Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu’nun acı günü

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu’nun babası Ahmet Ardıyok vefat etti. Acı haberi alır almaz babasının yaşadığı Düzce’nin Dereli Tütüncü Köyü’ne giden Emine Davarcıoğlu’nu Bolu Belediyesi çalışanları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu’nun acı günü

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu’nun babası Ahmet Ardıyok, bir süredir geçirdiği rahatsızlığa yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Acı haberi duyar duymaz babasının yaşadığı yer olan Düzce’nin Dereli Tütüncü Köyü’ne giden Emine Davarcıoğlu’nu başta Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Ağcan ve Ekrem Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Bolu Belediyesi Meclis Üyeleri olmak üzere tüm sevenleri, ailesi ve Bolu Belediyesi daire müdürleri ile çalışanları yalnız bırakmadı.

Merhum Ahmet Ardıyok’un cenazesi, köy camisinde kılınan ikindi ve cenaze namazının ardından defnedilmek üzere Sakarya’nın Hendek ilçesine gönderildi. Bolu Olay Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Davarcıoğlu ailesine ise baş sağlığı dileriz.HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124