Bilinçli toplumun yolu haklarımızı bilmekten geçer

Bilinçli toplumun yolu haklarımızı bilmekten geçer

Eğitimli İnsan Bilinçli Toplum Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.   Ziyarete Eğitimli İnsan Bilinçli Toplum Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf...

Deneme Bonusu 0pt;">Eğitimli İnsan Bilinçli Toplum Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.

 

Ziyarete Eğitimli İnsan Bilinçli Toplum Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Söğütdelen’in yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Sezgin Akay, Muhammed Başaran ile Rasim Ünal katıldı.Derneğin çalışmaları hakkında Vali İbrahim Özçimen’e bilgiler veren Eğitimli İnsan Bilinçli Toplum Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Söğütdelen “Derneğimizin kuruluş amacı İnsanı eğiterek bilinçli topluma ulaşma konusunda, bireyin ve halkın eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek, eğitim planlamaları yapmak, planlanan eğitimleri vermek veya verilmesine yardımcı olmak. Verilen eğitimlerin hayatın her kesiminde yaşanması için projeler hazırlamak, hazırlatmak, uygulanmasını sağlamaktır” dedi. Söğütdelen, “Aile, sosyal ve iş hayatının etkin bir şekilde yaşanmasına, birlikte yaşama değerlerinin kazanılmasına yardımcı olmak ve bu faaliyetlerle bilinçli insan-bilinçli toplum düzeyine ulaşmak, bilinçli toplum düzeyinden hareketle toplumsal uzlaşmanın ve barışın sağlanmasına, kamu-sivil toplum kuruluşlarının diyaloglarının geliştirilmesine katkıda bulunmak ve eğitim çağındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmek” ifadelerine de yer verdi. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Vali İbrahim Özçimen, “Bilinçli toplum olmanın yolu haklarımızı bilmekten ve kendimizi doğru bir şekilde ifade edebilmekten geçer. Bu konuda verilecek olan eğitimlerin başarılı olacağı inancındayım. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.