Başkan Özlü vatandaşları dinledi

Başkan Özlü vatandaşları dinledi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, daha önce başladığı ve pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı mahalle ziyaretlerine, Darıcı Mahallesi'nden devam etti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Özlü, belediye hizmetlerine ilişkin fikirlerini sordu.

Başkan Faruk Özlü, her zaman vatandaşların taleplerini ön planda tuttuğunu ve belediye hizmetlerinin vatandaş memnuniyetini sağlamak amacıyla yürütülmesi gerektiğini vurgulayarak, Darıcı Mahallesi'nde hemşehrilerinin konuğu oldu.

aw006236-02.jpg

Düzce Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Gönül Asuk, mahallede yürütülen çalışmalar hakkında kısa bilgiler sundu. Darıcı Mahallesi'nde yapılan sosyal tesis inşası, yeni açılan yollarda altyapı çalışmaları, imar planına uygun olarak yeni yolların açılması, üst yapı eksiklikleri ve asfaltlama çalışmaları ile park yapım projeleri hakkında bilgi verildi.

Başkan Özlü, vatandaşlardan eksik gördükleri noktaları paylaşmalarını istedi ve "Bu toplantıların amacı; biz nerede eksik kalmışsak bize yardımcı olmanız, hatamızı göstermeniz, bize rehberlik etmenizdir. Bu mahallenin ihtiyaçlarını sizlerden de dinlemektir." şeklinde konuştu. Özlü, mahalle sakinlerinin eksik gördüklerini kendilerine iletmelerinin önemini vurguladı.

aw006236-03.jpg

Mahalle sakinlerinin taleplerinin büyük bir kısmının yol terkleri ve 18. madde uygulamalarına yönelik olduğunu belirten Başkan Özlü, kamu yararını gözetmenin önemini vurgulayarak uzlaşma ve işbirliği gerekliliğini vurguladı. Ayrıca, mahalle sakinlerinin çocuklar için oyun alanı talepleri ve park ihtiyaçlarına da cevap verildiğini söyledi.

Başkan Özlü'nün Darıcı Mahallesi ziyareti, vatandaşların ilgisi ve teşekkürleriyle son buldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.