniz bir oyla yapacağız” diyerek çalışmalarına devam ettiler.

Karaköy’de MHP Coşkusu

Seçim gezilerine dur durak demeden devam eden MHP Bolu Milletvekili adayları Dr. Murat Yapıcı ve M. Faruk Yazgan, Bolu Merkez’e bağlı Karaköy’de çalışmalarına devam etti. Kalabalık bir partili ile yapılan ziyaret halk tarafından coşku ile karşılandı. M. Faruk Yazgan, ev ev gezip broşürlerini vererek, çalışmalarını anlattı. MHP’nin ve diğer partilerin görüşlerini kıyaslayarak, en doğru kararı vermeleri konusunda vatandaşı bilgilendirdi. Dr. Murat Yapıcı, genç bir vatandaşla 9 yıllık iktidarın icraatları, tarım, hayvancılık ve çiftçilerin sorunları konusunda sohbet etti. Günün sonunda çalışmaların değerlendirmesini yapan M. Faruk Yazgan “ Merkeze bağlı Karaköy’deydik. Her yerde olduğu gibi burada da hane hane kapı kapı gezerek vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. Türkiye’deki bütün sorunları, Bolu’da da karşımıza çıktı. Burada özellikle çiftçilikle, hayvancılıkla uğraşan insanlarımız yaptıkları hayvancılığın, ürettikleri sütün para etmediğini, dışarıdan et ithal edilmesini kendilerini zor durumda bıraktığını ifade etti. Bizde partimiz olarak hazırladığımız projeleri anlattık, sorunlarını çözecek tek parti olduğunu ifade ettik. Ümidimiz bu ilginin sandığa yansımasıdır. İnşallah seçimlerde MHP Bolu’da birinci parti, Türkiye’ye iktidar olacaktır. “dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.