Arap saçına döndü…

BTSO Başkanı Türker Ateş’in işyerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla tutuklanan 12 kişi Düzce Sulh Ceza Mahkemesi kendilerine yapılan itirazı kabul etti ve 12 kişinin tahliyesine karar verildi.

Arap saçına döndü…
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve ortağı Aydın Akbayrak’ın ortağı olduğu Tam Gıda Firması’nda çalışan 12 kişi, geçtiğimiz günlerde hırsızlık iddiası ile gözaltına alındıktan sonra Bolu Sulh Ceza Mahkemesi tarafından serbest bırakılmışlardı. Daha sonra Sulh Ceza Mahkemesi’ne savcılığın itirazı ile serbest bırakılan 12 kişi, üç gün sonra tutuklanarak cezaevine konulmuştu. Bolu’da 1 tane Sulh Ceza Mahkemesi bulunduğu için, en yakın Düzce Sulh Ceza Mahkemesi'ne şüphelilerin avukatları tarafından itiraz edildi. Düzce Sulh Ceza Mahkemesi yapılan itirazı haklı bularak şüpheli 12 kişinin tekrar tahliye edilmesine karar verdi.

 Böylece ortada bir tek olay varken, üç farklı hakim tarafından üç farklı karar çıkmış oldu. Şüpheliler de bir içeri bir dışarı verilen kararlar karşısında şaşkına dönerken, yaşanan gelişmeler adeta Arap saçına döndü.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124