ARABİSTAN ŞEYHİNDEN VALİ ZAHTEROĞULLARI’NA ZİYARET

Suudi Arabistan’ın önde gelen ailelerinde iş adamı Emir Khalid Bin Seaidan, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nı makamında ziyaret etti.

 ARABİSTAN ŞEYHİNDEN VALİ ZAHTEROĞULLARI’NA ZİYARET

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Abant da tatilini geçiren Suudi Arabistan’ın  önde gelen ailelerinden biri olan iş adamı Emir Khalid Bin Seaidan’ı makamında ağırladı. Bolu’daki yatırım alanlarının ve imkanlarının da konuşulduğu ziyarette Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Hüseyin İka da yer aldı.

Bolu’yu çok sevdiklerini ve 7 yıldan beri Bolu’ya geldiklerini dile getiren   Emir Khalid Bin Seaidan, Bolu’ya yatırım yapmak arzusunda olduğunu ifade ederek “Bolu’nun doğasını ve insanını çok seviyorum. Burada olmak beni mutlu ediyor. Her geldiğimde Bolu’nun değiştiğini ve geliştiğini görüyorum. ” dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Emir Khalid Bin Seaidan’a teşekkür eden Vali Zahteroğulları, “Bolu bir turizm şehri ve bunu daha da artırmak için Belediyemiz ve diğer kurumlarımızla birlikte adeta bir kampanya yapmaya başladık. Bolu’ya gelen insanların buradan memnun ayrılması bizleri memnun eder.  Ziyaretleriniz için sizlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da Bolu’nun vizyonunun gelişmesi için her türlü çalışmaya hazır olduklarını ifade ederek “Uluslararası yatırımcılara kapımız her zaman açık, Belediye olarak her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2014, 01:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124