Bakan Yıldız Müjdelerle Geldi

Ak Parti Bolu Seçim Bürosunun açılışına gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Bolululara müjdeler verdi.

 Bakan Yıldız Müjdelerle Geldi

Seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Bolu teşkilatlarına destek vermek için Bolu'ya gelen Enerji ve Tabi kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gerede gişelerinde karşılandı.  AK Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, AK Parti Bolu Milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpcü, Mehmet Emin Güz, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve çok sayıda partili tarafından çiçeklerle karşılanan taner Yıldız, Gerede'de vatandaşlarla sohbet etti. Çay bahçesidne vatandaşlarla konuşan Taner Yıldız daha sonra Dörtdivan'a gitti. Dörtdivan Belediyesini ziyaret eden Taner Yıldız, belediye başkanı Hasan Uzunoğlu tarafından verilen brifingi dinledi.

Dörtdivan belediyesi önünde vatandaşlara hitap eden Taner Yıldız, önümüzdeki dönem Dörtdivan!a doğalgaz geleceğinin müjdesini verdi.

YENİÇAĞA'DA COŞKUYLA KARŞILANDI

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Ak Parti Bolu Teşkilatları Yeniçağa'da coşkuyla karşılşandı. İlçede vatandaşlarla bir araya gelen Taner Yıldız, Yeniçağa'ya da doğalgaz müjdesi vererek, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi.

“İCRAATLARIMIZLA OY ALDIK”

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 12 yıldır yaptıkları icraatlarla vatandaşların gönlüne girdiklerini açıklayarak, “Eğer biz icraatlarımızla buraya gelemiyorsak AK Parti'ye de oy vermeyin. Ancak bizler icraatlarımızı yaptıklarımızı ülkemize vatanımıza hizmet olarak getiriyorsak, ki inşallah şuana kadar hep öyle yaptık oy vermeye devam edin. Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne oy vermez. Bir defa verir ikinci defa vermez. Doğru oturup doğru konuşalım" diye konuştu.

"VİCDANINIZLA OY KULLANIN"

Taner Yıldız sözlerini şöyle sürdürdü:

"7 Haziran'da seçim var. İnşallah o seçimlere girerken, nüfus cüzdanınızı vicdanınızı, durdurulan MİT TIRlarını, beddua seanslarını, 17-25 Aralık operasyonlarını, Gezi Parkı olaylarındaki ihanet odaklarını, Filistinli yetimleri Suriyeli öksüzleri inşallah unutmayın.”

BOLU BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Bolu Seçim Bürosunun açılışına katılmak için Bolu'ya gelen Taner Yıldız ilk olarak Bolu belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile sohbet eden Yıldız, Bolu'nun Türkiye'nin en önemli illeri arasında yer aldığını söyledi.

SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz'ün konuşmalarının ardından vatandalşlara hitap etti. Bakan Yıldız daha sonra seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdikten sonra esnafları ziyaret etti.


Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 19:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
güler aydın
güler aydın - 6 yıl Önce

somayı unuttunuz

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124