ATEŞ 24 KASIM’I KUTLADI

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

ATEŞ 24 KASIM’I KUTLADI

HABER: Esra ÖZTÜRK

Ateş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Hiç kuşku yok ki öğretmenlerimiz, millet ve toplum olarak yarınlarımızın, geleceğimizin inşasında, şekillendirilmesinde en önemli paylardan birisine sahiptir. Hedeflerine koşar adım ilerleyen ülkemizde, bugün belirlediğimiz hedefleri yarın bizler adına gerçekleştirecek olanlar, kutsal mesleklerine büyük bir saygı ve özveriyle bağlı öğretmenlerimizin çabaları ve attıkları tohumlar üzerinde yeşeren, yükselen nesillerimiz olacaktır.

Eğitim, yalnızca belirli bir alanda değil, toplumumuzun, sosyo-ekonomik yaşantımızın, gelişme ve kalkınma mücadelemizin her alanında ciddi bir yere ve öneme sahiptir. Bizler iş dünyası olarak, her zaman ve dönemde bunun bilincinde olduk. TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da bizler adına birçok kez dile getirdiği gibi, eğitime yapılan yatırımı, dünyada zarar etme olasılığı bulunmayan tek yatırım olarak gördük. Bundan sonra da bu bilinçle hareket etmeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, eğitim camiamıza ve mesleğini sevgiyle, bağlılıkla ve fedakârlıklarla icra eden öğretmenlerimize en derin saygı ve şükranlarımızı ifade ediyor, kendilerinin bu güzide günlerini kutluyor ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124