Bolu huzur istiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Bolu huzur istiyor

Sağlık Mahallesinde bulanan bir özel hastaneyi ziyaret eden Garipoğlu, hastane çalışanları ve hastalarla uzun süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Seçim çalışmalarının devamında Bahçelievler Mahallesine giden Kader Garipoğlu vatandaşların sorunlarını dinleyerek, onların dilek ve isteklerini not etti.

BU SÖMÜRÜ DÜZENİ BİTECEK

Seçim çalışmalarının ardından bir açıklama yapan MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu; “Her geçen gün bu ülkenin MHP iktidarına ne kadar çok ihtiyacı olduğunu biraz daha iyi anlıyoruz. Vatandaşlarımız artık dayanacak sabrı kalmamıştır. Kağıt üzerinde ekonomi iyi göstermeye çalışanlar gelsinler vatandaşlarımızın durumunu görsünler. İnsanlar kirasını ödeyemeyecek evlerine ekmek götüremeyecek duruma gelmişler. ‘Biz böyle bir istikrar sürsün istemiyoruz’ diyorlar. ‘AKP gitsin, açlık bitsin’ diyorlar. İnşallah bu dualar kabul olacak ve 7 Haziran akşamı bu sömürü düzeni sandığa gömülecek” ifadelerine yer verdi.

AKP’DE CHP’DE TOPLUMU HUZURSUZ EDİYOR

Son günlerde AKP ile CHP arasında yaşanan bayrak krizine de değinen MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu; “Son günlerde yaşanan tartışmayı tüm Bolu ibretle seyrediyor. Koca insanlar birbirlerine ağıza alınmayacak sözler ediyorlar. Siyaset bu kadar ayaklara altına düşmemeli. Bu şekilde seviyesizleşmemeli. AKP’nin de CHP’nin durumu budur işte. Bunlar huzursuzluk çıkartarak toplumu geren bir zihniyetten geliyorlar. Oysa halkımız artık huzur istiyor ve o huzur MHP’de var. Bolu’nun asil ve sağduyulu seçmeni en doğru kararı verecektir buna inancım tamdır” cümlelerini kullandı.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124