Aydın’ın yeni hedefi Bolu Belediyesi

Aydın’ın yeni hedefi Bolu Belediyesi

İlçe kongreleri sürecini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Teşkilatında Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Aydın yeni hedeflerinin Bolu Belediye Başkanlığı olduğunu ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Teşkilatında, ilçe kongreleri 19 Ağustos’ta gerçekleştirilen Merkez İlçe Kongresi ile tamamlandı. 14. Olağan Merkez İlçe Kongresinde Başkanlığa seçilen Hakan Aydın, mazbata için İlçe Seçim Kuruluna gitti. Başkan Hakan Aydın’a İl Başkan Yardımcısı Erkan Saklı ile Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem de eşlik etti. Mazbatasını alan Başkan Aydın, görevine resmen başladı.

anyconv-com-8a03c543-f202-4d94-8236-ec30b226a1a8.jpg

“ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ VE ALLAH’IN İZNİYLE BAŞARACAĞIZ”

Başkan Aydın yaptığı açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Teşkilatı olarak, birlik ve beraberlik içerisinde ilçelerimizde 14. Olağan Kongre sürecimizi tamamladık. Merkez İlçe olarak 19 Ağustos’ta gerçekleştirmiş olduğumuz coşkulu kongremizin ardından İlçe Seçim Kurulundan mazbatamızı aldık. MHP Bolu Teşkilatları olarak bugüne kadar nasıl canla başla, zaman ve yer ayırt etmeksizin kutlu davamıza hizmet etmişsek bundan sonraki süreçte de Bolu halkımızın teveccühüne mazhar olabilmek adına her daim çalışmaya devam edeceğiz. Davamızın Bilge Lideri Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin emir ve talimatları doğrultusunda Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Bolu’daki neferleri olarak üç hilali hem Bolu Belediyesinde hem de ilçe belediyelerinde dalgalandırmak boynumuzun borcudur. Önümüzdeki yerel seçimlerde 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinde olduğu gibi tarihe altın harflerle kazınacak yeni zaferlere ulaşmak öncelikli hedefimizdir. Bu meşakkatli yolda bu davanın her bir neferi gibi üzerimize düşen görevi yerine getirmek için yılmadan, yorulmadan, yıkılmadan çalışacağız, çalışacağız ve Allah’ın izniyle başaracağız. Rabbim yolumuzdan ayırmasın, Rabbim utandırmasın” ifadelerini kullandı.

anyconv-com-85efa695-ad15-44ab-9a28-40a19db5cb95.jpganyconv-com-d699c23a-3e06-4f67-98b5-02206d63ccdf.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.