BAİBÜ Koordinasyon Kurulu toplandı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) 2019-2020 Akademik Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında “1. Koordinasyon ve İstişare Kurulu Toplantısı” yapıldı.

BAİBÜ Koordinasyon Kurulu toplandı

Haber: BMA

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Koordinasyon Ve İstişare Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Senato Odası’nda gerçekleşen toplantıya; Genel Sekreter Murat Tok, Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Temel, Mustafa Tanrıkulu ile daire başkanları, fakülte, enstitü, yüksekokul, meslek yüksekokulu sekreterleri ve birim müdürleri katıldı. Koordinasyon ve İstişare Kurulu Toplantısı’nda üniversite birimlerinin önceden bildirdiği gündem maddeleri ile ihtiyaçlar ve gereksinimleri çerçevesinde yapılacak çalışmalar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
nem e lazım
nem e lazım - 2 yıl Önce

ne güzel ne güzel.... peki geçen seneki düzenlenen sempozyumlar toplantılar hep ilahiyat ile ilgilimi olacak ? ya da gecen sene ki gibi öğretim elemanlarınız yata yata bir sene mi geçirecek ? akademik araştırma yapacaklar mı ? yapmayanlar uzaklaştırılacaklar mı ? ya dil bilmeyen dil sınavını geçemeyen hatta hatta yayını bile olmayan dr öğretim görevlileriniz, anabilim dalı başkanlarınız görevlerine devam edecekler mi ?

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124