Birey Dershanesi başarının adresi oldu

Birey Dershanesi 2013 YGS-LYS sonuçlarında elde ettiği parlak sonuç ile dikkat çekti. Birey Dershanesi Kurucu Temsilcisi Kutluay Candemir başarılarının tesadüf olmadığını her geçen sene artarak devam ettiğini söyledi.

Birey Dershanesi başarının adresi oldu
 Birey Dershanesi 2013 YGS-LYS sonuçlarında yine başarısını kanıtladı.Dershane seçkin kadrosu,kullanılan yayınların kalitesi,öğrenciyle iletişimde gösterdiği başarı sayesinde zirveye tırmanmaya devam ediyor.Birey Dershanesi Kurucu Temsilcisi Kutluay Candemir bu başarıların her geçen sene artarak devam edeceğini söyleyerek,''Birey Dershanesi olarak 2012-2013 yılında öğrencilerimizin kazandığı başarılarla gurur duyduk.Bu bir ekip başarısı. Öğretmenlerimizin, velilerimizin, öğrencilerimizin, yayın kurulumuzun başarısıdır.Bu başarımızda öğrencilerimizin çeşitli dereceleri oldu.Dershanemizin bu başarıları ilerleyen zamanlarda da devam edecektir.'' Dedi. Birey dershanesi öğrencileri ise başarılarının arkasında yatan etmenleri şu şekilde anlattı:

                     ZEYNEP GÜRGEN: Herkes refah düzeyi yüksek bir hayat yaşamak ister. Bunun için öncelikle iyi bir mesleğinizin olması, tabi iyi bir meslek sahibi olmak için de iyi bir üniversitede okumamız gerekir. Biz bunun için ilk adımı attık, iyi üniversiteler kazandık. Ben çalışırken özellikle eksik olduğum konular üzerinde durmaya çalıştım, eksik olduğumu hissettiğim konuyu Birey Dershanesi'ndeki öğretmenlerime sorarak tamamlıyordum. Zaten öğretmenlerimiz o kadar tecrübeliler ki daha biz sormadan nerede takılacağımızı anlayıp o konu üzerinde duruyorlardı ve gerçekten de anlaşılır şekilde anlatıyorlardı. Birey Dershanesinde olmamın en büyük artısı uzman öğretmen kadrosuyla anlayışlı ve samimi bir ortamda çalışabilme imkânına sahip olabilmem. Başarıma olan katkıları için okulumdaki ve Birey Dershanesindeki tüm öğretmenlerime ve aileme çok teşekkür ederim.

AYŞE AKÇAY: Son sınıfken büyük bir strese giriyorsun. Ama Birey Dershanesinde herkes çok anlayışlı ve kesinlikle bizi yarıştırmıyorlar. Gayet huzurlu bir ortam bu da stresi yenmemizde büyük yarar sağlıyor.Birey Dershanesindeki ve okulumuzdaki hocalarımız da çok deneyimli ve iyi insanlar. Dersler genelde sıkıcı geçmez. Bu da aynı konuyu yüzüncü defa gören bizler için çok önemli bir nokta.

MERVE AKÇAY: Senenin başında tereddütlerim vardı hangi dershaneye gitsem diye. Ama Birey Dershanesi'ndeki hocaların ne kadar iyi olduklarını ve ders anlatma konusundaki tecrübelerini görünce ne kadar iyi bir secim yaptığımı anladım. Onlar sınavlarda iyi dereceler yapmamız için oldukça yardımcı oldular bizlere bu yüzden hepsine çok teşekkür ederim. Bende elimden geldiğince çalıştım ve istediğim bölüme girebileceğim. Buna katkısı olan Birey Dershanesi'ne ve herkese çok teşekkürler.


 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2013, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124