AK PARTİ 2019’UN HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti il ve ilçe teşkilatları, 4’üncü kez zaferle çıktıkları 1 Kasım genel seçimlerinin ardından çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Özellikle Kıbrıscık, Mengen ve Mudurnu gibi ilçelerde kaybedilen belediyeleri yeniden kazanmak ve halkı AK Parti belediyeciliği ile yeniden tanıştırmak isteyen teşkilatlar, tüm üyeleri tek tek ziyaret ediyor.

AK PARTİ 2019’UN HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

Kıbrıscık’ta son yerel seçimde kaybedilen belediyeyi almak için şimdiden işi sıkı tutan AK Parti ilçe teşkilatları, üye ziyaretleri kapsamında Deveci Köyü’nü ziyaret etti. İlçe Başkanı Ümit Doğangün, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyesi Osman Cabgu’nun yer aldığı ziyaretlerde üyeler ve diğer köy sakinleri ile bir araya gelindi.

İlçe Başkanı Doğangün ve beraberindekiler, İl Teşkilat Başkanı Mazhar Bozoğlu’nun kendilerine verdiği program dahilinde ziyaret ettiği Deveci köyü sakinlerine seçimlerde AK Parti’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Milletten aldıkları güçle yoluna kararlılıkla devam ettiklerini ifade eden Doğangün, “Seçim bitmesine rağmen sürekli vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, onların hal ve hatırlarını soruyoruz.  Kıbrıscık halkı CHP belediyesinin kendilerine hizmet veremediğinin, ilçeye hiçbir kazanım getiremediğinin farkına varmış durumda. AK Parti belediyeciliğini ve hizmeti özlemiş. Allah’ın izniyle bizlerde 2019 yılında bu özlemi gidereceğiz” dedi. Doğangün ayrıca köylülerin ihtiyaç ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmedi.  HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124