Ak Parti’de destek turları Sümer ve Tepecik Mahallesi’nde devam etti

Ak Parti teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleri devam etti. Sümer Mahallesi’nde gerçekleşen çalışmalarda Türkiye’nin eski Türkiye olmadığını vurgulayan İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, “Hemşerilerimiz ve vatandaşlarımız Türkiye’nin daha da güçlenmesinden yana” diye konuştu.

 Ak Parti’de destek turları Sümer ve Tepecik Mahallesi’nde devam etti

Sümer Mahallesi ve Tepecik Mahallesi’nde 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşen çalışmalara, Ak Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen ve çok sayıda partili katıldı.

Mudurnu Caddesi’ndeki esnafları tek tek gezen siyasiler, karşılaştıkları vatandaşlardan Türkiye’deki istikrarın devamı için10 Ağustos’taki seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini talep etti.

İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Sümer Mahallesi’nde yaptığı açıklamada, Boluluların 5 gün sonra gerçekleşecek seçimlerde istikrarın devamı için Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermesi gerektiğini söyledi. Gerçekleşen çalışmalarda da bu desteği hissettiklerini söyleyen tecrübeli siyasetçi;  Vatandaşımız her şeyin farkında ve bilincinde. Türkiye 12 yılda başbakanımızın başkanlığında kurduğumuz hükümetlerde bir noktan çok iyi noktalara geldi. Artık Türkiye eski Türkiye değil. Hemşerilerimiz ve vatandaşlarımızda Türkiye’nin daha da güçlenmesinden yana. Sokakta, kahvehanede, kısacası her yerde karşılaştığımız vatandaşımız diyor ki; İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün.

“ERDOĞAN TÜRKİYE’NİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK”

Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımlarla inşallah güçlü Türkiye olarak bu coğrafyanın da gür sesi olacağız. Vatandaşımızda bunun bilincinde. Bizler sadece Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanını değil, dünyadaki mazlum ve mağdurların sesi olacak bir devlet başkanını seçeceğiz ve Türkiye’nin gücüne güç katacak” dedi.

“SAHA ÇALIŞMALARIMIZDA YÜZDE 70’İN ÜZERİNDE BİR DESTEĞİ VATANDAŞIMIZDAN GÖRÜYORUZ”

10 Ağustos’un önemine de değinen Coşkunyürek, “Demokrasi tarihimiz açısından da önemli bir dönemeç. İlk defa halk, milli irade kendi Cumhurbaşkanını kendisi seçiyor. Seçilen Cumhurbaşkanımız da daha güçlü hissedecek kendisini ve yetkilerini daha iyi kullanacak Türkiye’nin önünü daha da açılacak. Bolu’da saha çalışmalarımızda yüzde 70’in üzerinde bir desteği vatandaşımızdan görüyoruz. İnşallah bu sandığa yansıyacak ve Cumhurbaşkanı adayımıza büyük bir desteği Bolu’dan vermiş olacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2014, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124