Bolu tiyatroya doydu

Bolu Belediyesi’nin katkılarıyla hafta sonunda Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Kadınca” ve ‘9 Canlı’ isimli oyunlar izleyicilerden büyük bir ilgi gördü.   Bolu Belediyesi’nin...

Bolu tiyatroya doydu

Bolu Belediyesi’nin katkılarıyla hafta sonunda Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Kadınca” ve ‘9 Canlı’ isimli oyunlar izleyicilerden büyük bir ilgi gördü.

 

Bolu Belediyesi’nin katkılarıyla “Kadınca” adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Bolu Belediyesi “Yıl Sonu Kültür Etkinlikleri” kapsamında Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenen oyuna Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Zengin, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İki bölüm halinde sahnelenen oyunlarda kadınların gerçek hayatta yaşadığı zorluklar ve karşılaştıkları olumsuzluklarla ilgilide kesitler sunuldu. Yaklaşık bir saat boyunca sahnede kalan tiyatro oyuncuları ise sergiledikleri performanslarla izleyenlerden büyük alkış aldılar. Oyunun sonunda ise Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu sahneye çıkarak genç oyuncuları tek tek tebrik ederek, oyunun yönetmeni Metin Akyüz’e de teşekkür belgesi ve çiçek takdim etti. Bolu Belediyesi tarafından ‘Yıl Sonu Kültür Sanat Etkinlikleri’ kapsamında düzenlenen ‘Tiyatro Fırtınası’nın ikinci gününde, iki perdeden oluşan komedi gösterisi ‘9 Canlı’ yoğun katılımla sahnelendi.

 

‘9 Canlı’ adlı oyun sahnelendi

Bolu Belediyesi ‘Yıl Sonu Kültür Sanat Etkinlikleri’ kapsamında Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tiyatro gösterilerinin ikinci gününde, ‘9 Canlı’ adlı oyun sahnelendi. İki perdeden oluşan komedi oyunu vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Tiyatro gösterisinin sonunda oyunculara çiçek veren Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Zengin ayrıca oyunda emeği geçen başta oyuncular olmak üzere bütün ekibe teşekkür etti. Zengin daha sonra oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirerek, Bolu Belediyesi tarafından bütün oyuncuların adına düzenlenmiş teşekkür belgesi takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124