Ayhan kendisini kaçıranları teşhis etti

Geçtiğimiz Pazar gecesi üç kişi tarafından kaçırılarak iki gün boyunca kendisine darp şiddet ve işkence uygulandığını belirten CHP Bolu Merkez İlçe Başkan Adayı Sinan Ayhan, kendisini bir dolandırıcılık şebekesinin kaçırdığını iddia ediyor.

Ayhan kendisini kaçıranları teşhis etti
 Geçtiğimiz pazar gecesi kaçırıldıktan sonra dün akşam saatllerinde yolun kenarına bırakılan Sinan Ayhan(52), İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi’nde tedavi gördükten sonra taburcu edildi. Sinan Ayhan polise verdiği ifadesinde, kendisini kaçırıp döverek işkence eden üç kişinin yüzlerini gördüğünde hepsini rahatlıkla teşhis edebileceğini belirtti. Kendisini iki gün boyunca ormanda bir evde alıkoyduklarını belirten Ayhan, gözleri bağlı olarak kaçırıldığı için, orman evinin nerede olduğunu bilemediğini söyledi. Bu kişilerin Ankara’dan gelmiş olabileceğini belirten Sinan Ayhan, bugüne kadar kimselere söyleyemediği bir dolandırıcılık şebekesinin tuzağına düştüğünü, değişik zamanlar içinde bu şebekeye yaklaşık 600 bin liranın üzerinde para kaptırdığını, bu parayı geri alabilmek için geçen hafta avukatı aracılığı ile bunlara dava açtığını belirterek, dolandırıcılık şebekesinin başı olduğunu iddia ettiği D.G. isimli bir bayanın adını verdi. 

      Kendisini kaçırarak bir orman evinde iki gün boyunca darp ederek işkence yapanların, bu bayanın başını çektiği bir dolandırıcılık şebekesinin elemanları olduğunu ifade eden Sinan Ayhan’ın ifadeleri doğrultusunda harekete geçen Bolu Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kısa bir sürede olayı çözmesi bekleniyor. 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2013, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124