‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ Bolu’da…

Genç TV’de yayınlanan ‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ programı Kebap 14’ün ev sahipliğinde Bolu’da gerçekleşti. Kebap 14’ye gerçekleşen çekimlere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da konuk oldu.

‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ Bolu’da…

Ulusal kanallarda yayınlanan yemek programlarını Bolu’ya davet ederek hem Bolu’nun hem de Bolu yemeklerinin tanıtımını yapan Kebap 14, bu kez Genç TV’de yayınlanan ‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ programına ev sahipliği yaptı. Programın Kebap 14’te gerçekleştirilen çekimlerine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da katıldı. Çekimlerde konuşan Başkan Yılmaz, turizm, sağlık ve spor alanlarında kentimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Kebap 14 işletme sahibi Erkan Adıyaman ise Bolu mutfağından ve aşçılarından bahsetti.

Ayça Kuru, Nutkun Tezcan ve Ayvaz Akbacak’ın sunuculuğunda gerçekleştirilen program çekimlerinde konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Bolu, Allah’ın özel olarak yarattığı bölgelerden biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de markalaşma anlamında ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Köroğlu bu markalaşma çalışmalarımızda önemli bir yer tutuyor. Türki Cumhuriyetlerle de ortak bir çalışma yürütüyoruz. Bunun yanında sağlık, turizm ve spor alanlarında çalışmalarımız sürüyor. Çok yakın bir gelecekte Bolu, ülkemizde olduğu gibi Dünya’da da ciddi tanınmış bir şehir olacak” dedi.

Ayvaz Akbacak daha sonra Bolu’nun aşçıları ve yemeklerinin tanıtıldığı bölümde Kebap 14 İşletme Sahibi Erkan Adıyaman’dan, Köroğlu Güveç’i, Ayvaz Pilavı ve Atom Sütlacı hakkında bilgiler aldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124