Başkanın ‘Hasta Ziyaretleri’ ekibi yemekte bir araya geldi

Tam yedi (7) yıldır haftanın her Perşembe günü Bolu’da hasta ziyaretleri gerçekleştiren Bolu Belediye Başkanı başta olmak üzere, Bolu Belediyesi çalışanları, İl Sağlık Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları, AK Parti Teşkilatları, Hastane yetkilileri ve çalışanları ile Kızılay gönüllüleri akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkanın ‘Hasta Ziyaretleri’ ekibi yemekte bir araya geldi

Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 2009 yılında başlatılan ‘Hasta Ziyaretleri’ programının her hafta gerçekleşmesinde emeği geçen ve ziyaretlere katılımlarıyla destek veren herkes Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın başkanlığında yemekli bir toplantıda bir araya geldi. Yemekte bir konuşma yapan Başkan Yılmaz, ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin 10 yılda inanılmaz derecede iyi noktalara geldiğini ifade ederek şöyle konuştu:

“Bundan çok değil on yıl önceye gidildiğinde hastanelerde hastaların yüzüne bile bakılmazdı. Şimdi sağlık il müdürümüz hastanın ayağına gidip hastane hizmetlerinden memnuniyetin nasıl olduğunu soruyor. Maddi olarak yetersiz hastalarımız olduğunda Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz aileye yardımcı oluyor. Bunlar çok güzel ve büyük adımlar. Devlet olarak hastalarımızı yakınlarını koruyoruz kimi kimsesi olmayanlara aile oluyoruz, destek oluyoruz. Bu ekiple birlikte çalışarak çok dualar aldık. Allah sizlerden razı olsun.  Zihinsel engeli olan, toplumdan dışlanan insanlara da el uzatıyoruz. Onları tekrar topluma kazandırmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin belki çok az yerinde böyle güzel bir uygulama yapılıyordur. Bu ziyaretlerin gerçekleşmesinde ve ziyaretlere katılımda bizleri yalnız bırakmayan herkese tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkan Yılmaz’ın konuşmasının ardından Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Her zaman yanınızdayız” konulu slayt gösterisi yapıldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124