Atatürk Ortaokulu’ndan Başkan Yılmaz’a ziyaret

Atatürk Ortaokulu Müdürü Metin Kazan, Müdür Yardımcısı Mustafa Ay, proje koordinatörü Emel Özcan ve proje ekibinden Neslihan Danışan 29.01.2016 tarihinde “En çoğuna öğrencilerin ve öğretmenlerin motivasyonuna ihtiyaç duy, en iyisini yap!” isimli Erasmus +KA1 projelerini tanıtmak ve yaygınlaştırmak amacıyla Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Atatürk Ortaokulu’ndan Başkan Yılmaz’a ziyaret

Okul Müdürü Metin Kazan projelerinin Erasmus +KA1 kapsamında yapılan okul eğitimi, bireylerin öğrenme hareketliliği projesi olduğunu, okul öğretmenlerinin eğitim amaçlı yurt dışında çeşitli kurslar alacaklarını belirtti.

Proje Koordinatörü Emel Özcan’da “projemizin hedefi öğrencilerimize daha kaliteli eğitim imkanları sunmak, onları Avrupa değerleri ve vizyonu ile tanıştırmakla birlikte öğretmenlerimizin temel beceri alanlarında mesleki ve bireysel gelişimine katkı sağlamaktır.’’ dedi.

Özcan ayrıca bir yıl sürecek bu proje kapsamında Malta’da İngilizce Dil Eğitimi, Çek Cumhuriyeti Prag’da Ennegram Eğitimi, Slovenya’da Farkındalıklar Eğitimi ve son olarak Finlandiya’da Fin Eğitim sistemi üzerine bir eğitim alacaklarını İfade etti.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da yaptığı konuşmada ‘’Bu kadar farklı ülkelerin ve farklı eğitim konularının projede yer alması gurur verici ve bu büyük bir başarıdır.’’ diyerek ekibi tebrik etti. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124