Bolu Belediyesi’nden toplu nikâh töreni

Bolu Belediyesi Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 79. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, 17 Temmuz'da "Bolu El Ele, Nikâhla Keramete" sloganı ile toplu nikâh töreni düzenlenecek.

Bolu Belediyesi’nden toplu nikâh töreni
 Bolu Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 79. yıldönümünde toplu nikâh töreni düzenleyecek.Toplu nikâhla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 79. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Bolu'da ikamet eden ve hayatlarını birleştirmek isteyen vatandaşlarımıza yönelik 17 Temmuz 2013 Çarşamba günü törenle toplu nikâh kıyacağız. Böylesi anlamlı bir günde nikâhlarını kıydırmak isteyen çiftlerimiz, 8 Temmuz 2013 tarihine kadar Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze müracaat edebilirler” dedi.Nikâh başvurusunda bulunacak vatandaşlardan 5 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve ikametgâh belgesi isteniyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2013, 21:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uygar KOÇ
Uygar KOÇ - 8 yıl Önce

allah senden razı olsun alladdin bey.. seninin yptığın hizmetler, öncü olduğun hayırlara aklı ermeyenler var.. ama biz memnunuz senden.. bolu sayende güzellşmiştir.. kalitesi yükselmiştir...

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124